Jump to content


Photo
- - - - -

Makedonsko proleće?


  • Please log in to reply
338 replies to this topic

#31 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 May 2015 - 16:01

...

 

... kad to radi jedan  dokazani forumski tihi apologeta islamofašizma, mene to ič ne sekira ... 

 

Zaista je veliko postignuce kad o 'islamofasizmu' pricaju apologete genocidnog 'sVrBofasizma'.

Koji je osudio medjunarodni tribunal.

:wicked:  

 

...


  • 0

#32 hayabusa

hayabusa
  • Members
  • 5,426 posts

Posted 09 May 2015 - 16:11

ne znam o cemu se ovdje spinuje, kakva vlast, opozicija, vmro, qurtzi/paltzi, naoruzana grupa terorista drzi grad pod opsadom, ubijaju narod i policiju, kuce gore! svijet cuti, novinske agencije se prave lude... o upadu par terorista u redakciju humoristickog lista brujala je planeta mjesecima :twak:  


  • 15

#33 denzil

denzil
  • Members
  • 5,693 posts

Posted 09 May 2015 - 16:21

... naoruzana grupa terorista drzi grad pod opsadom, ubijaju narod i policiju ...

 

Keep calm, sa'će kinik & prištevac da ti objasne kako je to sve spinovanje vlasti i da je obojena revolucija jedino rešenje.

 

Baš kao u Libiji, Siriji, Ukrajini isl.  :lol+:


  • 0

#34 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 May 2015 - 16:23

...

 

Pa, cim svet ne bruji - znaci:

 

1. da mu nije jasno ko koga keca

2. da mu nisu bitni vukojebinci.

 

Siguran sam da su i ranije imali obavestajne podatke, no nisu preterano brinuli.

 

Zasto da ne puste da budale osinu q. o ledinu?

 

Zaista im srce izgore za 'demokratsku makedonsku vlast & parapoliciju' na vlasti.

 

...


  • 0

#35 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 May 2015 - 16:29

...

 

... 

 

 

Ma kako je to cudno da niko ne pita raznorazne vukojebinske rezisere uspaljene fantazije, koji bi da 'prelivaju' iz supljeg u prazno, vec ih strogo drzi po strani?

Bice da tako i treba!

 

Prevencija?

:ajme:

Pa gde ste bili jedno 20-30 godina?

Sto niste 'prevenirali', vec vam ga, bez prezervativa, uvalio svako ko nije bio lenj?

Sad ste nasli da mislite na SIDU?

:rotflmao:

 

...


  • 0

#36 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 09 May 2015 - 16:29

Znaš kako, da me neko drugi nazvao glupim i bez promila pameti, možda bih se zamislio o svom pisanju. Ovako, kad to radi jedan  dokazani forumski tihi apologeta islamofašizma, mene to ič ne sekira. Eto ja ne znam ništa a ti već znaš, hebalo majku, da je ubistvo kod jezera iscenirano i podmetnuto sirotim "borcima za pravdu". Ne iz aviona, nego iz svemirske stanice MIR je očigledna tvoja agenda.

 

Kontam da ti je zamisao ovog topica bila kolektivno zgražavanje nad brutalnošću makedonske policije prema sirotim teroristima, uz neizbežnu reminiscenciju na desetine miliona žrtava srBskog fašizma? Zajebi više s tom glupom i ispranom pričom ili je bar nemoj pričati kad meni repliciraš.

Rekao sam da je tvoj komentar glup i bez promila pameti naškrabuckan. Pa baška rabota još sam i apologeta islamofašizma :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ma ti si šumska niska od bisera.

Naravno ne samo da ne znaš, već je tvoja percepcija na, opet ponavljam na šumskom  nivou. Naravno da ima Albanaca koji se bore u Siriji, ali oni se ne bora za nikakvo tzv. Albanstvo, već su to verski fanatici, teroristi najogore vrste koji ljudima odsecaju glavu. Oni ne priznaju  nikakvu naciju, dok kod ovih tvojih je nacija i sVrBsko pravoslavlje "svjetonazor" Dok za razliku od ovih tvojih šumskih verskih fanatika sa kokardama i zastavama sa mrtvačkom glavom, iza njih stoji ne samo sVrBski  fašizam, već je usko povezan i sa pravoslavnim talibanizmom.

Isti su qraz sa onim debilima koji ginu po Siriji i Iraku.


Edited by Pristevac, 09 May 2015 - 16:46.

  • 0

#37 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 09 May 2015 - 16:32

Prelivanje sukoba na teritoriju republike Srbije je vrlo lako izvesti po etničkom prinipu.

Pa ti serendaš o tome kako je u MK njih 30%, ok i da ih je 70% država i zakoni se moraju poštovati, ne plemenski već građanski zakoni.

Prevencija moj Kiniče, prevencija (prezervativ) da ne bi bilo posle kajanja, jeftinije je za državu.

Ajde ne lupetaj, Kakvo crno prelivanje sukoba na teritoriji R. Srbije. Ono u zbilji ti i tebi sličnima držite rige da se to desi iz već dobro poznatih pobuda. "I opet će ako bude sreće" -tako li beše?
A što se tiče prevencija, nagledali smo ih se počev od 90-ih.


  • 0

#38 denzil

denzil
  • Members
  • 5,693 posts

Posted 09 May 2015 - 16:36

prdi prdi prdi ... Naravno da ima Albanaca koji se bore u Siriji, ali oni se ne bora za nikakvo tzv. Albanstvo, već su to verski fanatici, teroristi najogore vrsta koji ljudima odsecaju glavu.

 

Ima ih u Siriji, ima tamo i Bošnjaka poprilično (najviše u odnosu na broj stanovnika ako se ne varam) a ima ih nažalost i na Balkanu, a izigravanje ludila na tu činjenicu upravo je tiha apologija islamofašizma koju ti demonstriraš a koju ja zapažam. No, ima ovde ljudi zaduženih za moderaciju, nije moje da se bavim sanitarnim problemima takve vrste, ali ne možeš mi zabraniti da ih konstatujem i zapušim nos.

 

prdi prdi prdi ...

 

Na ovaj resto laprdanja nemam šta da odgovaram.


  • 2

#39 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 09 May 2015 - 16:45

Ima ih u Siriji, ima tamo i Bošnjaka poprilično (najviše u odnosu na broj stanovnika ako se ne varam) a ima ih nažalost i na Balkanu, a izigravanje ludila na tu činjenicu upravo je tiha apologija islamofašizma koju ti demonstriraš a koju ja zapažam. No, ima ovde ljudi zaduženih za moderaciju, nije moje da se bavim sanitarnim problemima takve vrste, ali ne možeš mi zabraniti da ih konstatujem i zapušim nos.

 

 

Na ovaj resto laprdanja nemam šta da odgovaram.

 Ti nešto zapažaš???

Idi bre begaj


  • 0

#40 denzil

denzil
  • Members
  • 5,693 posts

Posted 09 May 2015 - 16:48

 Ti nešto zapažaš???

Idi bre begaj

 

Toliko si glup i neinspirativan sagovornik da je to žalosno. Neću te ja više dirati, idi fantaziraj i dalje o neshvaćenim borcima za pravdu, kojima pravoslavni fašisti podmeću inkriminišući materijal.


  • 2

#41 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 09 May 2015 - 17:27

Ajde ne lupetaj, Kakvo crno prelivanje sukoba na teritoriji R. Srbije. Ono u zbilji ti i tebi sličnima držite rige da se to desi iz već dobro poznatih pobuda. "I opet će ako bude sreće" -tako li beše?
A što se tiče prevencija, nagledali smo ih se počev od 90-ih.

Možda si ti iz tog filma, ja ne pripadam tom miljeu. Nisam ubeđen u to da su Eskimi upali u Kumanovo, za ostalo ti ne mogu pomoći, moraš sam shvatiti.

Da su devedesetih delovali preventivno, manje bi bilo žrtava, već su delovali kao vatrogasna služba i to sa priličnim zakašnjenjem.

Ja držim "rige" (fige) policiji i vojsi, i nadam se da će "isprašiti"  teroriste (pa bili oni i Srbi ili Eskiimi, sve jedno) u ovom slučaju je u pitanju čisti teroristički akt.


Edited by Ганац, 09 May 2015 - 17:28.

  • 0

#42 denzil

denzil
  • Members
  • 5,693 posts

Posted 09 May 2015 - 17:36

http://botasot.info/...dhe-5-te-vrare/

 

 

 

Ushtria Çlirimtare Kombëtare ka sqaruar se ushtarët e saj kanë goditur në mëngjesin e sotëm forcat ushtarake e policore maqedone, të cilët ditë me radhë po ushtronin terror mbi popullsinë civile. Ata thonë se do të kenë veprime edhe më të ashpërta ndaj forcave policore e ushtarake maqedone, të cilët paaftësinë dhe frikën e tyre po e përcjellin mbi banorët e pafajshëm të lagjes shqiptare në Kumanovë.

 


  • 0

#43 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 May 2015 - 17:37

...

 

... da su devedesetih delovali preventivno, manje bi bilo žrtava, već su delovali kao vatrogasna služba i to sa priličnim zakašnjenjem ... ja držim "rige" (fige) policiji i vojsi, i nadam se da će "isprašiti"  teroriste (pa bili oni i Srbi ili Eskiimi, sve jedno) u ovom slučaju je u pitanju čisti teroristički akt ...

 

 

Zaista?

:lol+:

Ja znam neke koji su 'devedesetih delovali preventivno' - pa omastili dugogodisnje robije.

Doduse, ima nekih koji im i danas drze 'fige', iako je to bio cist drzavni terorizam.

Eto, bas im se osladilo.

 

...


  • 0

#44 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 09 May 2015 - 17:47

...

 

 

 

Zaista?

:lol+:

Ja znam neke koji su 'devedesetih delovali preventivno' - pa omastili dugogodisnje robije.

Doduse, ima nekih koji im i danas drze 'fige', iako je to bio cist drzavni terorizam.

Eto, bas im se osladilo.

 

...

Očito pojam prevencije različito shvatamo.


  • 0

#45 profaarmor

profaarmor
  • Members
  • 4,025 posts

Posted 09 May 2015 - 18:44

ne znam o cemu se ovdje spinuje, kakva vlast, opozicija, vmro, qurtzi/paltzi, naoruzana grupa terorista drzi grad pod opsadom, ubijaju narod i policiju, kuce gore! svijet cuti, novinske agencije se prave lude... o upadu par terorista u redakciju humoristickog lista brujala je planeta mjesecima :twak:  

Ja sam iz Kumanova ,u Makedoniji je sve samo ne cista situacija ,imamo jednu manijaklnu grupu ljudi na vlasti kojoj nista strano nije da bi opstali na vlasti,n ebih hteo da ulazim u paranoicne scenarije ,niti verujem u to ali nista ne treba iskljuciti kao nekakvu mogucnost ,makar i u iza decimale.


  • 0