Jump to content


Photo
- - - - -

Ukidanje 24 minuta


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#1 BasCelik

BasCelik
  • Members
  • 1,975 posts

Posted 27 April 2015 - 13:29

Sinoć nije emitovana epizoda 24 minuta sa kesićem, posvećena Saši Jankoviću.

 

"Još od 23:01 pokušavamo da stupimo u kontakt sa nadležnima sa B92, ali neki su isključili telefon, a drugi se prosto ne javljaju. Takodje, ne odgovaraju nam ni na sms ni na mail. Kolege sa B92 me takodje pitaju šta se dešava, ali niko od ekipe 24 minuta za sad nema informaciju zašto je večeras emitovana prošla epizoda. Voleo bih da imam vesti za vas, bilo dobre bilo loše, ali trenutno NEMAM POJMA ŠTA SE DEŠAVA. Hvala vam na brizi."

 

https://www.facebook...n.kesic?fref=ts

 

Hoćemo li opet gledati ukidanje tema o emisiji, jerBo je tako naredio neko "od gore".

 

 

SRAM VAS BILO B92!!!


Edited by BasCelik, 27 April 2015 - 13:31.


#2 nighty

nighty
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 27 April 2015 - 13:51

A večeras umesto reprize - film. Govorim ja da je B92 postao jedna velika poguzna muva Stranke Nepismenih Srba.



#3 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 27 April 2015 - 13:53

Ide veceras original



#4 desertfox9449

desertfox9449
  • Members
  • 128 posts

Posted 27 April 2015 - 14:06

Ide veceras original

Kako kad su ga skinuli sa programske seme?

http://www.b92.net/tv/program.php



#5 Salt

Salt
  • Banned
  • 357 posts

Posted 27 April 2015 - 14:06

A večeras umesto reprize - film. Govorim ja da je B92 postao jedna velika poguzna muva Stranke Nepismenih Srba.

 

Odavno je to B92 postao, jedina svijetla tocka te medijske kuce je ostao ovaj forum, donekle.



#6 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 27 April 2015 - 14:08

Kako kad su ga skinuli sa programske seme?

 

To zna ... JEDAN COVEK!



#7 desertfox9449

desertfox9449
  • Members
  • 128 posts

Posted 27 April 2015 - 14:26

Lol, upravo izmenili programsku semu i ubacili Kesica, kakvo ludilo.



#8 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 27 April 2015 - 14:51

Odavno je to B92 postao, jedina svijetla tocka te medijske kuce je ostao ovaj forum, donekle.

B92 nije vise ne bleda senka onoga sto je nekada bio - to je danas jos samo jedan od rezimskih medija.

Delom je to rezultat (po svemu sudeci) lose privatizacije, a vecim delom, izraz puzece diktature u koju neoradikali sa socijalistima uvode Srbiju.



#9 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 27 April 2015 - 14:53

...

 

... upravo izmenili programsku semu i ubacili Kesica, kakvo ludilo ...

 

 

A ko je taj 'ludi kesoje' - neko bitno laprdavo novinarsko moodo?

Onima koji vecito zive 'u diktaturi' - zelim dug i uspesan zivot!

:lol+:

 

...


Edited by Kinik, 27 April 2015 - 14:54.


#10 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 27 April 2015 - 15:02

Lol, upravo izmenili programsku semu i ubacili Kesica, kakvo ludilo.

 

Ili dobar marketing?

Emisije ovog tipa najbolje reklamira Vucic, secas se "ukidanja" Ivana Ivanovica u momentu kada je rejting Pinkovih zvezdica (u istom terminu) presisao Ivana Ivanovica.

Sinoc je bilo promene i na programskoj semi TV Pink jer je Audicija koja je isla od 21:00 pomerena na 22:00 kako bi preklopila Kesica.

Ne gledam audiciju jer mi je debilna, ali znam da je svi oko mene gledaju. Problem je sto je i Kesic postao slabiji kao Ivan Ivanovic sa sve losijim gostima pa mu TV gledanost pada. Uradjena je ista fora kao sa Ivanom Ivanovicem.

Inace svako ko ga prati, poput mene, cesto ne ceka taj termin na TV-u jer nekad kasni film i sl., a ima ga na net-u posle toga.

 

Razmisli malo da li je ludilo ili mozda samo dobar marketinski trik koji je vec isti gazda uradio na svojoj drugoj televiziji.

Konstantna je borba izmedju Prve i B92 sa Pinkom. Kako jedni daju reklame, odmah ih i drugi iste sekunde ukljucuju da se slucajno ne bi prebacio na gledanje sadrzaja kod onog drugog.



#11 desertfox9449

desertfox9449
  • Members
  • 128 posts

Posted 27 April 2015 - 15:20

Ja se ne bih slozio da Kesicu pada rejting, upravo je suprotno. Bice kao pomeranje derbija na dan protesta opozicije. 

http://www.blic.rs/V...c-protiv-Vucica

Sasvim slucajno Vodja gostuje na RTS1 u isto vreme.

Kesic je u svom terminu bez premca u gledanosti.



#12 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 27 April 2015 - 15:23

Lol, upravo izmenili programsku semu i ubacili Kesica, kakvo ludilo.

 

 

izbacili ili ubacili?

 

 

zar tema nije o izbacivanju, a odmah posle pet minuta o ubacivanju...zbog takvih potresa, narod ce da poludi.



#13 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 27 April 2015 - 15:33

Ja se ne bih slozio da Kesicu pada rejting, upravo je suprotno.

 

On je meni u pocetku bio fenomenalan, ona epizoda pred izbore sa Dr Agoljubom je bila hit (cija emisija utorkom je totalno razocaravajuca).

Cini mi se da se gosti ponavljaju ili sve vise dolaze neki da se reklamiraju kao kod Ivana Ivanovica zavisno da li je na repertoaru nova predstava i sl.

A oni koji su njegovi verni gledaoci i fanovi su potpuno internet pismeni tako da znaju da ce ta emisija ici na net-u.

 

Ne potcenjuj marketing, kao sto televizije poznaju siroku narodnu masu koja gleda turske serije i razne zvezde i zvezdice, ona jako dobro razume i ponasanje ovih "obrazovanih" koji su uglavnom protiv svake vlasti i vole da gledaju tu materiju. I u tim terminima postoje reklame koje se moraju opravdati gledanoscu.

 

Vucic nije neko ko moze preklopiti termin Kesicu jer meni nece pasti na pamet veceras da gledam Vucica, njega gledas u ovoj zemlji i kad zmuris.

Narod gleda Kesica zbog zabave, kao i Ivana Ivanovica, ne dozivljava ga nesto spektakularno (mada mozda ina euforicnih poput onih koji ne spavaju sta ce biti u narednoj epizodi neke turke serije). Nesto prosto vremenom dosadi, narocito ako ne drzi kvalitet i zabavnost,  sto se po meni kod Kesica upravo desava.



#14 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 27 April 2015 - 15:43

  sto se po meni kod Kesica upravo desava.

 

I šta onda? Koliko emisija možeš nabrojati koje su dosadne, otrcane, isprazne, bez gledanosti... pa traju decenijama, recimo Lea Kiš. Samo mogu da fabrikuju rezultate gledanosti da bi njoj podigli rejting, to više niko ne gleda, možda 5 nekih totalno zaludnih baba koje nemaju neku tursku seriju u međuvremenu... Ko uopšte gleda išta na prvom programu, ikada, osim vesti?

 

Ne znam zašto se uopšte priča o padu kvaliteta neke emisije koja kritikuje (na zabavan ili ne način) vlast, kada je i to otrcano?



#15 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 27 April 2015 - 15:47

...

 

Vala bas!

 

Video par minuta 'kesoja' kad vozi nocni tahi, a 'mis beli srecu deli'.

Impresivno.

;)

 

...