Jump to content


Photo

Sampioni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
12 replies to this topic

#1 Sima Strahota

Sima Strahota
  • Members
  • 17 posts

Posted 22 June 2001 - 20:04

Mogu grobari samo da crknu! Titula ostaje tamo gde joj je mesto. Humska ce malo mnogo da popriceka da je ponovo dobije. Za tako nesto treba kvalitet, a o njihovom kvalitetu (cuj kvalitetu?!? HAHAHA!!!)... Ma hajte molim vas. Ej grobari, jeste li gledali konferenciju za stampu posle osvajanja titule? Jos jedno gromoglasno HAHAHAHAHAHA!!!
SVUDA GRMO OKOLO
NASA PESMA PONOVO
I SVE JE GOTOVO
SVE JE PIJANO
NASA ZVEZDA PRVA PONOVO.....

#2 Ford Taunus, Karavan

Ford Taunus, Karavan
  • Members
  • 40 posts

Posted 22 June 2001 - 21:22

A sto cene skacu a plate ostaju iste?
Tebe bas briga?
Hoces da jedes dres? :wink:

#3 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 22 June 2001 - 21:42

video sam iskompleksirane igrace kako vredjaju partizan zar jedan leo lerinc moze da peva protiv partizanu pa znas ti sta je vlada ivic za njega ili necu da spomenem sasu ilica. secas lise kupa za mesec dana smo vas dva puta razvalili a vama neka sude sudije iz smedereva neka vam bultovic i miljanic donose titule sramota da se jos i radujeta zar nije pola evrope uzelo pare na nase prvenstvo koje ste kupili ali promenice se i to nece biti namestanja pa cemo da vidimo i da vidim sta cete u ligi sampiona da uradit ezvezda u ligi heheeeeeee

[ Izmena poruke: freak na dan 2001-06-22 22:43 ]

#4 delija ue

delija ue
  • Members
  • 1,139 posts

Posted 24 June 2001 - 09:45

Videcete vi kad ZVEZDA udje u Ligu sampiona!!

[ Izmena poruke: delija ue na dan 2001-06-24 10:46 ]

#5 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 24 June 2001 - 12:18

u koju ligu i kojih sampiona ko ce to da igra leo lerinc i ekipa smesno voleo bi da vam dodje parma pa da vam sava malo pokaze na sred marakane. da li ste potkuplili nekoga iz uefe kada tako samouvereno pricate o ligi sampiona nemojte da se zavaravate necete vi jos dugo ni da pridjete ligi sampiona ako udjete ja ti se na forumu javno izvinjavam. jeli moze tako

[ Izmena poruke: freak na dan 2001-06-24 13:19 ]

#6 delija ue

delija ue
  • Members
  • 1,139 posts

Posted 24 June 2001 - 14:13

Moze.A tu istu Parmu bi otresli sa 2-0,3-0...

#7 Sima Strahota

Sima Strahota
  • Members
  • 17 posts

Posted 25 June 2001 - 09:56

Ford Taunus, Karavan:
A sto cene skacu a plate ostaju iste?
Tebe bas briga?
Hoces da jedes dres? :wink:

Plate ostaju iste onima u drustvenom sektoru. Zabole me za njih. Ionako nista ne rade. Kada budu promenili svoje navike imace vise para. Samo reci mi, kakve to veze ima sa titulom, keve ti?

#8 Sima Strahota

Sima Strahota
  • Members
  • 17 posts

Posted 25 June 2001 - 09:59

freak:
video sam iskompleksirane igrace kako vredjaju partizan zar jedan leo lerinc moze da peva protiv partizanu pa znas ti sta je  vlada ivic za njega ili necu da spomenem sasu ilica. secas lise kupa za mesec dana smo vas dva puta razvalili a vama neka sude sudije iz smedereva neka vam bultovic i miljanic donose titule sramota da se jos i radujeta zar nije pola evrope uzelo pare na nase prvenstvo koje ste kupili ali promenice se i to nece biti namestanja pa cemo da vidimo i da vidim sta cete u ligi sampiona da uradit ezvezda u ligi heheeeeeee

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: freak na dan 2001-06-22 22:43 ]</font>

O iskompleksiranosti najbolje govori ovo sto si ti napisao. Uvek su vam drugi krivi kada vi samo ne mozete nesto da uradite.

#9 Sima Strahota

Sima Strahota
  • Members
  • 17 posts

Posted 25 June 2001 - 10:02

freak:
u koju ligu i kojih sampiona ko ce to da igra leo lerinc i ekipa smesno voleo bi da vam dodje parma pa da vam sava malo pokaze na sred marakane. da li ste potkuplili nekoga iz uefe kada tako samouvereno pricate o ligi sampiona nemojte da se zavaravate necete vi jos dugo ni da pridjete ligi sampiona ako udjete ja ti se na forumu javno izvinjavam. jeli moze tako

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: freak na dan 2001-06-24 13:19 ]</font>

Brate, ala si ti opsednut Leom!!! A sto se tice save majmuna...Neka slobodno dodje. Ionako samo sedi na klupi, ali bez obzira na to mi cemo ga opet lepo pocastiti.

#10 Sima Strahota

Sima Strahota
  • Members
  • 17 posts

Posted 25 June 2001 - 10:03

delija ue:
Moze.A tu istu Parmu bi otresli sa 2-0,3-0...

Precenio si Parmu

#11 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 25 June 2001 - 17:08

Sima Strahota:

freak:
video sam iskompleksirane igrace kako vredjaju partizan zar jedan leo lerinc moze da peva protiv partizanu pa znas ti sta je  vlada ivic za njega ili necu da spomenem sasu ilica. secas lise kupa za mesec dana smo vas dva puta razvalili a vama neka sude sudije iz smedereva neka vam bultovic i miljanic donose titule sramota da se jos i radujeta zar nije pola evrope uzelo pare na nase prvenstvo koje ste kupili ali promenice se i to nece biti namestanja pa cemo da vidimo i da vidim sta cete u ligi sampiona da uradit ezvezda u ligi heheeeeeee

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: freak na dan 2001-06-22 22:43 ]</font>

O iskompleksiranosti najbolje govori ovo sto si ti napisao. Uvek su vam drugi krivi kada vi samo ne mozete nesto da uradite.

nisu nama drugi krivi a nisam ni opsednut sa leom ali on je zapoceo to ruzno provociranje raci da li je to lepo i pristojno meni to lici na potrebu da se lazno predstavi zvezda kao zasluzeni sampion jer su i oni sami svesni da nisu bolji tim od partizana

#12 Nikola

Nikola
  • Members
  • 2,399 posts

Posted 25 August 2001 - 03:26

freak:
"video sam iskompleksirane igrace kako vredjaju partizan zar jedan leo lerinc moze da peva protiv partizanu pa znas ti sta je vlada ivic za njega ili necu da spomenem sasu ilica. secas lise kupa za mesec dana smo vas dva puta razvalili a vama neka sude sudije iz smedereva neka vam bultovic i miljanic donose titule sramota da se jos i radujeta zar nije pola evrope uzelo pare na nase prvenstvo koje ste kupili ali promenice se i to nece biti namestanja pa cemo da vidimo i da vidim sta cete u ligi sampiona da uradit ezvezda u ligi heheeeeeee"

Zaboravio si Gajdobranskog: Napredak - Partizan)

_________________
Napred Partizan!

[ Izmena poruke: Nikola na dan 2001-08-25 04:28 ]

#13 delija ue

delija ue
  • Members
  • 1,139 posts

Posted 11 October 2001 - 23:44

Mishevi se teshe...