Jump to content


Photo
- - - - -

Izbori u Moldovi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
79 replies to this topic

#31 Atlantista

Atlantista
  • Banned
  • 826 posts

Posted 01 December 2014 - 19:11

 

 

t8e7te8Nqd-2.png

 

U kom ste programu ovo napravili?



#32 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 01 December 2014 - 19:21

pa dobro neka bude da si upravu (kao sto nisi). tih tvojih 55% ima 100% predstavnika u skupstini. koja je to demokratija? a o nato se mudro cuti zasad.

Normalno - pa ako opravdavas budale koje su protiv EU i jos vece budale koje su protiv NATO-a, onda mora biti da verujes da je gospodin Vucic jedino svetlo u tami. Ti ili hoces demokratiju ili neces. Ako hoces, onda budi zadovoljan Vucicem i cuti, jer je on potpuno demokratski dobio ogromnu vecinu. A ne hoce kaki, nece kaki, kad je vecina protiv NATO-a, ti se slazes, a kad je vecina za Vucica, onda ti to iznenada smeta....

 

 

jos nisam cuo za komuniste koji su za eu koja je vestacka tvorevina krupnog kapitala ali ajde da ti verujem.

jos nisam cuo za komuniste koji imaju mozga i morala. Kao i njihova braca blizanci iz ogledala, fashisti. 



#33 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 01 December 2014 - 19:23

Amin. ZamrEla UKR tema, treba odmornih ljudi da se diskutuje... :D

Pa zamrla kad trbuhozborci koji su vikali "fashisticka hunta! fashisticka hunta!" jos ne mogu da dodju k sebi od rezultata demokratskih izbora...



#34 Atlantista

Atlantista
  • Banned
  • 826 posts

Posted 01 December 2014 - 19:32

Pa zamrla kad trbuhozborci koji su vikali "fashisticka hunta! fashisticka hunta!" jos ne mogu da dodju k sebi od rezultata demokratskih izbora...

 

A zamisli tek taj kurcšlus u njihovim umovima, kada su "zli naciUkrajinci" za predsednika Verhovne Rade izabrali Jevreja?



#35 sailentbob

sailentbob
  • Banned
  • 574 posts

Posted 01 December 2014 - 19:54

 

jos nisam cuo za komuniste koji imaju mozga i morala. Kao i njihova braca blizanci iz ogledala, fashisti. 

 

da da poznato je ko svoju srecu potrazi u novcu taj postaje veliki humanista i ljudi ga prosto obozavaju.



#36 sailentbob

sailentbob
  • Banned
  • 574 posts

Posted 01 December 2014 - 19:56

A zamisli tek taj kurcšlus u njihovim umovima, kada su "zli naciUkrajinci" za predsednika Verhovne Rade izabrali Jevreja?

 

mogli su da izaberu svetog petra ode im pola drzave kad su legli na rudu. doduse neki su se verovatno i obogatili na tudjoj nesreci.


Edited by sailentbob, 01 December 2014 - 19:57.


#37 Atlantista

Atlantista
  • Banned
  • 826 posts

Posted 01 December 2014 - 19:58

7% nije pola. :yawn:

 

Prošli bolje od Srbije + se oslobodili moskovitskog jarma.



#38 sailentbob

sailentbob
  • Banned
  • 574 posts

Posted 01 December 2014 - 20:05

to ti je kao hrvati kad se oslobode iz sfrj i pocnu da hejluju nemackoj i americi. ajde da su ostali nezavisni pa da im se cestita ali ovi ce ih kecati narednih par miliona godina, doduse "na nivou" a nekima to valjda nesto znaci.

 

 pod "kecati" podrazumevam da ce raditi za druge dok su zivi.


Edited by sailentbob, 01 December 2014 - 20:07.


#39 Atlantista

Atlantista
  • Banned
  • 826 posts

Posted 01 December 2014 - 20:07

Nezavisni od Moskve. To je bio cilj. Realno u ovom svetu je samo USA nezavisna. Svi ostali su zavisni - manje ili više, samo je pitanje od koga.



#40 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 01 December 2014 - 20:08

da da poznato je ko svoju srecu potrazi u novcu taj postaje veliki humanista i ljudi ga prosto obozavaju.

Da, cuo sam da se u centralnom komitetu nije kralo, sve vrvelo od humanizma i renesanse. Naravno, uvek se moze sreca traziti u hapsenjima, mucenjima, streljanjima "neprijatelja naroda", u istrebljivanju "klasnog neprijatelja" (ili "rasnog", svejedno), u cistkama, cenzuri, proterivanju pisaca, naucnika, inzenjera. Ima mnogo outleta za srecu u "besklasnom" drustvu.



#41 sailentbob

sailentbob
  • Banned
  • 574 posts

Posted 01 December 2014 - 20:11

ili u ubijanju dece sa maketama pistolja sa osam metaka. imas ti ko se i tome raduje. budala ce uvek biti sta da se radi.

 

mozda je hteo da ukrade cokoladu pa da pregojeni degenerici posle nemaju.


Edited by sailentbob, 01 December 2014 - 20:13.


#42 sailentbob

sailentbob
  • Banned
  • 574 posts

Posted 01 December 2014 - 20:17

Nezavisni od Moskve. To je bio cilj. Realno u ovom svetu je samo USA nezavisna. Svi ostali su zavisni - manje ili više, samo je pitanje od koga.

 

pa jeste kad usa i gura taj sistem jer jedino njima odgovara. i to mogu i da razumem ali ne mogu da razumem da ga gura i neko izvan (mislim za dz, za pare ili vlast sam vec nazalost vidjao svasta).

 

po meni svako ko je izvan tog sistema a podrzava ga nije normalan.



#43 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 01 December 2014 - 20:22

po meni svako ko je izvan tog sistema a podrzava ga nije normalan.

po meni svako ko ovoliko lupeta sa toliko malo znanja poput tebe definitivno nije normalan.



#44 sailentbob

sailentbob
  • Banned
  • 574 posts

Posted 01 December 2014 - 20:28

ad hominem argumenti su najjaci dokaz da boljih nemas,



#45 Atlantista

Atlantista
  • Banned
  • 826 posts

Posted 01 December 2014 - 21:54

pa jeste kad usa i gura taj sistem jer jedino njima odgovara. i to mogu i da razumem ali ne mogu da razumem da ga gura i neko izvan (mislim za dz, za pare ili vlast sam vec nazalost vidjao svasta).

 

po meni svako ko je izvan tog sistema a podrzava ga nije normalan.

 

Vidi, ovaj svet je tako sazdan da neko njima mora upravljati.

 

Od kada USA upravljaju ovim svetom (1990.) bilo je najmanje zrtava i krvi. Jakako, to sto je bilo, bilo je kod nas pa mi to drugacije gledamo. Ali pogledaj realno. Za 24 godine, proliveno je procentualno najmanje krvi na ovoj planeti od kad je istorije, iako nikad nije bila naseljenija.