Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Kuda ide USA


  • Please log in to reply
20155 replies to this topic

#91 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 06 October 2014 - 16:24

@zoran

lol i ja bih bio zadovoljan da moja zemlja udje u nato.

pritom bi sva ostala nezadovoljstva i dalje "ostala na snazi". lol


  • 0

#92 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 06 October 2014 - 16:54



pod "niko" sam mislio nijedan drugi narod.


Vidi bogati, taj "narod" neka zajebana živuljka, ima i osećanja, voli, mrzi, misli... Ako ćemo tako, daj da mu pripišemo i poremećaje takve "psihe", kao npr. sumanute ideje veličine, šizofreniju, paranoidni i paranoični poremećaj, nedostatak inteligencije, posttraumatski poremećaj, itd, itd... Svašta bi se moglo iskopati kod tih naroda koji tako mrze, vole, šta god...

Izađi iz grupnog načina razmišljanja, budi jedinka za sebe, ne za "narod"...
  • 2

#93 mladenvzz

mladenvzz
  • Members
  • 1,397 posts

Posted 06 October 2014 - 17:51

...zorane,ajde još jednom pročitaj što sam napisao.SAD i NATO su

neodvojivi,držao sam se naslova teme.O ostalome neću,to je na nivou

kumica s placa


  • 0

#94 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 06 October 2014 - 21:20

pod "niko" sam mislio nijedan drugi narod jer su sa svima ili ratovali li planiraju, jer hoce da budu imperija bez obzira na cenu. zadnje istrazivanje iz nemacke govori da ih nemci ne vole skoro koliko i ruse, a ostale da i ne pominjemo.

Kakva glupost. Ozbiljna istrazivanja (recimo PewResearch) pokazuju da je pozitivnih misljenja o SAD vise nego negativnih u proseku u citavom svetu, sem u Rusiji i na Bliskom istoku. Najveca razlika je u Africi, gde je pozitivno misljenje o americkoj politici daleko vece nego u samim SAD (iznad 67% u svim zemljama, cak i preko 80% u Keniji i Senegalu), ali isto vazi i za gotovo celu Aziju. Najzabavniji od svih delova jeste cinjenica da pozitivno misljenje preovladjuje u Vijetnamu, a kad se razlozi po starosnim grupama, cak 2/3 mladih Vijetnamaca ima "vrlo pozitivno" misljenje o SAD... U Evropi bez Rusije, odnos pozitivnih i negativnih za 2014. godinu je   oko 60:40. 

 

a vasa "ljubav" proizilazi samo iz mrznje prema srbiji, i nema tu mnogo vise, neki filmovi i muzika jesu dobri ali to ne treba mesati sa podrzavanjem poteza drzavnog aparata.

"Mrznju prema Srbiji" ostavi za svoju porodicu i drugare - kao sto sam vec napisao, ja ovde zivim, placam porez i druge dazbine, stvaram novu vrednost, pa i donosim neke projekte iz inostranstva. A to sto ti kao etnonacionalista nisi u stanju da razlikujes ljude od drzavnog aparata, niti kriticko sagledavanje od "mrznje" samo je tvoj problem. I to jako veliki, za koji ti savetujem da potrazis pomoc.


  • 4

#95 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 06 October 2014 - 22:34

 

a vasa "ljubav" proizilazi samo iz mrznje prema srbiji, i nema tu mnogo vise, neki filmovi i muzika jesu dobri ali to ne treba mesati sa podrzavanjem poteza drzavnog aparata.

Da evo bas sam nesto razmisljala, da posto mislim da je SR crna rupa, ima da zavolim US odmah, posto je SR odlucujuci faktor u mom emotivnom odnosu sa drugim drzavama. Razmisljam i da Argentinu zamrzim, posto 'mrzim' Srbiju a Japan cu da zavolim....

 

:D


  • 0

#96 botaa

botaa
  • Members
  • 84 posts

Posted 08 October 2014 - 12:04

http://www.b92.net/b...8&nav_id=908977

 

 dzaba su bonbardovali tolike nesretnike.


Edited by botaa, 08 October 2014 - 12:04.

  • 0

#97 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 October 2014 - 13:30

...

 

Da 1,4 milijarde stanovnika zivi bolje nego 320 miliona?

 

A da to nije prica o sarmi - kinezi jedu kupus, a ameri meso?

;)

 

Ovo je samo statisticka ekvilibristika.

 

...


  • 0

#98 botaa

botaa
  • Members
  • 84 posts

Posted 08 October 2014 - 14:08

...

 

A da to nije prica o sarmi - kinezi jedu kupus, a ameri meso?

 

...

 

nije to je ona prica zlocin se ne isplati (pa makar bio i medjunarodni).


  • 0

#99 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 October 2014 - 14:27

...

 

Ma dobro je, vidim i ti se veselis svakom kineskom 'uspehu'.

Kad ces da zategnes ocne kapke? Mislim, ono, da vidis bolje.

:lol+:

 

...


  • 0

#100 Hromi Daba

Hromi Daba
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 08 October 2014 - 15:14

http://www.b92.net/b...8&nav_id=908977

 

 dzaba su bonbardovali tolike nesretnike.

 

To sto su Kinezi bazirali svoju ekonomsku ekspanziju na unutrasnjem dugu ti ne smeta toliko koliko ti smeta kad to isto radi USA?


  • 2

#101 botaa

botaa
  • Members
  • 84 posts

Posted 08 October 2014 - 21:29

To sto su Kinezi bazirali svoju ekonomsku ekspanziju na unutrasnjem dugu ti ne smeta toliko koliko ti smeta kad to isto radi USA?

 

samo i iskljucivo zbog toga sto su me bonbardovali, oko za oko je mudrost starija od svih nas. prevedeno na srpski "cini dobro ne kaj se..."


  • 0

#102 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 08 October 2014 - 21:36

samo i iskljucivo zbog toga sto su me bonbardovali, oko za oko je mudrost starija od svih nas. prevedeno na srpski "cini dobro ne kaj se..."

 

dok te proterivanje, ubijanje, malteriranje Kosovara nije ni malo pogodilo. Zasluzili ste bombordovanje itekako.


  • 3

#103 botaa

botaa
  • Members
  • 84 posts

Posted 08 October 2014 - 21:41

dok te proterivanje, ubijanje, malteriranje Kosovara nije ni malo pogodilo. Zasluzili ste bombordovanje itekako.

 

ko je prvi poceo albanci ili srbi?


  • 2

#104 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 October 2014 - 21:48

...

 

... zbog toga sto su me bonbardovali, oko za oko je mudrost starija od svih nas. prevedeno na srpski "cini dobro ne kaj se..."

 

 

Tebe 'bonbardovali'?

 

A kada? Gde? Koje godine?

 

Daj, ispricaj nesto, mnogo volim te price o 'bonbardovanju'!

:rotflmao:

 

Koliko vidim oni se 'ne kaju'!

Zabole ih ...

 

...


  • 0

#105 botaa

botaa
  • Members
  • 84 posts

Posted 08 October 2014 - 21:57

...

 


Zabole ih ...

 

...

 

tek ce da ih boli kad se ruska (ili kineska) zastava zavijori na beloj kuci a ja se nadam da ce neko da okaci i jednu malu srpsku.


  • 0