Jump to content


Photo
- - - - -

Kritike


  • This topic is locked This topic is locked
8472 replies to this topic

#7666 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 09 July 2017 - 21:27

 

Doticni, koji je postovao sliku a kasnije istu I obrisao tj. editovao post, umesto da moderaciji objasni o cemu se radi(lo) I kaze da je u pitanju greska - on jos podrzava ban. Klasicna jajara.

zato sam ga i pitao

 

screenshoot sledeci put


  • 0

#7667 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 09 July 2017 - 21:38

Ne sali se sa homofobijom! I receno je debela homofobija i mrznja prema onima koji kace slike golih momaka!

 

 

 

Ne vidim sta bi ti ovde jos pisao. Hoces da mi kazes da je doticni forumas fin momak, samo se malo zaneo, pa je rekao ono sto misli, ali nije lepo reci.

 

Slabi ti argumenti. Na zalost ne moze se pricati o onome sto doticni misli, vec samo o onome sto je napisao!

 

Ipak bi trebalo da postoji neko postovanje prema drugima! Ili mozda NE?

 

Ma daj Mrde, kako onda tumacis ovo?

 

"Izbegavam zhemske i na kuvanju, a tim pre na cigarama.

Tu sam bas neprijatan!

:wicked:

Nista mi ne znaci njihovo pomodno misljenje."

 


  • 0

#7668 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 09 July 2017 - 22:06

Ne sali se sa homofobijom! I receno je debela homofobija i mrznja prema onima koji kace slike golih momaka!

 

Prvi bih se zalagao I podrzao ban bilo kom forumasu, bez obzira na to da li delim iste stavove/misljenja sa njom/njim ili ne, a koji bi imao izlive I ispade o kojima ti pises. Smatram da je ono sto je BH napisao bila samo sala ( da li je losa ili dobra - zavisi od ukusa) a nikako homofobija.

 

Nakon red pill-ovog objasnjenja stvarno nemam vise sta dodati a ni oduzeti na ovu temu i da su argumenti za skidanje bana vise nego ocigledni. Sad je sve na moderaciji koja je, istine radi, sigurno propustila originalan post ( sliku) tj. povod za BH-ov gif I nesto sto baca skroz drugo svetlo na ceo slucaj.

 

Ipak bi trebalo da postoji neko postovanje prema drugima!

 

Apsolutno.


  • 0

#7669 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 09 July 2017 - 22:18

Ma daj Mrde, kako onda tumacis ovo?

ili ovo

 

Attached File  Screenshot at 2017-07-02 21-33-17.jpg   99.29KB   8 downloads


  • 0

#7670 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 09 July 2017 - 22:21

Ma daj Mrde, kako onda tumacis ovo?

Kako je napisano. Svakako ni za koga drugog ne kaze nista lose.


  • 0

#7671 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 09 July 2017 - 22:28

Kako je napisano. Svakako ni za koga drugog ne kaze nista lose.

 

Ma da, osim da zensko misljenje ne vredi isto kao i musko... 


  • 0

#7672 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 09 July 2017 - 22:33

Kako je napisano. Svakako ni za koga drugog ne kaze nista lose.


desifruj nam ovo svrbkinje kad si vec skocio
  • 0

#7673 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 10 July 2017 - 00:46


Kako je napisano. Svakako ni za koga drugog ne kaze nista lose.


 
Ma da, osim da zensko misljenje ne vredi isto kao i musko... 

Vidis kako si subjrktivna. Lepo kaze da smatraju da bolje to rade od njega, a on ne želi da diskutuje.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk


  • 0

#7674 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 10 July 2017 - 01:33

Vidis kako si subjrktivna. Lepo kaze da smatraju da bolje to rade od njega, a on ne želi da diskutuje. Sent from my SM-G950U using Tapatalk

 

Nisam nista od toga ja rekla, niti bih cak ovo pomenula, ali bre banuje se covek zbog zajebancije, a onda se poteze pitanje politicke korektnosti... pa reko da ti pokazem da ni onaj drugi bas nije korektan, samo sto valjda nije ni duhovit pa ga ne banuju... 


Edited by babyW, 10 July 2017 - 01:34.

  • 1

#7675 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 10 July 2017 - 16:02

Jednostavno: ban svakome tko okači sliku kremaljskog hitlera (osim u nipodaštavajućem kontekstu).


  • 2

#7676 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 10 July 2017 - 18:58

+1
  • 0

#7677 Stojke1234

Stojke1234
  • Banned
  • 5,254 posts

Posted 10 July 2017 - 21:08

Jednostavno: ban svakome tko okači sliku kremaljskog hitlera (osim u nipodaštavajućem kontekstu).


A ovog naseg?
  • 0

#7678 ironside

ironside
  • Members
  • 3,781 posts

Posted 10 July 2017 - 21:20

A ovog naseg?

 

U vaše lokalne stvari se ne petljam, niti komentiram na srpskim temama. Vjerujem da vam on ionako iskače ispod svakog kamena, pa je resistance futile.

 

S druge strane Putljer je prvorazredna međunarodna tema i maligni lik, koji na mene ima daleko veći impact, od ovog vašeg koji je, vjerujem, smjenjiv, dok se za ruskog zloduha to nikako ne može reći.


  • 7

#7679 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 13 July 2017 - 02:43

Ma da, osim da zensko misljenje ne vredi isto kao i musko... 

Malo kasnim, ali sta da se radi RL me melje samo tako. Da je sve samo 4um, zivotbibiomelemimleko. Ne vidim vezu, ali se slazem da musko misljenje kada nije strucno ne vredi ni pisljivog boba. Eto ti konkretan primer, ono dete, njegovo misljenje po onom pitanju je totalno homofobno i zbog toga ne vredi pisljivog boba, ali ga treba banovatti, da drugi konkurenti ne be dobili pogresnuideju da je to okay. 


  • 1

#7680 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 13 July 2017 - 15:18

Malo kasnim, ali sta da se radi RL me melje samo tako. Da je sve samo 4um, zivotbibiomelemimleko. Ne vidim vezu, ali se slazem da musko misljenje kada nije strucno ne vredi ni pisljivog boba. Eto ti konkretan primer, ono dete, njegovo misljenje po onom pitanju je totalno homofobno i zbog toga ne vredi pisljivog boba, ali ga treba banovatti, da drugi konkurenti ne be dobili pogresnuideju da je to okay. 

 

Znaci, treba da visi za primer, ali sto se praksa isunjavati selektivno ili uopste, to nema veze... cisto da se ostane dosledan srBskoj politici... ogledalo drzave


  • 1