Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Mlađe kategorije reprezentacije Srbije i takmičenja


  • Please log in to reply
3355 replies to this topic

#2476 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 16 August 2017 - 16:54

Standardno se vec ukljucujem od cetvrtfinala ovih takmicenja, obracao sam paznju na ove igrace koje ste pominjali, ali danas je Karapandzic odneo show. Brz naskok i dizanje sa poludistance i pogadanje u velikom procentu, nesto sto vec duze vreme nema nijedan nas igrac, a jako volim da gledam. Ako ovo danas nije bilo slucajno, treba obratiti paznju i na tog momka.


  • 0

#2477 Bojdo

Bojdo
  • Members
  • 347 posts

Posted 16 August 2017 - 16:57

Ok, vjerujem da je tako. Ciji je on inace igrac?

 Mega Bemax


  • 0

#2478 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 16 August 2017 - 17:10

Odlican je Karapandzic, i to bih napisao i bez ovog brutalnog poludistanca takeovera u zavrsnici. Odlican na lopti, koristi obe ruke, lepo vidi teren i salje dobre pasove. Za njega ne vazi ona i need to be more aggressive floskula koju konstantno ispaljuju nba igraci, decko konstantno napada driblingom i slama protivnika. Svidja mi se sto ne srlja puno, uglavnom salje dobre izlazne pasove kada se skupi u reketu. Deluje kao pametan igrac, a ima i muda. 

Plasirali smo se na u17 sledece godine u Argentini.

Inace, Hrvati se plasirali u polufinale. Moguce da su pustili niz vodu utakmicu protiv nas, ali ono je bila teska blamaza. Kako god, ocigledno nisu tako losi :D


  • 2

#2479 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 16 August 2017 - 17:27

Bravo momci! Polufinale je vec odlican rezultat, plasman na SP. Sjajno ljeto za nase mladje selekcije upotpunjena ovim uspjehom.

Mec nisam gledao, bice valjda prilike da odgledam snimak.
  • 0

#2480 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 16 August 2017 - 18:06

U polufinalu i Hrvati koje smo razbili 50 razlike u grupi :D 


  • 0

#2481 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 16 August 2017 - 21:07

Polufinale sa Crnom Gorom koja je baš rutinirala Litvaniju.

 

ps. nadam se da je crni centar Španije ok, povredi se kad je već tekma bila rešena, koleno.


  • 0

#2482 drgnk

drgnk
  • Members
  • 600 posts

Posted 16 August 2017 - 23:53

Na osnovu ovog što ste napisali o tom momku Karapandžiću, zaključio sam da se radi o pleju (nisam gledao nijednu utakmicu). Ima li šanse da ga "uzgajamo" kao Teovog naslednika za tu tako deficitarnu poziciju u ne tako dalekoj budućnosti. :)

 

Mislim, ima još vremena, Teodosić se neće baš odmah povući a imamo lufta i za neki prelazni period sa Jovićem i Micićem, ali nije loše razmišljati o budućnosti na pleju (računam da je budućnost na svim ostalim pozicijama i više nego dobra).


Edited by drgnk, 16 August 2017 - 23:54.

  • 0

#2483 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 17 August 2017 - 06:55

Gdje je Twister, negdje slavi polufinale pa se izgubio. Umjesto da se sad istakne i pokaze znanje skautinga, da baci bar neku prognozu :P

Sto se utakmice tice, bice sutra jedno bratsko krljanje, pa kom obojci kom opanci.
  • 0

#2484 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 17 August 2017 - 07:00

Kad već hajpujemo, evo i lepog shootchart-a Steva Karapandžetm

 

 

Untitled.jpg

 

 

Ali kad pogledate generalno statse, ovo mu je bukvalno jedina bolja partija, svaku tekmu se neko drugi izdvojio. Pazin je onako najkonstantniji, ali uz veliku potrošnju.


  • 0

#2485 PrettyFlacko

PrettyFlacko
  • Members
  • 3,498 posts

Posted 17 August 2017 - 07:02

Polufinale sa Crnom Gorom koja je baš rutinirala Litvaniju.

 

ps. nadam se da je crni centar Španije ok, povredi se kad je već tekma bila rešena, koleno.

 

Kažu da je bilo oko 2.500 ljudi, očekujem baš dobru posjetu u polufinalu, super za klince da igraju u takvoj atmosferi.


  • 0

#2486 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 17 August 2017 - 08:02

Gdje je Twister, negdje slavi polufinale pa se izgubio. Umjesto da se sad istakne i pokaze znanje skautinga, da baci bar neku prognozu :P

Sto se utakmice tice, bice sutra jedno bratsko krljanje, pa kom obojci kom opanci.

Uh brate ne savijam se od ponedeljka-utorka, non stop sam ti po utakmicama, gledam se sa raznim ljudima, pricao sam sa Gershonom, sa nekim skautima Sunsa i pomocnim iz iste ekipe, neki bivsi NBA igraci sto predstavljaju neke timove pa i turisticki obilaze malo, prekjuce sam pola dana proveo sa onim iz DraftExpressa i nekim drugovima, juce sa nekim drustvom konacno malo navijacki da pratim, imam nekoliko favorita koji mi se dopadaju napisacu nedje kad nadjem vremena o njima, neke stvari sto sam vidio i cuo od drugih.

 

Bili su tu i CG reprezentativci koji su dosli da ih gledaju, Dejo Radonjic i jos neki treneri lokalni, Perasovic je redovan na Hrvatsku jer mu tamo sin igra, uglavnom bas uzivam ovih dana.

 

Kažu da je bilo oko 2.500 ljudi, očekujem baš dobru posjetu u polufinalu, super za klince da igraju u takvoj atmosferi.

Bilo je prekjuce oko 3k a sinoc mozda cak i malo vise, u Areni pise da je 3.1k bilo sinoc.


  • 0

#2487 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 17 August 2017 - 08:05

Je l znaš kako je prošao Dike iz Španije, izgledalo je gadno?


  • 0

#2488 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 17 August 2017 - 08:31

Je l' su dobri Crnogorci?


  • 0

#2489 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 17 August 2017 - 12:52

Dobri, dobri, samo jedna slaba tekma do sada, ostalo pobede, Takođe dobili Špance, zatim , Italijane i Litvance. Odlična odbrana + jedan od boljih procenata za 3 na prvenstvu. 

Mučili su se sa skokom, tu bi mogli da ih napadnemo jako.


Edited by realno *W, 17 August 2017 - 12:52.

  • 0

#2490 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 18 August 2017 - 19:45

Montenegro v Serbia - Live - Semi-Final - FIBA U16 European Championship 2017

 


  • 1