Jump to content


Photo

FK Partizan 2014/15.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8449 replies to this topic

#61 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 10 June 2014 - 14:37

Svi datumi u vezi LS za sezonu 2014/ 2015:

 

http://en.wikipedia....hampions_League

 

U rubrici Teams videti koji klub je prijavljen iz Srb... zreb za 2.krug 23.06....

 

Samo ne Stefan Scepovic, unistio nas je pre 2 godine svojim promasajima u kvalifikacijama ali je Ivanov nekako dao gol za LE...

 

Kacar je doktor fudbala za njega...

 

Za Stefana pitam onako, mada je dobar bio u Spaniji. A kako mozes da poredis njega i Kacara, uopste ne igraju na istoj poziciji. A to na Wiki moze svako da promeni, dok ne vidim na sajtu UEFA nista.



#62 Matija76

Matija76
  • Members
  • 4,032 posts

Posted 10 June 2014 - 14:40

Kacara su svojevremeno gurali na sve pozicije u timu, jedno mislim da nikad nije stao izmedju stativa...



#63 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 10 June 2014 - 14:44

Kacara su svojevremeno gurali na sve pozicije u timu, jedno mislim da nikad nije stao izmedju stativa...

 

To moze samo u seljackoj ekipi. Secam se kad je Vosa igrala sa nama 3-3 na JNA, poceo je kao stoper i onda ga gurnuo u spic kasnije.



#64 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 10 June 2014 - 14:48

To moze samo u seljackoj ekipi. Secam se kad je Vosa igrala sa nama 3-3 na JNA, poceo je kao stoper i onda ga gurnuo u spic kasnije.

 

 

 

11. minut utakmice Kacar najistureniji u napadu

 

Njega su nasi vrsni selektori gurali na sve moguce pozicije (jos od mladjih kategorija).



#65 Hladno pivo

Hladno pivo
  • Members
  • 2,059 posts

Posted 10 June 2014 - 14:54

Kacar je mogao da bude vrhunski stoper, da ga struka nije upropastila...



#66 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 10 June 2014 - 14:54

http://www.transferm...l/spieler/53022

 

Ali kakvu karijeru je imao ovaj igrac! :)



#67 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,364 posts

Posted 10 June 2014 - 15:11

Kačar je mogao da bude vrhunski CM da u njemu nije preovladavao klasični mentalitet srpskog fudbalera. Koliko je samo dobro odigrao onu polusezonu u Herthi, vrhunski osećaj za postizanje golova je imao bolji od svih naših napadača unazad nekoliko godina a agresivan i sjajan u defanzivi i oduzimanju lopte. Jesu malo i povrede krive ali mu je glava veći problem.

Dolaskom u Partizan klub bi trebao da oseti njegovo prisustvo na terenu ali opet pitanje je koliko se njemu i stvarno igra fudbal pogotovo kad dođe u ovakvu sredinu gde se i igrači sa mnogo manjom reputacijom ponašaju bahato i krajnje neprofesionalno.

#68 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 10 June 2014 - 15:13

Ima ugovor jos godinu dana, mislim.

 

drugim recima - nakon sest meseci moramo da ga molimo da potpise nov ugovor ili pusagija za bilo kakvu kintu ako odradi jos jednu sezonu?

Sjajan dil uprave, sjajan!



#69 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 10 June 2014 - 15:21

Prica se da dovodimo ovog malog Drazica iz Ofk-e!



#70 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,364 posts

Posted 10 June 2014 - 15:26

On je bio već u omladinskom pogonu Partizana, taj Dražić. Bolje bi bilo da ode negde preko grane ako ima ponude. Nije loš, talenat je ali prilično nekonstantan i teško da je trenutno igrač koji je za jurnjavi nekog trofeja. Treba da ide negde gde će ga klub i navijači istrpeti a u Partizanu je pritisak igranja veliki i traže se samo pobede.

#71 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 10 June 2014 - 15:27

drugim recima - nakon sest meseci moramo da ga molimo da potpise nov ugovor ili pusagija za bilo kakvu kintu ako odradi jos jednu sezonu?

Sjajan dil uprave, sjajan!

 

Ja ne vidim gde je u ovom slucaju kriva uprava. Ako se ne varam on je jos na pocetku prosle sezone prosao pripreme sa prvim timom i ponudjen mu je cetvorogodisnji ugovor, ali je onda krenula prica kako njegoc otac ucenjuje Partizan za vecu kintu. Potom je prekomandovan u Teleoptik i onda su se kao dogovorili da to bude na godinu i po dana. 



#72 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 10 June 2014 - 15:36

Mene mali Pantic ni najmanje nije ubedio da je extra talenat do sada... ZIvkovic vec pomalo jeste...

 

Za UEFA - na sajtu UEFA jos nije pokrenuta LS sezona 2014/2015 (ili ja nisam uspeo da nadjem), pa sam citirao wiki...

 

Kacar bi bio veliko pojacanje, ako bi igrao makar sa 50% snage...

 

Lomic, prosto ne verujem, odgledao sam 3-4 utakmice u ruskom prvenstvu za Dinamo, bio je odlican, odlican...



#73 Hladno pivo

Hladno pivo
  • Members
  • 2,059 posts

Posted 10 June 2014 - 15:38

Je l Kacaru istice ugovor? On je u HSV imao 1.8M po sezoni...


Edited by Hladno pivo, 10 June 2014 - 15:38.


#74 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 10 June 2014 - 15:50

Da, kao i Lomicu, kako bi ih drugacije ova uprava i dovodila :lol+:



#75 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,364 posts

Posted 10 June 2014 - 16:00

Valjda mu ističe. Nego postoji dobra šansa da je ovo novinarska patka. Prvo Kačar mnogo voli pare, ok svi mi volimo, ali on baš mnooogo voli i neće se odreći ni centa u nekom ugovoru makar i ne igrao.
Drugo sadašni trener HSV-a je Mirko Slomka, čovek koji ceni Kačara mnogo i hteo je da ga dovede na početku prošle sezone u Hannover klub koji je tada trenirao ali naravno Hannover nije mogao ili hteo da mu ponudi tako jak ugovor kao što je imao u HSV-u pa su odustali od njega i pregovori su propali a maltene sve je bilo dogovoreno za transfer. Onda je board HSV-a bio iznerviran zbog toga i poslao ga polusezonu u rezerve a drugu polusezonu na pozajmicu u Japan. Fora je što je neki dan nakon pozajmice Slomka došao iz Hannovera u HSV pa pozajmica nije mogla da se poništi u slučaju da je ovaj to hteo. I tako trener koji je želeo Kačara u svom timu već 2 sezone (pošto je Hannover i pre 2 godine bio zainteresovan za njega) dobio ga je ali nije mogao da ga koristi. Prilično lud zaplet :D

Uzeći u obzir sve ovo a i to da mu je tek 27 godina stvarno ne verujem da će Kačar u Srbiju još uvek. Još uvek može negde da zabode neki ugovor gde se redovno plaća plata.

Edited by Nikola87, 10 June 2014 - 16:00.