Jump to content


Photo
- - - - -

NFL - Season 2014


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5976 replies to this topic

#5956 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 04 March 2015 - 11:57

ići će po patku i dobiće patku

 

:D

 

:lol+:

Neznam samo šta si mislio sa tim da če dobiti patku. Da neče uspeti u nameri da dobije Mariotu, ili da če se on pokazati kao bust? Svakako ima kandidata pri vrhu, koji su voljni za trade down. Oakland prvi u redu. Pokupimo dodatne pikove, a sa 20. pozicije svejedno možemo dobiti baš dobrog receivera. Recimo Dorial Green Beckhama ili Jalen Stronga. A čuo sam i da su i Jagsi spremni za pregovore. Uglavnom, ako hoče Mariotu, mislim da se moraju ubaciti ispred Jetsa, koji biraju sa šeste.

 

Ono što je meni zanimljivo nakon ovog trejda je šta će biti sa Spilerom. Kontam da je sad višak i da ga neće produžiti i da će biti na tržištu.

 

Billsi su to odradili baš kretensi. Gledao sam sinoč NFL Network. Free agency i draft priče. Uživo. Gost CJ Spiller. Pričao o tome da iako je FA, nije zatvorio vrata Billsima i da če saslušati svaku njihovu ponudu, jer jim je zahvalan što su imali povrenja u njega kad su ga draftovali. Kad nije prošlo 10 minuta od toga, breaking news - Shady u Buffalu. A njega posle toga zvali telefonom, da mu objasne kako su se odlučili " to go in different direction". 



#5957 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 04 March 2015 - 12:25

Spekulise se da ce Spiler da zavrsi upravo u Fili ili. U Jetsima. To su 2 kluba koja sam ja procitao... Sto vise razmisljam, ovaj trejd je nekako win win situacija. Jedino nama ne valja, posto mi igramo 3 meca sa ova dva kluba isuce godine. Cak postoje velike sanse da upravo igramo opener sa Filom.

A sta tacno Patsima menja? Igrali bi protiv njih i ovako i onako, samo sto su ova dvojica zamenili mesta. A ako ode Vereen(a verovatno hoce), ne bih imao nista protiv da probamo da dovedemo Spillera. Kompletniji igrac.



#5958 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 04 March 2015 - 12:28

A sta tacno Patsima menja? Igrali bi protiv njih i ovako i onako, samo sto su ova dvojica zamenili mesta. A ako ode Vereen(a verovatno hoce), ne bih imao nista protiv da probamo da dovedemo Spillera. Kompletniji igrac.

Pa ako je win win situacija, to obicno znaci da su obe ekipe benefitovale, tj da su obe ekipe bolje ovim trejdom nego bez njega pa sam na to misio. Daleko od toga da bih se bunio za Spilera :D Samo mislim da ce imati ekipa koje ce bolje da ga plate...



#5959 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 March 2015 - 12:33

Pa ako je win win situacija, to obicno znaci da su obe ekipe benefitovale, tj da su obe ekipe bolje ovim trejdom nego bez njega pa sam na to misio. Daleko od toga da bih se bunio za Spilera :D Samo mislim da ce imati ekipa koje ce bolje da ga plate...

 

A ekipe obično trejduju da bi bile slabije nego što su bile, tako da je jako neobično što su ovim trejdom obe ekipe na dobitku :D 



#5960 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 04 March 2015 - 12:34

A ekipe obično trejduju da bi bile slabije nego što su bile, tako da je jako neobično što su ovim trejdom obe ekipe na dobitku :D

Pa postoji njihova percepcija realnosti a postoji i moja. Ne retko se ekipama cini da su u win win-u a da se nama gledaocima cini da je jedna ekipa debelo izgubila tim trejdom. Sad se i meni cini da su obe ekipe kvalitetnije nego sto su bile. Sto, ponavljam, nije uvek slucaj...

 

Come on guys, think first, type later :D


Edited by karipesic, 04 March 2015 - 12:44.


#5961 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 04 March 2015 - 12:39

To je jedno, ja sam reagovao da ovo ne pase Patsima. Ovo na Patse gotovo da ne utice uopste. Billsi su uvek imali jaku igru trcanjem i na to se uvek racunalo. I dalje im je neophodan QB. Sa druge strane, Eaglesi nam stvarno nisu konkurenti, a ovaj trade je uradjen zbog oslobadjanja capa. Mozda dovedu neko zvucnije pojacanje, ali ih ne vidim kao ozbiljnog PO ucesnika.


Edited by Xpert, 04 March 2015 - 12:39.


#5962 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 March 2015 - 12:41

Samo da ne dovedu Suh-a i ja sam miran. 



#5963 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 04 March 2015 - 12:44

Ja nekako vidim Suha skoro iskljucivo u Raidersima. Ocajnicki im treba igrac ekstra klase, a i imaju novca za bacanje. Mada, ko zna, ovaj nfl jeste cudo... 



#5964 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 March 2015 - 12:46

Suh navodno traži veći grad, veće tržište, negde gde bi se moglo dodatno zaraditi. Fila je ipak centar sveta u odnosu i na Džeksonvil i na Ouklend.



#5965 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 04 March 2015 - 13:32

Ja nekako vidim Suha skoro iskljucivo u Raidersima. Ocajnicki im treba igrac ekstra klase, a i imaju novca za bacanje. Mada, ko zna, ovaj nfl jeste cudo... 

 

Neznam, ja nisam toliki optimista po tom pitanju. Iako izgleda kao dobar fit, Knighton izgleda kao realnija mogučnost kao pojačanje na toj poziciji. Del Rio ga je vukao za sobom kroz čitavu karijeru. I čim je postao trener Raidersa, Knighton je izjavio da bi rado ponovo igrao za njega.

 

Suh navodno traži veći grad, veće tržište, negde gde bi se moglo dodatno zaraditi. Fila je ipak centar sveta u odnosu i na Džeksonvil i na Ouklend.

 

veče tržište, 20 milki po sezoni i po mogučnosti super bowl contender. Treba ga pitati ima li kakvu muzičku želju uz sve to.


Edited by L' Imperatore, 04 March 2015 - 13:33.


#5966 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 March 2015 - 13:42

B_OU7DOXIAA0vGo.jpg

 

:D



#5967 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 04 March 2015 - 15:15

http://www.saaf.rs/2...o-na-nfl-sajtu/ :-)

#5968 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 04 March 2015 - 18:37

Billsi nastavljaju sa tradeovima. Doveli Cassela iz Minnesote. Detalji jos nisu objavljeni.



#5969 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 04 March 2015 - 18:41

Opa. Ozbiljan Qb. Bilsi sa jednim pojacanjem u OL i sa jednim u secondariju postaju legitimni PO contender. I to jako ozbiljan.

#5970 L' Imperatore

L' Imperatore
  • Members
  • 3,443 posts

Posted 04 March 2015 - 19:30

Svakako jesu PO contender. Ali pitanje koliko daleko možeš da doguraš sa pukim prosjekom na QB poziciji. Znam da Manuel nije pokazao puno do sada u svojoj karijeri, ali moje mišljenje je da su prebrzo digli ruke od njega.