Jump to content


Photo
- - - - -

IZBORI 2014


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2635 replies to this topic

Poll: glasanje (96 member(s) have cast votes)

Da li ste za V.P. izbore marta 2014?

  1. da (38 votes [39.58%])

    Percentage of vote: 39.58%

  2. ne (50 votes [52.08%])

    Percentage of vote: 52.08%

  3. mozda (8 votes [8.33%])

    Percentage of vote: 8.33%

Vote Guests cannot vote

#2611 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 28 December 2014 - 16:54

Gde kažu da moraju da glasaju? Ako izuzmemo činjenicu da namerno mogu da glasaju za protivnike ili da im crtaju čiča Gliše po listićima, šta će da im se desi ako ne glasaju? Ako polupismena rulja zaista podleže ovakvim pritiscima, neka im dođe i neko deset puta gori od SNS, jer bolje ne zaslužuju.



#2612 Vlax

Vlax
  • Members
  • 3,869 posts

Posted 28 December 2014 - 17:10

A ne, kada nekoj bakici i dekici dodju tri tipa u koznim jaknama i pitaju ih dal su glasali, i zasto nisu ako nisu, oni ce naravno umesto da odmah odu na glasanje da ih oteraju u pm i da pozivaju na revoluciju.

 

A to da li polupismena rulja podleze ovakvim pritiscima moze da pita samo neko nije nikad ziveo u Srbiji ili se pravi lud.



#2613 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 28 December 2014 - 17:12

Pa eto, živim u sVrBistanu, ali mi niko nikada nije tražio da glasam. A baba i deda mogu da nacrtaju čiča Glišu, zovu policiju ili sina dvometraša. Jel imaš neko konkretno ime ili samo pričaš napamet?



#2614 Vlax

Vlax
  • Members
  • 3,869 posts

Posted 28 December 2014 - 17:18

Onda nista, ne pricamo o istoj zemlji posto ja zivim u Srbiji.



#2615 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 28 December 2014 - 17:34

A ne, kada nekoj bakici i dekici dodju tri tipa u koznim jaknama

 

pa tako reci odmah,

 

tri tipa na dvoje to je ipak strasno jer je to nepravedan fajt

 

...ali strasnije mi je da nedajboze narede bakici i dekici da jos moraju da slikaju mobilnim sta su glasali...



#2616 shelll

shelll
  • Members
  • 105 posts

Posted 28 December 2014 - 17:36

 Jel imaš neko konkretno ime ili samo pričaš napamet?

 

Imena luda nalaze se svuda. Kabinet isto trazio imena i dokaze  - na kraju smo ovde "zajedno" zakljucili  da pritisak na medije nije postojao.


Edited by shelll, 28 December 2014 - 17:36.


#2617 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 28 December 2014 - 18:01

Imena luda nalaze se svuda. Kabinet isto trazio imena i dokaze  - na kraju smo ovde "zajedno" zakljucili  da pritisak na medije nije postojao.

 

Na koje medije? Misliš li na one jajare koje samo umeju da prenose vesti po copy-paste sistemu sa milion grešaka u prevodu, kucanju i pravopisu, pa posle kukaju da im je loše, a još se nazivaju novinarima? Ili možda na one što po naslovnim stranama trpaju poprsja i zadnjice kojekakvih krampača, a predstavljaju se kao ozbiljni? Ti koji pišu naručene tekstove za deset s lukom i treba da propadnu, a što pre, to bolje.



#2618 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 28 December 2014 - 18:55

Pa eto, živim u sVrBistanu, ali mi niko nikada nije tražio da glasam.

 

Ne radis u javnom preduzecu, zar ne?

 

To je jedan od faktora, a male sredine gde se svi znaju su katastrofa, tamo si "obelezen" ako ne ucinis komsiji. Cak su i zaokruzivanja polu-javna.

 

Nisi ti obisao srBsko selo, ali ono pravo.

 

Đukanović je rekao da i u selu Đurđevac u oštini Mionica, trenutno interveniše policija jer je, kako tvrdi, “kandidat za odbornika DS inače poznati nasilnik iz tog sela upao na biračko mesto, pretio da će da razbije kutiju ukoliko neko glasa za SNS”.    >>>



#2619 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 28 December 2014 - 19:04

Gledam izlaznost i vidim u naslovu 52 odsto izašlih do 18h. Mislim se ovo je odlična izlaznost, možda dogura i do 60% što je kod nas vrhunski rezultat. Onda pročitam vest ponovo :

 

 

Do 18 sati u lučanskoj opštini na 12 biračkih mesta koja obuhvataju 61,28 odsto ukupnog biračkog tela izašlo je 52 odsto glasača, odnosno 5.641 upisani birač.

 

Aj vi sad meni recite kolika je izlaznost i koja je svrha ove vest ?



#2620 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 28 December 2014 - 19:17

Ne radis u javnom preduzecu, zar ne?

 

To je jedan od faktora, a male sredine gde se svi znaju su katastrofa, tamo si "obelezen" ako ne ucinis komsiji. Cak su i zaokruzivanja polu-javna.

 

Nisi ti obisao srBsko selo, ali ono pravo.

 

Đukanović je rekao da i u selu Đurđevac u oštini Mionica, trenutno interveniše policija jer je, kako tvrdi, “kandidat za odbornika DS inače poznati nasilnik iz tog sela upao na biračko mesto, pretio da će da razbije kutiju ukoliko neko glasa za SNS”.    >>>

 

Eh, da radim u javnom preduzeTJetu, visio bih na forumu non-stop i pisao na svakoj temi, uključujući i razmenu recepata za sarmice ili uzgoj tropskog cveća ;)

 

Doduše, poznajem više ljudi koji rade u kojekakvim jugopetrolima, JAT-ovima, agencijama za prodaju muda za bubrege, ali i u relativno normalnim firmama gde se radi, prosveti i slično, pa na osnovu uobičajenog uzorka mogu da kažem da ne poznajem nijednog glasača po zadatku ili hard-core wadikala/SNS-ovca, znam i one koji su crtali čiča-Gliše ili bojkotovali izbore kao ja. Doduše, ne znam ni šta može da ti se desi u javnom preduzeTJetu ako ne glasaš za AVAV-a, jer vidim da bivši partijski direktori postaju savetnici ili zamenici i tako jadni i bedni umesto pola miliončeta mesečno spadnu na četiri stotine hiljada, ali ako se ne buniš što je novi drug partijski sekretar doveo švalerku, kumu ili šuraka, neće ti faliti ni dlaka s glave. O dotičnoj Đurđevici zaista ne znam ništa, osim što sam upravo saznao da pripada Mionici. Ako su i to samo lupači pečata po nekim opštinama, nije mi ih žao. Doduše, ako rade u nekom jadnom javnom preduzeTJetu, ionako im je džabe, jer vidim da je AVAV odavno najavio da idu na doboš, ili da će skup lupača pečata vrlo brzo ostati bez love kada državna sisa kasa pandrkne, pa mu sve dođe na isto.



#2621 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 28 December 2014 - 20:20

Ne radis u javnom preduzecu, zar ne?

 

To je jedan od faktora, a male sredine gde se svi znaju su katastrofa, tamo si "obelezen" ako ne ucinis komsiji. Cak su i zaokruzivanja polu-javna.

 

Nisi ti obisao srBsko selo, ali ono pravo.

 

Đukanović je rekao da i u selu Đurđevac u oštini Mionica, trenutno interveniše policija jer je, kako tvrdi, “kandidat za odbornika DS inače poznati nasilnik iz tog sela upao na biračko mesto, pretio da će da razbije kutiju ukoliko neko glasa za SNS”.    >>>

joj,  šta je sad smislio poSRAnik djuka ?  :yawn:     

sutra će cela njegova ''jutarnja kafa'' da vri od proseravanja o ovome. A tek one bakice (o kojima sam pisala pre neki dan na temi Srbija)    :ajme:



#2622 Vlax

Vlax
  • Members
  • 3,869 posts

Posted 28 December 2014 - 20:49

Djuka ima pricu o tome da je pretio da ce razbija glasacke kutije, da je napao dve aktivistiknje SNS-a u jednom, selu, pa onda u drugom selu samarao gradjane koji su mu odgovorili, njegova supruga demolirala prostorije SNS-a... u svakom slucaju na svakih sat izbacuje novu pricu, za koju naravno niti ima dokaza niti bilo ko drugi zna za to osim njega.

 

Inace u celoj ovoj SNS-DS borbi, u stranu je smenuta prica i da su trojica aktivista SPS-a napadnuti na isti nacin, iz crnih kola je izaslo desetak ljudi. I sad jel to znaci da i oni lazu? Jel su oni pretili razbijanjem kutija i samarali gradjane? 

 

A bakice, poreg toga sto im nije tesko da nemaju za lekove i hranu, su cak i po ovoj kijametu, dobrovoljno naravno, izasle u velikom broju da glasaju i podrze reforme.



#2623 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 28 December 2014 - 21:19

Na lokalnim izborima u Mionici ubedljivo je pobedila Srpska napredna stranka sa osvojenih više od 60 odsto glasova građana, izjavio je večeras funkcioner SNS Vladimir Đukanović.



#2624 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 28 December 2014 - 21:26

samo 60% ? to znači SPS i DS 40% . Ima li infoa sa SPS i DS, ja nigde ne nađoh.



#2625 Vlax

Vlax
  • Members
  • 3,869 posts

Posted 28 December 2014 - 21:30

20 posto SPS, 15 DS. 

 

Nisu hteli naprednjaci da se forsiraju, da su krenuli da tuku i prete ranije imali bi i 70%, al dosta im i ovo, bitno da je preko 50.