Jump to content


Photo
- - - - -

SNS - Vojnici


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#31 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 02 January 2014 - 23:20

Sta ovo znaci? Da ako za vreme manekena nije bilo dobro, treba da se cuti sto Srbija ide ka fastickom jednoumlju, gde pored odabranih nece imati mesta za nikog drugog? Gde se ponovo javljaju drzavni cenzori?

 

Pa ovo nije manje zlo, ovo je katastrofa. A tek ce da bude katastrofa.

Manje parola, moliću lepo. Što nisi reagovao dok je bilo višeglasja i viška 'demokratije' koju je praktikovao Tadić? Šta je u tom periodu učinjeno? Zar treba da mi je drago što me je 'zavlačio' naš čovek, demokrata? ajde. A ovaj fašista (sic) koji nije twittovao slike sa svoje svadbe ide ka, citiram: ide ka fastickom jednoumlju. Nice



#32 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 03 January 2014 - 00:00

Nema loših naroda, ima loših vođa.

dobri narodi biraju lose vodje? jel' nam to porucujes?



#33 Bata68

Bata68
  • Members
  • 31 posts

Posted 03 January 2014 - 01:00

ahhaha, cool, "lomi narodne brave" iz koje si sednice saveza soc.omladine ti proklijao? Mad world, što bi rekli Tears for fears. Kada su ovi mamlazi iz DSa imali većinu i podršku EU integracijama, nisu niČ učinili, nego sad moram ove kašikare da branim... mad world...

klijam ja u ovoj zemlji vec dugo i nisam zaboravio ratove, inflaciju, zatvorene granice, umranje dece po bolnicama u banja luci, ubijanje novinara, proganjanje neistomisljenika, svercovanje nafte, deljenje na patriote i izdajnike, bonove za mleko, brasno, ulje, secer (sve ono sto se normalno kupovalo kasnije) kazne novinama koje nisu bile ''poslusne'' cekanje u redovima za sve i svasta, secam se i prica da su nam za sve neki drugi krivi  a ti drugi mora da su vanzemaljci jer ih niko nikada nije video, secam se i cvetova u kosi i njene cele porodice, secam se i da su sadasnji valdari bili u tadasnjoj vladi koja nam je sve ovo sto sam nabrajao priustila i koja ce nam, to nema sumnje, ponovo piustiti jer vuk (vucko) dlaku menja ali politiku nikada..... a ti ako se ne secas ima i toga na youtube sedi satima i gledaj ili sacekaj jos malo pa ces videti ovo je copy - paste .... 



#34 lowbotnoob

lowbotnoob
  • Banned
  • 6 posts

Posted 03 January 2014 - 02:02

Ako su u pitanju voteri onda b92 administracija treba nesto da ucini povodom toga nek se ogranici po 1 vote sa jednog ip-a,a ne da refreshujes stranicu i udaris jos 1 vote,i da cesto sam na sajtu komentarisem,ali nikad nisam bio na forumu tako da sam morao da se registrujem da bi napravio ovaj post.

"Da li su Boris (muscle) Tadić ili Chadonir Chadda real deal?"

Za decka koji je ovo napisao ne nisu real deal niti takav politicar u Srbiji postoji,zasto uvek kad neko kaze nesto protiv neke stranke automatski se smatra pripadnikom neke druge,i da pomesao sam ne forum nego komentari na vestima su prepune tih spamera.


Edited by lowbotnoob, 03 January 2014 - 02:12.


#35 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 03 January 2014 - 09:48

dobri narodi biraju lose vodje? jel' nam to porucujes?

Ne.



#36 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 03 January 2014 - 13:20

Ratni zlocinac poginuo na slobodnom vikendu.

 

Da, vikendu. U utorak.



#37 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 03 January 2014 - 13:22

Da, vikendu. U utorak.

Režim služenja kazni za ratne zločine u Srbiji predstavlja ruganje patnjama žrtava

Logo-FHP.pngU utorak, 31. decembra 2013. godine u saobraćajnoj nesreći kod Sremske Mitrovice poginuo je Slobodan Medić, bivši komandant formacije “Škorpioni”, osuđen za ratni zločin u kojem je ubijeno šest muslimanskih dečaka i muškaraca poreklom iz Srebrenice. U trenutku nesreće, Medić je služio kaznu zatvora od 20 godina u Kazneno-popravnom domu Sremska Mitrovica. Kako su preneli mediji, Medić se našao na privremenoj slobodi tako što je dobio pravo na izlaz iz zatvora za praznike zbog dobrog vladanja. Fond za humanitarno pravo (FHP) ističe da se davanjem privilegija osuđenima za ratne zločine u Srbiji trivijalizuju suđenja za ratne zločine, a patnje žrtava nipodaštavaju.

 

http://www.hlc-rdc.org/?p=26036



#38 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 03 January 2014 - 16:23

Vatrogasac ispaljuje vatromet u narod.

 

 

:frust:



#39 lowbotnoob

lowbotnoob
  • Banned
  • 6 posts

Posted 03 January 2014 - 17:35

XXL da li i ostali sudovi u bivsoj jugoslaviji predstavljaju ruganje zrtvama s'obzirom da se za zlocine protiv srba nigde ni nepokrecu istrazne radnje,a kamali donose presude dok razni zlocinci slobodno setaju i pored neosporivih dokaza,isto i za haski tribunal da li i on predstavlja ruganje zrtvama?


Edited by lowbotnoob, 03 January 2014 - 17:35.


#40 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 03 January 2014 - 17:41

Da, vikendu. U utorak.

De sad i ti, hoces da se drzimo kalendara "k'o pijan plota" :lol+:



#41 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 03 January 2014 - 17:46

XXL da li i ostali sudovi u bivsoj jugoslaviji predstavljaju ruganje zrtvama s'obzirom da se za zlocine protiv srba nigde ni nepokrecu istrazne radnje,a kamali donose presude dok razni zlocinci slobodno setaju i pored neosporivih dokaza,isto i za haski tribunal da li i on predstavlja ruganje zrtvama?

ZNAS LI TI STA SMO MI VAMA RADILI? A?



#42 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 03 January 2014 - 17:49

XXL da li i ostali sudovi u bivsoj jugoslaviji predstavljaju ruganje zrtvama s'obzirom da se za zlocine protiv srba nigde ni nepokrecu istrazne radnje,a kamali donose presude dok razni zlocinci slobodno setaju i pored neosporivih dokaza,isto i za haski tribunal da li i on predstavlja ruganje zrtvama?

Zasto kao automat ponavljas gluposti koje ti serviraju srpski nacional-socijalisticki mediji? To sto pises jednostavno NIJE TACNO. Evo ti samo par linkova koje sam pronasao u 10 sekundi, ne sumnjam da bi ozbiljnije istrazivanje otkriliko jos toga:

 

http://dnevnik.hr/vi...i-grandica.html

 

http://www.nacional....rucen-hrvatskoj

 

http://www.nacional....rucen-hrvatskoj

 

http://web.archive.o...?file=1312.html

 

http://www.slobodnad...03/Default.aspx

 

 

Dakle, pausalne i generalne tvrdnje poput one boldovane u tvom postu su jednostavno LAZ i spin srpskih medija da bi se opravdalo zna-se-vec-sta.



#43 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 04 January 2014 - 00:01

XXL da li i ostali sudovi u bivsoj jugoslaviji predstavljaju ruganje zrtvama s'obzirom da se za zlocine protiv srba nigde ni nepokrecu istrazne radnje,a kamali donose presude dok razni zlocinci slobodno setaju i pored neosporivih dokaza,isto i za haski tribunal da li i on predstavlja ruganje zrtvama?

 

Pronađi neki drugi forum.



#44 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 04 January 2014 - 01:11

Mislim da je prestrogo, decko je samo tipicna zrtva ispiranja mozga koje se ovde sprovodi sistematicno. Nije on tvrdio da su Srbi nebeski narod, samo veruje - posto su ga mediji, izmedju ostalih upravo NOVI b92 (od miloste poznat i kao tv db92) naucili da sve treba da bude "ravnopravno", "simetricno", da je - kao sto se ovde na forumu cesto tvrdi od uglednih forumasa - najvisa vrlina "jednakost", pa u tom smislu jedino ne moze da svari cinjenicu da vise ratnih zlocinaca sedi na beogradskim splavovima nego na analognim centrima lose zabave u Zagrebu, Sarajevu, Ljubljani, itd. Treba valjda svi da budemo jednaki, zar ne?

 

Tako da ga ja ne bih bas zbog ovoga trajno, on je samo simptom naseg vremena i svega onoga na sta je upozoravao Srdja Popovic, a u delo sprovodio njegov igrom slucaja sa-pokojnik, ono udbasko djubre A. Tijanic.



#45 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 04 January 2014 - 08:06

Ne ulazeci uopste u procenu kazne, samo zelim da kazem da se I ja slazem s misljenjem da se radi o sistematskom ispiranju mozga od strane medija.