Jump to content


Photo
- - - - -

SNS - Vojnici


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#1 lowbotnoob

lowbotnoob
  • Banned
  • 6 posts

Posted 02 January 2014 - 12:17

Pozdrav svima.

U poslednje vreme vesti b92 su preplavljene partijskim vojnicima koji velicaju sns nebitno o cemu se radi u temi postavljaju se komentari podrske sns-u,verovatno ti ljudi i necitaju nego samo random odaberu neku temu i onda postave komentar podrske,forum je preplavljen sa njima.

Zanimalo bi me ako neko moze da mi kaze o cemu se tu radi,jesu ti ljudi placeni da to rade ili se to pise iz predstavnistava sns-a,stvarno nemoguce da je tolikim ljudima ispran mozak,i nezelim da poverujem da su to obicni gradjani koji pisu te komentare,ovo je postao veliki problem jer od tih silnih spamova ljudi nemogu ni da procitaju komentare drugih ljudi koji su zaista dosli da iskazu svoje misljenje

Hvala unapred!


Edited by lowbotnoob, 03 January 2014 - 07:15.


#2 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 02 January 2014 - 12:23

Nemam pojma; SNS su, zapravo, neoradikali, a njima je glasacko telo oduvek naginjalo.

Uostalom, danas imamo na vlasti iste one ljude, koje smo imali devedesetih.


Edited by vladan, 02 January 2014 - 12:23.


#3 lowbotnoob

lowbotnoob
  • Banned
  • 6 posts

Posted 02 January 2014 - 12:31

Nemoguce da se cela Srbija uclanila u sns,el to otvoreno neko radno mesto u okviru sns-a za spamovanje po forumima?

Za ovo drugo si potpuno u pravu sto se toga tice sad smo obrnuli ceo krug i opet dosli na radikale(sns) i sps,i obrnucemo jos mnogo krugova dokle god narod bude na svakim izborima glasao za nova radna mesta,investicije,bolji zivot,a sad i za evropsku uniju.


Edited by lowbotnoob, 02 January 2014 - 12:33.


#4 Bata68

Bata68
  • Members
  • 31 posts

Posted 02 January 2014 - 12:31

Pozdrav svima.

U poslednje vreme forum b92 je preplavljen partijskim vojnicima koji velicaju sns nebitno o cemu se radi u temi postavljaju se komentari podrske sns-u,verovatno ti ljudi i necitaju nego samo random odaberu neku temu i onda postave komentar podrske,forum je preplavljen sa njima.

Zanimalo bi me ako neko moze da mi kaze o cemu se tu radi,jesu ti ljudi placeni da to rade ili se to pise iz predstavnistava sns-a,stvarno nemoguce da je tolikim ljudima ispran mozak,i nezelim da poverujem da su to obicni gradjani koji pisu te komentare,ovo je postao veliki problem jer od tih silnih spamova ljudi nemogu ni da procitaju komentare drugih ljudi koji su zaista dosli da iskazu svoje misljenje

Hvala unapred!

Jednostavno je tako, i s tim se moras pomiriti. Nije to nista novo i nikada nece prestati. Moras da priznas da je u tome bar jedna sitnica lepa i dobra. A to je da ipak postoje clanovi, simpatizeri SNS koji su pismeni i znaji sa kompom. Njima nije vazno sto je PPV lomio bravu, sto je neke Srbe nazivao bandom lopovskom, nije vazno sto poskupljuje gorivo,struje,hleba..... vazno je samo da je VUČKO rekao.... e a taj vucko kad pojede crne ovce po Srbiji, nece ostati gladan. Onda ce i neke bele ovce doci na jelovnik, jer crnih jednostavno nece biti. Jednoumlje nikome nikada nije donelo dobro. To znamo i mi kroz nasu istoriju ko sto znaju Nemci. I hića je tamo igrao na socijalnu kartu Nemaca... ali dobro je 10min od tvog posta jos nema belih ovca i ovnova...... samo mi crni ovnovi i lepe crne ovčice :)



#5 lowbotnoob

lowbotnoob
  • Banned
  • 6 posts

Posted 02 January 2014 - 12:38

Ono sa lomljenjem brave je obican kako to danas kazu politicki spin izmisljotina da bi se navuklo jos naroda


Edited by lowbotnoob, 02 January 2014 - 12:38.


#6 into the deep

into the deep
  • Members
  • 486 posts

Posted 02 January 2014 - 12:54

Ta pojava je, dabome, primećena od svih koji posećuju deo sa vestima i komentarišu iste.

 

Vidljiva je u naglom porastu preporuka vezano za komentare, pa je sasvim normalno da komentari sa par preporuka za minut-dva dobiju po 128 pozitivnih ili negativnih (zavisno da li je komentar pozitivan ili negativan po bivšeg ministra informisanja)

 

Lično, stekao sam zaključak da je nemoguće da se radi o masi autonomnih SNS simpatizera, jer je očigledno da je u pitanju organizovana i koordinisana akcija. Da se radi o nekoj kancelariji u kojoj sedi nekoliko ljudi i po komandi spamuje komentarima ili preporukama - ne verujem ni u to, njima bi trealo mnogo više vremena da urade ono što se realno dešava u jedinici vremena.

 

Verovatno imaju plaćene grupe ljudi koji shodno medijskim aktivnostima reaguju tamo gde treba,  i verujem da je to veći roj ljudi. Ko, i odakle ih plaća, olje da ne nagađam.

 

Inače, nezvanično sam čuo da je u takvom timu u nekom ranijem periodu radio i onaj klinac, što je sad predsednik Skupštine.

 

Ono što mene više od toga interesuje je - koja je svrha svega toga? Da li zaista postoje ljudi čije stavove i razmišljanja oni na taj način žele da promene? Ili, koja je svrha svega toga?

 

Meni lično je to smešno, i ima kontra efekat.


Edited by into the deep, 02 January 2014 - 12:54.


#7 Bata68

Bata68
  • Members
  • 31 posts

Posted 02 January 2014 - 12:55

a dobro je da sam i ja napisao neku laz, to je sada IN :)



#8 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 02 January 2014 - 13:25

Zaista ne znam sta je ispod zita.

Medjutim, ono sto pamtim odlicno; Srbi su gotovo plebiscitarno bili na strani Slobodana Milosevica, a taj ih je odveo pravo u ponor; tako su isto sada plebiscitarno na strani Vucica - uzgred, Milosevicevog ministra.

Danas imamo na vlasti ljude iz devedesetih - izgleda, uzalud smo krecili.

Nije problem u njima, problem je u glupavom narodu, koji predstavlja srpsko biracko telo, pa se opet na kraju cudi sta ga je snaslo I za to okrivljuje "strane placenike I domace izdajnike".


Edited by vladan, 02 January 2014 - 13:26.


#9 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 02 January 2014 - 13:45

ima vec tema o ovoj pojavi...

 

 pratio sam vesti i pre izbora... takvu igru je pre izbora igrao i DS samo u manjem obimu..  Prednjacio je Dusan Petrovic jedno vreme...

 

   a sto se kadrova za to plusiranje i minusiranje i pisanje poruka podrske.... to potice od ranije.... na tv duelima SMS podrske i glasanja ( HINT: Serija bela ladja Sojic  tv studiu)

 

 a danas se taj "kadar" znatno namnozio...  na vestima danas procitah 740.000 koji rade u drzavnim organima i drugim jaslama.... pa ko zna kolko njihove dece koje rade po privatnim firmama njihovih privatnika ...  Plus i oni koji nisu clanovi ali ih ucenjuju otkazom ako ne rade po gazdinom nalogu..  dakle ta "vojska" je milionska...

 

  ne treba sumljati i u takve pojave i u narednim izborima gde ce svi ti radnici (" vojnici ") morati doneti dokaz sa glasackog mesta kako su glasali.... 

        jednostavno  nevidjeni mrak...



#10 lowbotnoob

lowbotnoob
  • Banned
  • 6 posts

Posted 02 January 2014 - 13:53

Cudno kako svi komentari u kojima se negativno pise o sns-u dobijaju veliki broj negativnih poena dok svaki koji podrzava sns ima ogramoan broj pluseva ili ti pozitivnih poena,ja nisam pristalica nijedne politicke opicje,jer moje misljenje je da sve politicke partije rade u interesu tajkuna-privrednika koji ih finansiraju,evo i posle par godina osnivanja sns-a oni imaju predstavnistva u svim gradovima srbije,a to je mnogo para i mnogo usluga koje moraju biti uzvracene,dok se njihova cela politicka kampanja zasniva na djilasu i miskovicu koji je i sam priznao da je finansirao radikale tako da je moguce da su bile neke carke izmedju njih dvojice,svi su vec zaboravili da je Beko bio taj koji je prvi dosao Nikolicu u posetu dok je strajkovao gladju,evo sad opet uoci izbora se ponovo se plasiraju prisluskivanja,pretnje sve zarad dobijanja politickih poena,u Srbiji je normalno da ko god se dovuce do vlasti dobije i medije,tako da sad nemozes da procitas novine iskljucivo (kurir i informer) gde se na svakoj prvoj stranici nalazi Djilas i novinarska presuda,dok je i pink sada malo je cudno odma posle pustanja Mitrovicevog sina na slobodu i pored toga sto je ubio devojku i ostavio je na sred ulice pocinju presude da se donose i na svakom njihovom informativnom programu o Draganu Djilasu,ja sam vec bojkotovao njihove sajtove zbog toga,a i zbog neodobravanja komentara protiv sns-a,na b92 mi se jos nije tako nesto desilo i nadam se da ce ostati neutralni po tom pitanju



#11 Hladno pivo

Hladno pivo
  • Members
  • 2,059 posts

Posted 02 January 2014 - 14:13

A tebe sve to toliko brine da si se registrovao na forum samo zbog toga? 

 

PS Ljudi, nije moguce da niste culi za votere? Zar stvarno mislite da stotine ljudi sede bilo gde i lupaju pluseve?



#12 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 4,027 posts

Posted 02 January 2014 - 14:55

Ja sam pre mislio da se radi samo o ostrascenim simpatizerima SNS-a koji ostavljaju glupe kometare podrske ili napadanja odredjenih partija i licnosti, medjutim, brzina kojom neki komentari dobijaju pluseve ili prelaze iz pozitivnog u negativni saldo i obrnuto me je uverila da mora da je u pitanju organizovana akcija i to najverovatnije iz jedne ,,celije" iz jednog centra. Pretpostavljam da par ljudi sedi i cita komentare i da verovatno na mail prosledjuje SNS omladincima koji komentar da se plusira ili minusira. Ili imaju neku skriptu za to ili tako nesto, stvarno se ne razumem u informatiku. :)

#13 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 02 January 2014 - 14:57

A tebe sve to toliko brine da si se registrovao na forum samo zbog toga? 

 

PS Ljudi, nije moguce da niste culi za votere? Zar stvarno mislite da stotine ljudi sede bilo gde i lupaju pluseve?

 

 

okey te skripte ali sta cemo sa poplavama komentara podrske.... a sve neke cece jece i druge dece



#14 Hladno pivo

Hladno pivo
  • Members
  • 2,059 posts

Posted 02 January 2014 - 15:05

okey te skripte ali sta cemo sa poplavama komentara podrske.... a sve neke cece jece i druge dece

Te skripte rade posao oko pluseva, to radi par ljudi, dovoljno je da ostali samo instaliraju program...

 

Inace sve stranke imaju te timove, neko u manjem neko u vecem broju, dok je DS bi ona vlasti komentari su bili uglavnom naklonjeni njima, e sad, kad si na vlasti odmah vise aktivista. 



#15 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 02 January 2014 - 15:06

A druge stranke to nemaju?

I za vreme ds-a nije bilo takvih postova i komentara?

Nemoj da se zajebavamo, kad svi iz istog udzbenika uce.

I za slucaj da me neko pomesa sa ovima ili onima, otvoreno prezirem sve na politickoj sceni. Vucicu bih se القرف في فمي isto koliko i Djilasu.