Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#4126 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 28 July 2018 - 16:40

Odlican ti je bio ovaj predlog za Madena.
Igrao sam hg na njega na granicu 3,5 

:+1:


  • 0

#4127 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 29 July 2018 - 10:20

Lljudi sta cemo danas? Juce sam pogodio nesto sitno, poslusso sam grern-a za madena i ja sam dodao Klizana i nasu Danilovicku.



Sent from my Cool S1 using Tapatalk
  • 0

#4128 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 29 July 2018 - 10:53

Ja cu odigrati Bolta i Kublera sa nekim malo jacim ulogom. Ukupna kvota je oko 2.

Bolt ima dobar prvi i drugi servis, a protivnik mu je dosta skroman igrac.

Kubler ima opasnijeg protivnika Watanukija koji ima potencijal da bude solidan igrac. Ipak, Kubler je u odlicnoj formi u poslednje vrijeme i ima vise iskustva od rivala.
  • 0

#4129 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 July 2018 - 14:22

Kubler je dobar sa osnovne linije, ovog Japanca nisam gledao priznajem, ali bi me zacudilo da igra drugacije od ostalih, znaci neki poor poor man's Nisikori. To dobija onaj koji napravi manje gresaka, vise mi je no bet, mada verujem da ce Kubler dobiti to.


  • 0

#4130 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 29 July 2018 - 14:29

Ja sam odigrao Eubenksa protiv milota, a odigrao i Nakamurinog Bolta.
Ovaj Milot je u teskom kanalu, dok Eubenks koliko toliko igra nesto, pkus je na domacem terenuni tu Ameri generalno najbolje igraju. Ato se tice Kublera, sta znam meni su ti Japanci nepoznanice i cesto su mi obarali tikete, nekako nikada ne znas sta da ocekujes od njih. Odigrao sam i na Olgu, to nisam smeo da preporucujem jer je generalno moglo svasta da bude u tom mecu, ali eto cestitam joj na prvom velikom uspehu.

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
  • 0

#4131 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 29 July 2018 - 23:40

Bolt se nekako provukao, a ovaj Japanac sto je igrao protiv Kublera je nezgodan igrac.

Prestacu sa ozbiljnijim igranjem ovih Americkih turnira na betonu, barem do US opena. U zadnje vrijeme sam previse puta pao na sitne kvote, a i kad bih prosao to bi bilo nesto kao sto je Bolt uradio, znaci na velike muke.

Odgledao sam dosta meceva u poslednje vrijeme. Nivo tenisa je bas nizak, govorim za ove turnire na betonu.
Bude dosta meceva gdje nema 3-4 postene razmjene sa 15-20 udaraca u poenu za citav mec. I tu ne racunam meceve gdje se sastaju neki bombarderi tipa Izner, Karlovic, Kveri, vec igraci kojima je igra sa osnovne igre jaci dio igre. Naravno, na ovim turnirima ima dosta igraca sa skromnim renkinzima, pa je to veliki razlog ovakvog kvaliteta igre.

Imam utisak da meceve dobija onaj koji je manje grijesio i da svak moze da dobije svakoga. Ok to je sport, to je kocka, sve je moguce, ali zapitam se koja je smisao igranja kvota 1.3-1.4, ako ce to biti neki 50:50 mec i ako ce nijanse odluciti? Nijesam lud da vjerujem da uvijek treba da dobije favorit, ali kao sto rekoh previse se dogadja iznenadjenja u zadnje vrijeme.

Mozda sam samo istrufiran zbog brojnih ispadanja u zadnje vrijeme pa to gledam na ovakav nacin, ne znam.

Edited by Shunsuke Nakamura, 29 July 2018 - 23:42.

  • 0

#4132 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 July 2018 - 12:44

Pa uvek gadjas autsajdere na takvim turnirima, pratis ko je u formi, cesto imas neke celindzer igrace koji naprave neki streak a nikad ne udju ni u top 100. Kao sto sam ti i rekao, to dobija onaj ko manje gresi, tu je najvaznije znati stil igre i fizicku spremu igraca, i uzeti u obzir jet lag ako ga ima, i gadjati iznenadjenja u prvom kolu, tu se uzimaju pare.

 

Isto vazi i za slemove. Recimo, meni se retko desi da na slemu u prva dva dana sa 200-300 dinara ne uzmem 7-8000. I onda igram za jace pare manje kvote i pola vratim u narednim danima.

 

Stvarno nema smisla da igras kvotu 1.40 kada je mec 50-50.


  • 0

#4133 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 30 July 2018 - 14:46

Da li ima smisla Kuznetsova protiv Ahn na takvu kvotu?
Ne za singl naravno,ali spojiti sa Buzarnescu sutra.

Svidja mi se Jaziri protiv Donskoya veceras. Jaziri ume da se snadje na americkom betonu,Donskoyev niz u Umagu ne treba preceniti,a Malek ima 4-0 u h2h


Edited by The(wizard of)O., 30 July 2018 - 14:46.

  • 0

#4134 Igor028

Igor028
  • Members
  • 1,478 posts

Posted 30 July 2018 - 16:28

Chalenger u kini se igra. Pedja krstin sutra igra proiv nekog kineza. U sjajnoj je formi Pedja, lagano ce da otrese ovog kineza. 1.75 je kvota na Pedju. Pa ko zeli da odigra..


  • 0

#4135 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 July 2018 - 16:42

Evo vam moji predlozi:

 

Vasington pored Dzazirija vidim dva mozda i bolja meca - Smicek - Berankis 1 i Basic - Copil 1, tu je pogotovo bolji ovaj drugi, jer je kvota na Mirzu 2.25. U oba meca vode "moji" sa 3-1 u H2H, Smicek u Americi najcesce igra najbolje, u Atlanti je uzeo set Misi Zverevu u prvom kolu, a neposredno pre toga bio je u polufinalu Njuporta. Nije bio u boljoj formi ove sezone i cini se da ce se vratiti u top 100 pod stare dane. Basic je dobio jedan mec u poslednjih sedam, ali nije ni Copil mnogo bolji - jedan od pet. Basic je mnogo bolji igrac na betonu, Copil je klasican sljaker.

 

Za celindzer u Kini se slazem za Krstina, samo treba ipak biti oprezan jer je ovaj Kinez mator i iskljucivo igra ove celindzere i fjucerse na betonu po Aziji, zato je tesko i proceniti ga koliko je zapravo opasan. Krstin je mnogo bolji na sljaci, a ovo ce mu biti prvi turnir na betonu posle 3 meseca. Ukupno je odigrao 14 ove sezone, dok je Kinez odigrao neverovatna 43 meca na betonu ove sezone, verovatno nema puno igraca koji su odigrali vise na svim nivoima (ako ima uopste).


  • 0

#4136 Igor028

Igor028
  • Members
  • 1,478 posts

Posted 31 July 2018 - 00:29

Evo vam moji predlozi:

 

Vasington pored Dzazirija vidim dva mozda i bolja meca - Smicek - Berankis 1 i Basic - Copil 1, tu je pogotovo bolji ovaj drugi, jer je kvota na Mirzu 2.25. U oba meca vode "moji" sa 3-1 u H2H, Smicek u Americi najcesce igra najbolje, u Atlanti je uzeo set Misi Zverevu u prvom kolu, a neposredno pre toga bio je u polufinalu Njuporta. Nije bio u boljoj formi ove sezone i cini se da ce se vratiti u top 100 pod stare dane. Basic je dobio jedan mec u poslednjih sedam, ali nije ni Copil mnogo bolji - jedan od pet. Basic je mnogo bolji igrac na betonu, Copil je klasican sljaker.

 

Za celindzer u Kini se slazem za Krstina, samo treba ipak biti oprezan jer je ovaj Kinez mator i iskljucivo igra ove celindzere i fjucerse na betonu po Aziji, zato je tesko i proceniti ga koliko je zapravo opasan. Krstin je mnogo bolji na sljaci, a ovo ce mu biti prvi turnir na betonu posle 3 meseca. Ukupno je odigrao 14 ove sezone, dok je Kinez odigrao neverovatna 43 meca na betonu ove sezone, verovatno nema puno igraca koji su odigrali vise na svim nivoima (ako ima uopste).

Trenirao je vec pet sest dana po kini, ovaj kinez se vratio juce iz kanade sa turnira, idem na to da je umoran.


  • 0

#4137 Igor028

Igor028
  • Members
  • 1,478 posts

Posted 31 July 2018 - 12:32

Krstin 2:0 lagano
  • 0

#4138 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 31 July 2018 - 19:28

Valja li probati na Pospisila(2.3)?
  • 0

#4139 VladeP

VladeP
  • Members
  • 121 posts

Posted 01 August 2018 - 08:05

Valja li probati na Pospisila(2.3)?


Ja odigrao na De Minaura.. Uboo juče Đerea, Marterera i Daniela uz gore pomenutog.. Čekam još Edmunda, ne verujem da Marej može pružiti neki ozbliljniji otpor u ovom trenutku.
  • 0

#4140 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 01 August 2018 - 09:58

Sta cemo danas, juce ste bili dobri

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
  • 0