Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tenis klađenje, predlozi, rasprave...


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#2791 kesolovac

kesolovac
  • Members
  • 845 posts

Posted 04 June 2016 - 13:37

Djokovic - Murray hs 1 (-1.5)....@1.6...mozzart....moram priznati da me je Murray svaki put ispostovao na sljaci ove godine....kad god sam ga pratio, dobio je...ali mislim da Novak sutra dobija i lakse nego sto mozda svi ocekuju...dosta manje je proveo na terenu od britanca, dve impresivne maksimalne pobede u QF i SF i mislim da je ovo idealan momenat za osvajanje RG...verujem da se Andy previse istrosio na ovom turniru i da nece biti u stanju da ozbiljnije parira Novaku koji jednostavno mora da iskoristi ovu situaciju i napokon kompletira GS titule...
  • 0

#2792 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 04 June 2016 - 13:45

Male su mnogo kvote da bi se igralo na Novaka, a opet mala sansa da Marej napravi nesto da bi se jurilo iznenadjenje.


  • 0

#2793 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 04 June 2016 - 13:52

Baš jaka kvota na Serenu, ova igra dobro ili šta? Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
  • 0

#2794 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 04 June 2016 - 14:21

Igra dobro i vec je pobedjivala na Rolan Garosu. Mada mislim da ce Serena da dobije nije neisplativo igrati na ovu.


  • 0

#2795 ciomi

ciomi
  • Banned
  • 353 posts

Posted 04 June 2016 - 23:47

Poštujem Škota . Ne znam zašto. Možda što pokazuje emocije u areni, pravi grimase, gunđa sebi u bradu... Možda zato što je Kelt? Ko bi ga znao.

Bitno napredovao na šljaci ako ova transrodna podloga na RG može da se tako nazove. Popravio 1. a i 2. servis, samopouzdanje... fizička sprema, motiv, želja da uzme finale. Šta još? Return odmah posle osobe zvane Plastic-Elastic i to je to.

 

E sad ovaj naš Fantastic.

Koliko pratim tenis nisam video toliku elastičnost torza u kompletu sa svim ekstremitetima. Ono što je vraćao i Berdich-u i Thiem-u (pogotovo ovom drugom) je stvarno za divljenje.

Gledam razmene sa drugonavedenim, nekih 8-9 udaraca kod bitnih poena od kojih su dva od strane talentovanog projektili u uglove ili kontra kretanja igrača i Elastic vraća , frustrira protivnika koji zabada lopticu u mrežu ili out i tako dosta puta.

Poenta: Thiem je namučio Novaka i ako rezultat govori drugo.

 

Mrzi me više da filozofiram al' da dodam.

 

Mari je zajeban defanzivac i ima samopouzdanje, jači od navedenih protivnika ali ono stajanje 3m od linije mu neće pomoći.

 

Meni ovo Hg1 -4.5 soccer 1.75, mali hend gem -3.5 mozzart 1.55 a za najopreznije dod hend set 1.5 mozz 1.25.

Ovo zadnje čekam i ako mu Novak ne uzme 2 seta onda stvarno...

 

Živi bili

 

p.s. Hvala dotičnom za Valencia


  • 0

#2796 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 07 June 2016 - 09:47

Stepanek - Istomin 1
Bagdatis - Struf 1 

Dubl


  • 0

#2797 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 07 June 2016 - 12:37

Dok cekam Bagija,uplaticu jedan singl.

Lopez F. - Youzhny M. hs1  2.05  Mozzart
ATP Stuttgart,trava,1.kolo

Nema ovde sta mnogo da se analizira. Juzni polako (ali sigurno) ide ka kraju karijere,bez uspeha prolaze svi njegovi pokusaji da je ozivi. Na travi u poslednje dve godine ima samo jednu jedinu pobedu - protiv Vorda - i poraze od Vanga,Marcenka,Pera..
Lopez se jos drzi oko top 20.statusa,na travi igra najbolji tenis i ako ga servis bude sluzio adekvatno,ovo bi trebao da resi u dva seta.


  • 0

#2798 ciomi

ciomi
  • Banned
  • 353 posts

Posted 07 June 2016 - 16:43

Mahut vs Mathieu 1 1.4

Uk. Gem. I set 9.5 + 1.65

Meridian


  • 0

#2799 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 07 June 2016 - 17:44

Dok cekam Bagija,uplaticu jedan singl.Lopez F. - Youzhny M. hs1  2.05  Mozzart
ATP Stuttgart,trava,1.kolo
Nema ovde sta mnogo da se analizira. Juzni polako (ali sigurno) ide ka kraju karijere,bez uspeha prolaze svi njegovi pokusaji da je ozivi. Na travi u poslednje dve godine ima samo jednu jedinu pobedu - protiv Vorda - i poraze od Vanga,Marcenka,Pera..
Lopez se jos drzi oko top 20.statusa,na travi igra najbolji tenis i ako ga servis bude sluzio adekvatno,ovo bi trebao da resi u dva seta.

Pošto je počelo bilo, ja posle ovog tvog posta odigram 23,5 gemova manje, na 2000, u trenutku kada na 3-3 u prvom setu, Lopez ima brejk loptu. Pomislih to je to, ubiće ga Lopez. Na kraju mi dodje tip, al na koji način?!

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока


  • 0

#2800 ciomi

ciomi
  • Banned
  • 353 posts

Posted 07 June 2016 - 18:04

E Felaciono, Felaciono...


  • 0

#2801 ciomi

ciomi
  • Banned
  • 353 posts

Posted 07 June 2016 - 18:10

Ne znam da li da ponavljam Kaukenasa. Evo skočio na 12.5


  • 0

#2802 ciomi

ciomi
  • Banned
  • 353 posts

Posted 07 June 2016 - 18:19

Karlo Veliki vs Felaciono, pardon Sajsiling. Eh te žargonske divote. Nema veze u ova vremena valjda moderno...

 

gem I set. 9.5+ 1.65

Meridian

 

Heh, ne može da se uplati. Stvarno zanimljivo objavili kvotu al za istu polje nije aktivno.


  • 0

#2803 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 07 June 2016 - 19:12

Pošto je počelo bilo, ja posle ovog tvog posta odigram 23,5 gemova manje, na 2000, u trenutku kada na 3-3 u prvom setu, Lopez ima brejk loptu. Pomislih to je to, ubiće ga Lopez. Na kraju mi dodje tip, al na koji način?! Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Dobro je,samo da ti je proslo.  :D 
Meni sad treba Bagi za dubl,ali vidim da gubi 0:5 u drugom setu,sto nikako nije dobar znak. Treba mi njegova pobeda da budem na nuli danas. 

Za Lopeza stvarno nemam reci.  :ajme:


  • 0

#2804 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 07 June 2016 - 22:39

Karlo Veliki vs Felaciono, pardon Sajsiling. Eh te žargonske divote. Nema veze u ova vremena valjda moderno...

 

gem I set. 9.5+ 1.65

Meridian

 

Heh, ne može da se uplati. Stvarno zanimljivo objavili kvotu al za istu polje nije aktivno.

 

mislim da meridian nikad ne daje kvotu na tu igru za karla, jednom su se izgleda opekli...


  • 0

#2805 ciomi

ciomi
  • Banned
  • 353 posts

Posted 09 June 2016 - 12:41

odigrao u meridianu Karlovic 1 i +gem 23.5    2.74

zanimljovo da im je osnovna ponuda gemova 25,5 a u kombinaciji sa 1  ili 2  23,5

 

Ferrer Sela 1 1.3

Bencic Lepchenko 1 1.35

Riske Kontaveit   1  1.55

 

meridian

 

Ne mogu da verujem da sam plasirao novac ne Bencic i ako dobija. Pa ono je katastrofica. Mrzi me da gledam zreb ali sjutra igram protiv nje,  i da nije bilo druge katastrofice (koja inace ima porazavajuce rez. na travi) ko zna kako bi se zavrsilo.

Valjda Riske nece da proda.

 

Tomson  Mahut 9,5 + 1. set

 

Cekam da izbace mumiju Stepaneka vs Kohlschreiber i povezem sa ovim prvim 9.5 +.

Svaka cast Stepaneku i snalazenju na travi ali mislim da mu je dosta. Bandoglavi Hercegovac je sam sebe pobedio. Cilic danas nije dosao da dobije vec da trenira (nesto slicno Fedexu) i toliko neiznudjenih greski je odvelo u znanom pravcu 0 : 2. Samo sto je Fed dao gas kad je trebalo.

Sa Kohlijem mislim da to nece biti slucaj.

Cujem potvrdjeno da Nadal ne igra u Londonu. Parafraziram ''Udarac tenisu'' ili sta vec izrece komentator... Ljudi nemaju banke ne samo kod nas nego i sire, dosta sire ali eto ronimo suze za Nadalom. 

U sta se sve pretvara ovo?

Znam, licemerno od mene.


Edited by ciomi, 09 June 2016 - 18:38.

  • 0