Jump to content


Photo
- - - - -

Price iz nepricave


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 26 December 2013 - 12:08

 Ili bolje reci nebuloze...

 

Na ovu temu me podstakao jedan mali dogadjaj u naselju u kom zivim ( o cemu cu kasnijre) i nisam znao u koji deo foruma da smestim -ovde u politici  u drustvo ili gradovi..  I mada moderatori mogu da je smeste gde misle, ipak smatram da joj je ovde mesto jer je i dogadjaj koji cu navesti , kao i verujem sto  ce i drugi clanovi navesti neke slicne dogadjaje iz svoje blizine i doprineti razvoju teme, ipak nekako vezani za politiku i politicki zivot i to na nekom najnizem nivou.  Na nivou opstina i mesnih zajednica..

 

a sad moja mala pricica

 

  Elem.... u naselju Vojlovica ( deo Panceva) postoji ambulanta i naravno uz nju Apoteka.. Zgrada je smestena u jednu veliku kucu Svapskog stila.  I sad... doslo vreme za krecenje i renoviranje apoteke i ona je pre 3-4 meseca zbog radova izmestena u zgradu MZ. i to je sve ok...

  Danas , pre par sati prolazim tamo u blizini i vidim neka svita se okupila.. sve nepoznate "face" , nikog koga bi znao da je iz Vojlovice, nalickani i naparfemisani sa sve solidnim voznim parkom ispred. kroz prozore se primecuju tacne sa icem i picem , tortama i djakonijama....  Prisutna je i lokalna TV Pancevo...  Rec je o otvaranju renovirane apoteke... Malo shlihtarski nastelovano otvaranje za drugi dan bozica, posto se u Vojlovici vecinsko bozic slavi po novom kalendaru...

   Dakle uspeh... uspeli su da okrece apoteku od 100ak ili nesto vise kvadrata i sad se to slavi....  Naravno , lokalna TV ce to preneti kao veliki uspeh narodne vlasti.   Cela prica me potsetila na onu pricu iz Nisa ili okoline gde su slavili otvaranje mosta od celih 7 metara preko tamo nekog potoka ili jaruge sta vec.... na komentarima se zahevavali da slave balvan ...

 

  eto..,. obogatite i vi temu sa pricama iz Nepricave

 

 



#2 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 26 December 2013 - 12:38

Jeftini politicki kiceraj... :yucky:



#3 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 27 December 2013 - 09:10

...

  eto..,. obogatite i vi temu sa pricama iz Nepricave

Ja bih te zamolio, ili nekog od moderatora, da promenite naslov teme. ZAšto priče iz nepričave, naslov jedne sjajne dečje emisije ne ide mi uz priču o politikantskim predstavama, a ni selo Nepričava nema veze sa glupostima kojekakvih skorojevićskih moćnika.