Jump to content


Photo
- - - - -

Evropsko prvenstvo za rukometaše - Danska 2014


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
226 replies to this topic

#196 Wiggum

Wiggum
  • Members
  • 1,680 posts

Posted 22 January 2014 - 22:03

Znači ono sasvim neočekivano polufinalni parovi Europskog rukometnog prvenstva su:

Danska  - Hrvatska 

Francuska - Španija



#197 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 23 January 2014 - 16:36

Je l' ce RTS prenositi to?

#198 Wiggum

Wiggum
  • Members
  • 1,680 posts

Posted 23 January 2014 - 23:54

Je l' ce RTS prenositi to?

RTS 2(bar po rasporedu)prenosi obe utakmice sutra

Francuska - Španija  18.30h

Danska - Hrvatska  21.00h



#199 Wiggum

Wiggum
  • Members
  • 1,680 posts

Posted 24 January 2014 - 19:10

Španjolci od -5 do +2 na poluvremenu.



#200 Wiggum

Wiggum
  • Members
  • 1,680 posts

Posted 24 January 2014 - 19:37

Šta rade ovi Španjolci ... 2  igrača više + sedmerac...maše sedmerac nakon toga primaju gol sa dva igrača više i onda u sljedećem napadu OPET maše sa dva igrača više i dobijaju isključenje  :ajme:


Edited by Wiggum, 24 January 2014 - 19:38.


#201 Bojan_PFC

Bojan_PFC
  • Banned
  • 898 posts

Posted 24 January 2014 - 20:04

Kad gledam ove Spance ko da nase gledam :ajme:

Makeda je gori od Vujina :ajme:



#202 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 24 January 2014 - 20:05

Neunistivi Francuzi... :hail:



#203 Bojan_PFC

Bojan_PFC
  • Banned
  • 898 posts

Posted 24 January 2014 - 20:08

Neunistivi Francuzi... :hail:

imaju velike sanse da osvoje titulu



#204 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 24 January 2014 - 20:25

Dobra utakmica. Kako je krenulo ocekivao sam neki tvrdji mec, ali na kraju je palo dosta golova i igralo se brzo. Na kraju ipak, rekao bih, zasluzena pobeda Francuza. Napravili su manje gresaka, ali i bili bolji u odlucujucim trenucima. Spanci previse pocetnickih gresaka. Abalo im daje gol 1 na 4 u situaciji kada imaju 2 igraca vise. U istoj takvoj situaciji gube loptu, primaju gol i prave iskljucenje i prakticno anuliraju tu prednost koju su imali. Na kraju sve zacinjeno ovom greskom Tomasa. Francuzi su imali jednu izgubljenu loptu vise, ali mnogo vise su te lopte kostale Spance. 

 

Kod Franzuca najbolji Porte. Bio je fenomenalan s'obzirom da je tesko ko ovo ocekivao od njega. Onaj gol za 24:23 :hail: Abalo takodje fenomenalan, a jako mi se svideo i Giguov nacin igre. Sedmerce izvodi sjajno. Treba pohvaliti i Dumolina koji je odlicno zamenio Omejera. 

 

Kod Spanaca najbolji Kanjelas. Sut 10/12 :hail: Promasen samo sedmerac i jedan nebitan sut u poslednjem minutu meca. Aginagalde ga jedini koliko toliko pratio, mada i nije dobio puno lopti. Entrerios ima dobar procenat suta, popravio se u drugom poluvremenu, ali mi se cini da nije bio na nivou. Makeda katastrofalan. Selekcija suta nije bila toliko losa kao sto bi se pomislilo kad bi se video njegov sut (2/12), ali je promasivao mnogo zicera. Zaista mislim da niko od ostalih Spanaca nije zasluzio da se pomene, osim mozda Rivere i onog loba u onakvom trenutku :mellow: Golmani takodje nisu bili na nivou.

 

Inace, primetio sam da su obe reprezentacije jako malo igrale preko krila. Abalo jeste dao 8 golova, ali to nisu bili klasicni golovi sa krila. Znam da mi na krila odavno ne igramo, ali ni Poljaci nisu igrali kada sam ih gledao protiv nas. Nekako mi deluje da se svi previse oslanjaju na bekove.


Edited by DelPiero, 24 January 2014 - 20:25.


#205 Wiggum

Wiggum
  • Members
  • 1,680 posts

Posted 24 January 2014 - 20:42

Dobra utakmica. Kako je krenulo ocekivao sam neki tvrdji mec, ali na kraju je palo dosta golova i igralo se brzo. Na kraju ipak, rekao bih, zasluzena pobeda Francuza. Napravili su manje gresaka, ali i bili bolji u odlucujucim trenucima. Spanci previse pocetnickih gresaka. Abalo im daje gol 1 na 4 u situaciji kada imaju 2 igraca vise. U istoj takvoj situaciji gube loptu, primaju gol i prave iskljucenje i prakticno anuliraju tu prednost koju su imali. Na kraju sve zacinjeno ovom greskom Tomasa. Francuzi su imali jednu izgubljenu loptu vise, ali mnogo vise su te lopte kostale Spance. 

 

Kod Franzuca najbolji Porte. Bio je fenomenalan s'obzirom da je tesko ko ovo ocekivao od njega. Onaj gol za 24:23 :hail: Abalo takodje fenomenalan, a jako mi se svideo i Giguov nacin igre. Sedmerce izvodi sjajno. Treba pohvaliti i Dumolina koji je odlicno zamenio Omejera. 

 

Kod Spanaca najbolji Kanjelas. Sut 10/12 :hail: Promasen samo sedmerac i jedan nebitan sut u poslednjem minutu meca. Aginagalde ga jedini koliko toliko pratio, mada i nije dobio puno lopti. Entrerios ima dobar procenat suta, popravio se u drugom poluvremenu, ali mi se cini da nije bio na nivou. Makeda katastrofalan. Selekcija suta nije bila toliko losa kao sto bi se pomislilo kad bi se video njegov sut (2/12), ali je promasivao mnogo zicera. Zaista mislim da niko od ostalih Spanaca nije zasluzio da se pomene, osim mozda Rivere i onog loba u onakvom trenutku :mellow: Golmani takodje nisu bili na nivou.

 

Inace, primetio sam da su obe reprezentacije jako malo igrale preko krila. Abalo jeste dao 8 golova, ali to nisu bili klasicni golovi sa krila. Znam da mi na krila odavno ne igramo, ali ni Poljaci nisu igrali kada sam ih gledao protiv nas. Nekako mi deluje da se svi previse oslanjaju na bekove.

Defiintivno...novi trend u rukometu(o ovom reprezentativnom barem).



#206 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 24 January 2014 - 20:53

Defiintivno...novi trend u rukometu(o ovom reprezentativnom barem).

Dokaz da je sve manje mašte a sve više snage u igri  bitno.



#207 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 24 January 2014 - 21:42

Sjajno igraju Hrvati...Inace,komentator sa HRT-a... :rotflmao:



#208 Khal Drogo

Khal Drogo
  • Members
  • 7,907 posts

Posted 24 January 2014 - 22:02

Hrvati 15-13 na početku poluvremena , 2 igrača više i sedmerac i to nisu uspeli da iskoriste.

 

Landin se razbranio i 16-15, za Dance   :kece:  mogli su da se lagano odlepe, sada će biti zanimljivo .

 

Prenosi na Hrtu su spektakl, mada ipak je bolje kad prenose košarku  :lol+:

 

Ajme sudije  :rotflmao:


Edited by Khal Drogo, 24 January 2014 - 22:16.


#209 Bojan_PFC

Bojan_PFC
  • Banned
  • 898 posts

Posted 24 January 2014 - 22:23

Hrvati dobri ali nemoze se protiv sudija jbg

 

osvaja Francuzi



#210 Khal Drogo

Khal Drogo
  • Members
  • 7,907 posts

Posted 24 January 2014 - 22:27

Kad sam ja rekao oni ga tek izbacili vani  :hail:

Dominacija, jbt živim za ova prvenstva i prenose, piš živi .


Edited by Khal Drogo, 24 January 2014 - 22:28.