Jump to content


Photo
- - - - -

Kup Srbije


  • Please log in to reply
386 replies to this topic

#211 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 06 April 2017 - 17:43

Nenad Milovanovic je trener Mladosti.

Nesko Milovanovic je potpuno druga osoba.

Zanimljiva izjava i Stolice nakon sto je njegov tim izgubio od bivseg mu kluba Partizana.

Edited by Markoss, 06 April 2017 - 17:44.

  • 0

#212 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 06 April 2017 - 17:46

Nenad Neško Milovanović.

Pa mogu ja da ga zovem i Kutinjo...
  • 0

#213 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 06 April 2017 - 18:00

Onda naglasis, jer ovako ispada da ne znas ni ciju si izjavu preneo.

Sta je Stolica rekao juce?
  • 0

#214 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 06 April 2017 - 19:54

Nikada mi nece biti jasno zbog cega se srpski tzv.treneri zale na "glavnog" sudiju kada greske prave "pomonici".


N.M. je pravi pokazatelj na kom nivou je srpski fuZbal i struka,na prvom mestu (u stara dobra vremena max domet bi mu bio srpska liga).Vecina izjava su mu po istom sablonu.


Btw, na utakmicama tri prvoplasirana tima TSL, interesanti rezultati .
  • 1

#215 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 27 April 2017 - 08:46

 

 

Planić: Leonardo mi udario šamar, ne znam šta je Grujić gledao

 

Prljavi Leonardo i Cokot ponovo u akciji.

 

link


  • 1

#216 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 27 April 2017 - 09:07

Planić :D Nakon prošlogodišnjeg sramoćenja u par utakmica, gde je pokazao svoj integritet, uzeo da laže po medijima da je dobio šamar.
Pritom, zaboravio da prokomentariše sramno saplitanje sa leđa za koje je i sam dobio žutu kartu.

Dakle, nije videlo šamara. Žuti karton apsolutno adekvatna kazna.

Kada bolje razmislim, ne treba da čudi ovakav samoklizeći Planića, uzevši u obzir o kakvom se liku radi, čemu je sklon kao i situaciji koja je aktuelna u srpskom fudbalu, računajući i štancovanje smehotresnih klipova od strane nekih navijačkih portala
  • 0

#217 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 27 April 2017 - 09:10

Koga zabole k za ove gluposti... Leonardo je takav igrac, prljav, sudija ima pravo da mu da crveni karton i to je to. Kapiram da ga ne volite ali jbg... majstor fudbala...

 

Mogu i ja da iznosim ovde sta sam cuo da se STVARNO desava u Zvezdinoj svlacionici ali necu jer nije korektno... tako da nema potrebe da objavljujes ove gluposti...


  • 0

#218 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 27 April 2017 - 09:15

Mozzi, moraš da naučiš da se ne pecaš na ovakve stvari. Samo mirno & staloženo, još ako znamo da Leo nije udario šamar Planiću...

Inače, ovo je tema SuperLiga Srbije, postoji predviđena tema za Kup takmičenje. Hajde da održimo kakav - takav red.
  • 1

#219 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 27 April 2017 - 09:17

one more time (idemo jos jedan krug )  :lol+: 

 

Kako ne mogu da izguglam sa mob ,da li je izasao izvestaj o sudjenju ,kaznjavanju itd iz prvog kola PO/PA (ne zanima me ovo CZ-Par prepucavanje )?

 

 

@Knedrik ,da li si procitao moje pitanje na Cz temi pre nego sto je nocas "radila metla " :kece:  (moze i na PM   :D )

 

 

edit: sada sam pogledao snimak, ovo je za direktan crveni za obojicu .

 

edit2 : da li ovi nasi kaznjavaju na osnovu pregledanog snimka (ako igrac nije kaznjen na utakmici ) i da li neko zna za slican slucaj u nasoj liZi ?


Edited by FatZadd, 27 April 2017 - 09:22.

  • 0

#220 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 27 April 2017 - 09:20

Ajde dosta bre vise... pisite ovo na Zvezdinoj temi, ne ovde...

Da li je napisao neistinu?

Možda je trebao na temi Kup Srbije ili FKP temi ali i ovde nije greška, da li je greška reći da se ponovo izvlači bez žutog kartona za bezobrazne poteze i udarce, ne nogom već rukom (pesnicom, dlanom) a sve u cilju provokacije protivnika? To isto važi i za Evertona koji trči 30-ak metara kad je odsviran kraj poluvremena da se "obračuna" sa Planićem...malo veći degute i onda vam smeta kada se to napiše na temi super liga.

Na Zvezdinoj temi ne ide jer nema direktne veze sa Zvezdom.


  • 0

#221 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 27 April 2017 - 09:23

Planić :D Nakon prošlogodišnjeg sramoćenja u par utakmica, gde je pokazao svoj integritet, uzeo da laže po medijima da je dobio šamar.
Pritom, zaboravio da prokomentariše sramno saplitanje sa leđa za koje je i sam dobio žutu kartu.

Dakle, nije videlo šamara. Žuti karton apsolutno adekvatna kazna.

Kada bolje razmislim, ne treba da čudi ovakav samoklizeći Planića, uzevši u obzir o kakvom se liku radi, čemu je sklon kao i situaciji koja je aktuelna u srpskom fudbalu, računajući i štancovanje smehotresnih klipova od strane nekih navijačkih portala

Zašto pokušavaš da pišući neistine prikažeš da se nije desilo nešto št se desilo i to možda ni pun minut od situacije koju ti pominješ a za koju je Planić dobio žuti (prestrogo, Leonardo je odglumio za 5).


Koga zabole k za ove gluposti... Leonardo je takav igrac, prljav, sudija ima pravo da mu da crveni karton i to je to. Kapiram da ga ne volite ali jbg... majstor fudbala...

 

Mogu i ja da iznosim ovde sta sam cuo da se STVARNO desava u Zvezdinoj svlacionici ali necu jer nije korektno... tako da nema potrebe da objavljujes ove gluposti...

Slobodno, baš bih voleo da pročitam neku pikanteriju a i ostali forumaši.


  • 0

#222 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 27 April 2017 - 09:26

Pogledaj klip još jednom. Bez namere da 'bezobrazno & podmuklo' isprovocira protivnika, prekomernim potezom ruke, u cilju odgurivanja / bolje pozicije, Leonardo gura Planića u predelu grudi i delimično vrata.

To je šamar?

To je namera da isprovocira, a saplitanje je Leonardo preterano dočarao? Ganče, jbt, nekad zaista izbriljiraš u 'objektivnoj analizi' situacija. Pošto znam da ne troluješ, već jednostavno tako vidiš situacije, bojim se da je ovo još jedna dead end street.
  • 0

#223 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 27 April 2017 - 09:27

Pogledaj klip još jednom. Bez namere da 'bezobrazno & podmuklo' isprovocira protivnika, prekomernim potezom ruke, u cilju odgurivanja / bolje pozicije, Leonardo gura Planića u predelu grudi i delimično vrata.

To je šamar?

To je namera da isprovocira, a saplitanje je Leonardo preterano dočarao? Ganče, jbt, nekad zaista izbriljiraš u 'objektivnoj analizi' situacija. Pošto znam da ne troluješ, već jednostavno tako vidiš situacije, bojim se da je ovo još jedna dead end street.

Postavi klip da sučelimo stavove.

zz8crSp.gif


Edited by Jerry John Rawlings, 27 April 2017 - 09:46.

  • 0

#224 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 27 April 2017 - 09:29

U suprotnom, lažem? :D

Nemam pristup računaru, na jutjubu nema izdvojene situacije, a na hajlajtsima sam propustio taj detalj.

Budi džentlmen, podeli klip.
  • 0

#225 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 27 April 2017 - 09:38

Leonardo jeste poceo da se ponasa i igra ostrije i prljavije. Ko je video sve one startove na njemu u toku ove sezone svakako moze da ima razumevanja, ali naravno da nema opravdanja. Mora pod hitno da se razgovara sa njim u Partizanu oko ovoga. Ali eto sa druge strane povredili su juce Evertona, toliko o njegovim grubostima.

 

Inace vrlo podrzavam nacin igre Brazilaca (ne ovo Leonardovo poslednje ponasanje sa Frimpongom i juce), gledam sudjenje juce, svira se svaki faul, svako previjanje, sve. Potpnuo rpevazidjen nacin sudjenja i fudbala.

 

Voshi svaka cast, muski su odirgali celu tekmu, samo neka nastave ovako, ako dodatno skockaju tim imace sanse i u kvalifikacijama.


  • 0