Jump to content


Photo
- - - - -

Primera


  • Please log in to reply
2274 replies to this topic

#1651 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 30 September 2016 - 17:59

Zasto Savica iz Atletica ignorirate? On je na visem nivou od svih spomenutih a bio je vas kolko vidim po Wikipediji.

 

Jedino sto mi pada na pamet je cinjenica da nema pravo igranja za reprezentaciju Srbije.


  • 0

#1652 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 30 September 2016 - 22:04

Steta sto je Betis napadacki poprilicno impotentna ekipa - Braske bio odlican na sredini i lepo zatvorio Prieta i Illaramendi-a.


  • 0

#1653 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 30 September 2016 - 22:10

Steta sto je Betis napadacki poprilicno impotentna ekipa - Braske bio odlican na sredini i lepo zatvorio Prieta i Illaramendi-a.

 

Oprosti, ali mi nismo gledali istu utakmicu (poluvreme).

 

Sve što je Brašanac uradio je to da je za malo dobio drugi žuti garton, nakon žutog kartona koji je dobio zbog zakasnelog starta, a što je bila praktično prva stvar koju je uradio na utakmici.

 

A slika koju je na terenu ostavio se ne razlikuje od Betisa u celini - sporo i do zla boga nekreativno. 

 

Rano je za prognoze, ja mu želim svu sreću, deluje kao ok lik, ali mi je pred očima Segunda, i to vrlo brzo (što nikako nije loše, da im samo vidite stadione, plus igra se dobar fudbal, prosečan TSL-ovac može samo da sanja taj nivo)... Nek me demantuje, daj Bože, ali čisto sumnjam

 

P.S, Betis je stvarno kanta, ne verujem da će Pojet dočekati Novu godinu kao trener, a ko god drugi da dođe, neće moći mnogo šta da promeni. Borba za opstanak


  • 4

#1654 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 30 September 2016 - 22:43

Oprosti, ali mi nismo gledali istu utakmicu (poluvreme).

 

Sve što je Brašanac uradio je to da je za malo dobio drugi žuti garton, nakon žutog kartona koji je dobio zbog zakasnelog starta, a što je bila praktično prva stvar koju je uradio na utakmici.

 

A slika koju je na terenu ostavio se ne razlikuje od Betisa u celini - sporo i do zla boga nekreativno. 

 

Rano je za prognoze, ja mu želim svu sreću, deluje kao ok lik, ali mi je pred očima Segunda, i to vrlo brzo (što nikako nije loše, da im samo vidite stadione, plus igra se dobar fudbal, prosečan TSL-ovac može samo da sanja taj nivo)... Nek me demantuje, daj Bože, ali čisto sumnjam

 

P.S, Betis je stvarno kanta, ne verujem da će Pojet dočekati Novu godinu kao trener, a ko god drugi da dođe, neće moći mnogo šta da promeni. Borba za opstanak

Ne obaziri se na ovog gore i ekipu,likovi na forumu troluju na svakoj temi,ali bukvalno na svakoj,tako da nemoj dzabe da trosis upise na njih


  • 0

#1655 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 30 September 2016 - 22:49

Oprosti, ali mi nismo gledali istu utakmicu (poluvreme).

 

Sve što je Brašanac uradio je to da je za malo dobio drugi žuti garton, nakon žutog kartona koji je dobio zbog zakasnelog starta, a što je bila praktično prva stvar koju je uradio na utakmici.

 

A slika koju je na terenu ostavio se ne razlikuje od Betisa u celini - sporo i do zla boga nekreativno. 

 

Zuti karton je dobio prakticno iz svlacionice, i to mu je bio jedini kiks - ostatak utakmice je morao da bude dosta obazriviji i neagresivan (sto nije njegov stil), ali opet mislim da je odradio sasvim dobar posao na sredini.
Sosijedad je jako neugodna ekipa, pogotovu kod kuce gde i velikani neretko ostavljaju bodove, ova ekipa Betisa svakako ima potencijal za vise od ovoga sto trenutno pruzaju i naravno od ovoga sto su veceras prikazali.


  • 0

#1656 pantelia24

pantelia24
  • Members
  • 1,151 posts

Posted 01 October 2016 - 06:53

Betis 😁

Brasanac 😂
  • 0

#1657 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 01 October 2016 - 08:39

Ne obaziri se na ovog gore i ekipu,likovi na forumu troluju na svakoj temi,ali bukvalno na svakoj,tako da nemoj dzabe da trosis upise na njih

 

ma ne pišem ja njega radi, ja pišem istine radi, govorim o onome što sam video

 

a mislim da fudbal u globalu, a i španski fudbal specifično, dovoljno gledam da imam šta da kažem na tu temu

 

ponekad mi se čini da ljudi projektuju svoje želje na fudbalere - žele da oni budu dobri, brzi, kreativni, pa im onda prišivaju epitete koji nisu zaslužili... i ja bih želeo da su igrači koji dolaze iz naše lige bolji i da mogu da igraju u ligama petice, ali oni, uz čast vrlo retkih izuzetaka, jednostavno to ne mogu, zato što su uglavnom spori i nekreativni, a oni koji imaju malo brzine i kreacije su fizički i taktički ispod nivoa koji se tamo traži


  • 0

#1658 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 01 October 2016 - 16:49

Preslabi su naši igrači za nivo najjačih liga. Mogu da bljesnu jednu ili dve utakmice ali onda se ugase potpuno i nema ih neko vreme. Da li je u pitanju kondicija ili im naslovi po stranim novinama udare u glavu pojma nemam, ali na prste jedne ruke se mogu nabrojati naši igrači koji drže neku formu duže vreme u najjačim ligama. 

 

Ono što je glavno što preporuči našeg igrača za klubove najjačih liga je cena. Mogu relativno za "male" pare da uzmu igrača i da se kockaju da li će ispasti pojačanje za njih ili neki prosek jer je rizik propale investicije vrlo mali inače kad bi se gledao kvalitet Holandija, Belgija, Rusija to je naš domet. Pa i tamo bi uglavnom bili neki igrači za rotaciju ili vodonoše ali bi bar redovno igrali.


  • 0

#1659 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 02 October 2016 - 14:22

Griezmann opet promasio penal, a nakon njega i Gabi. Svejedno Atletico dobio 2:0.


  • 0

#1660 n4l1m

n4l1m
  • Members
  • 8,684 posts

Posted 02 October 2016 - 19:54

veliki strucnjak radomir antic, nema sta.. od 10 parova promasio 4 a igrao 5 dvoznaka :lol:

missim uracunao sam da mu je prosla i  barsa,  tu je igrao dvoznak X2 :D


  • 0

#1661 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 02 October 2016 - 19:58

Jel je neko ispratio Real? no luka no football fazon ili su kiksnuli iz nekog drugog razloga?


  • 0

#1662 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 02 October 2016 - 20:21

Izgleda da i Barsi fali neki Lukica, ubi ih Selta. :wicked:


  • 1

#1663 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 02 October 2016 - 20:39

Ludnica u Vigu, ukljucih se od prvog gola Selte, vrci Aspasa u 'pool :D  . Mora da igra Umtiti umesto Mathieu-a, licnog sam misljenja da je najgori stoper u Barsi.


  • 0

#1664 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 02 October 2016 - 21:21

Ter Stegen :lol: Vrtim kanale i samo naletim na ovaj epski potez :lol:
  • 1

#1665 Mile1

Mile1
  • Members
  • 15,320 posts

Posted 02 October 2016 - 21:25

Kakva moroncina ne mogu da verujem


  • 0