Jump to content


Photo
- - - - -

Bundesliga


  • Please log in to reply
413 replies to this topic

#256 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 14 February 2015 - 13:08

A ja mislim, da bi. Več nekoliko puta je Bayern pokazao, da ume da pregovori naizgled nemoguće ugovore.. Pri tom ne mislim samo na finansijske 'argumente', nego i one sporedne. Zadnji takav je bio i dolazak Neuera, recimo. Golmanu su pretili schalkeovi navijači, čak i bayernovi su na početku žviždali njegovim obranama.. Još je tada Neuer sam rekao, da je njegov dolazak povezan nemačkom projektu i da jedino u bayernu imaju tu, 'širu', viziju, kojom u drugom planu brinu i za sam nemački fudbal... Eto ih sada na tronu sveta, sa tim istim golmanom.

 

  Verujem, da bi i za Kloppa našli neki sličan argument ubeđivanja. ;)

 

Bayernovim navijačima koji su zviždali Neueru je zabranjen dolazak na Allianz Arenu. To me i ne čudi puno, navijači su u večini bogatih klubova postali nepoželjan višak, al me čudi da takav klub dovede ovakvu neznalicu za trenera. Živo me zanima Bayern u LP ove godine.

 

 
 
 

  • 0

#257 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 14 February 2015 - 17:11

Kakva je ovo utakmica Leverkuzen - Wolfsburg 4:4 (0:3), nema prenosa na ES, prenose dosadni Bajern koji vodi 7:0...


  • 0

#258 Dangar

Dangar
  • Members
  • 2,512 posts

Posted 14 February 2015 - 20:49

Kakva je ovo utakmica Leverkuzen - Wolfsburg 4:4 (0:3), nema prenosa na ES, prenose dosadni Bajern koji vodi 7:0...

 4-5 i 8-0, i juče BVB 4-2, samo na ove tri utakmice 23 gola ili 7,7 po utakmici  :s_w:, ukupno 34 na 7 utakmica ili 4,86

 

Dost ne zna kad je dosta, ja bih stavio za naslov za BL danas, Bas Dost dao 4 gola Lverkuzenu a 4. je bio i odlučujući u poslednjem minutu pošto se domaćin vratio iz minusa 0-3 i 2-4


  • 0

#259 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 23 February 2015 - 08:21

Gledao sam raspored Verdera, uopste se nisam nadao da ce odlicno da prodju protiv Augzburga, Levera, Hofenhajma i Salkea.Lego bi bod u sledecem kolu protiv Volfzburga kuci, a sto da ne i tri.Ostaje im od tezih utakmica Bajern, Dortmund(u poslednjem kolu) i Gladbah(pretposlednje).Da li ce da igraju Evropu zavisice kako ce da odigraju sa timovima iz donjeg dela tabele, do meca sa Gladbahom znace se kako stvari stoje.Mislim da ce moci da preteknu Augzburg ili Lever, ali ce najverovatnije Dortmund da ih pretekne.Bilo bi mi drago kada bi izborili LE i kada bi stvari krenule na bolje nakon poslednje 4 tmurnih sezona.I dan-danas mi je krivo kada su pre tri sezone ispustili Evropu zahvaljujuci tome sto je Saf bio veoma tvrdoglav po pitanju rotacija i drzanja nekih igraca na neprirodnim pozicijama i drzanjem Arnautovica na klupi koji je manje-vise do povrede bio zasluzan za skoro sve Verderove bodove.Od te sezone sve je krenulo na gore i poceli su da tonu ka proseku, a zatim su dospeli u donjoj polovini tabele.Ukrajinac koji ih trenutno vodi me je prijatno iznenadio, nadam se da ce da ostane sto duze da ostane jer je svetla buducnost pred njim.


  • 2

#260 fukara19

fukara19
  • Members
  • 22 posts

Posted 25 February 2015 - 15:43

Kad sam bio klinac svi su pricali da je najveci derbi Werder - Bayern...pa Schalke - Bayern i onda Wolfsburg - Bayern.Posle par godina evo ga Dortmund - Bayern,i evo ga opet Bayern - Wolfsburg. I onda sam shvatio da ide Bayern-Slucajni prolaznik.


  • 0

#261 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 25 February 2015 - 16:09

Svi ti koji su pricali su pratili povrsno ligu, dosta ima velikih derbija iz Rajne zato sto je u toj regiji skoncentrisano najvise klubova.Gelzenkirhen, Dortmund, Leverkuzen, Keln i Gladbah su veoma blizu jedan do drugog.Dortmund-Salke, Keln-Gladbah, Verder-HSV i Keln-Leverkuzen spadaju u sam vrh najvecih rivalstva bez obzira na kojoj poziciji se nalaze, uvek ce da bude euforije.Sva Bajernova rivalstva su kratkog daha zato sto niko ne uspeva da se zadrzi nekoliko godina na samom vrhu.Bez ikakve sumnje najveci derbi je Dortmund-Salke.


  • 0

#262 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 28 February 2015 - 16:03

Obamejang ili u prevodu "mogu da promasim zicer na 1001 nacin". :ajme: Kakva prevara od igraca. Nije ni cudo sto se Borusija nalazi tu gde jeste kad u ekipi ima dva takva igraca u ofanzivi, Obamejang i njegov brat blizanac Mihtarijan...


Edited by Baros, 28 February 2015 - 16:03.

  • 0

#263 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 28 February 2015 - 17:08

Baros a.k.a. Mc junior. :P


  • 1

#264 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 28 February 2015 - 17:09

U tandemu su se javili. :D


  • 0

#265 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 28 February 2015 - 17:10

Prelepo igra Borusija...


  • 0

#266 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 28 February 2015 - 18:00

B-8Zfj1XAAAHuKU.jpg

 

Koja provala komentatora Eurosporta, Betmen i Zoro :lol+:

 

Tek u ponovljenom snimku njihovog slavlja skontao da je to Robin, a ne Zoro.

 

Dosta bolja Borusija, Salke ceo mec pogubljen.Ekipa bez glave i repa, ceo mec su delovali nepovezano.Dortmund ih je bas sabio presingom, nisu mogli da disu fudbaleri Salkea.Mogla je ovde da padne petarda koliko su bili nadmocniji na terenu.Odnos udaraca 30:3.Definitivno domacini dizu formu.Igrace Evropu, ali treba da im se poklope kiksevi Leverkuzena i Salkea da bi mogli da se bore za cetvrto mesto.Leverkuzen tradicionalno odigra losiju prolecnu polusezonu od letnje, dok Salke moze svakog da pobedi a i od svakog da izgubi.Bas deluju haoticno, a i do sada su se u par meceva provlacili.Di Mateo jeste bolji od njihovog prethodnika Kelera, ali ne igraju znacajno bolje.Pitanje je koliko ce Italijan da ostane na klupi Rudara.

 

Edit:

Spoiler


Edited by Zetterberg, 28 February 2015 - 18:05.

  • 0

#267 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 01 March 2015 - 01:51

ne znam samo ko trpi one budale na euro sportu?!

edit:drago mi je zbog Borusije,retko gotivna ekipa.
  • 0

#268 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 01 March 2015 - 18:40

Kakve utakmice igra Volfsburg ove sezone :krsta:  Sa 3-2 na 3-4 a tek je 53 minut...


  • 1

#269 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 01 March 2015 - 18:41

Dadose jos jedan, as we speak... :D


  • 0

#270 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 01 March 2015 - 18:41

3-5... :lol+:


  • 0