Jump to content


Photo

All Star ekipe po desetljećima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
77 replies to this topic

Poll: Koja "reprezentacija" je najbolja? (20 member(s) have cast votes)

Koja "reprezentacija" je najbolja?

  1. Pele & co. (4 votes [20.00%] - View)

    Percentage of vote: 20.00%

  2. Cruyff & co. (2 votes [10.00%] - View)

    Percentage of vote: 10.00%

  3. Maradona & co. (8 votes [40.00%] - View)

    Percentage of vote: 40.00%

  4. Laudrup & co. (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. Zidane & co. (5 votes [25.00%] - View)

    Percentage of vote: 25.00%

  6. Messi & co. (1 votes [5.00%] - View)

    Percentage of vote: 5.00%

Vote Guests cannot vote

#76 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 23 July 2013 - 03:37

Tacno, ali to nema nikakve veze sa tim sto je Dzerard bolji igrac od Skolsa, za Bekama da ne pricamo.

 

 

Evans, Kerik, Rafael....

 

Uostalom, ti si svoje znanje i objektivnost, vezano za fudbal, pokazao prosle sezone nakon utakmica tvojih favorita protiv Liverpula i Celsija. Vidim drugi te kuliraju, ja se takodje trudim, ali ne mogu bas svaku glupost da preskocim.

Ja sam dokazao na boldovanom da ste mnogo vi sitna riba za mene u samom osecaju za fudbal. Smejali ste mi se, a kad je bio nominovan za najboljeg igraca lige ucutali, kad je odabran za najboljeg igraca u United-u, ponovo cutali, kad je Venger reko da je dovoljno dobar za Barsu.. ponovo cutali.

Mozete da ne volite moje gnusanje i odbijanje da budem lazno skroman(za mene licno jedna od najgadnijh stvari), ali za vas (na PL temi)  sam ubedljivo najrelevantniji.

Selektivno ste uzimali stavove da bi me napravili na ostrascenog, poturali  pod tepih kad kritikujem neke igrace u United-u. Gde vam je bilo potenciranje na ostrasenosti kad sam jedno 500 puta reko u toku sezone da je Suarez za klasu-dve bolji od Runija. Da je Aguero pored svega bolji od Persija...da su Hazard i Mata medju najboljim igracima lige a Hazard najveci talenat u fudbal. Gde su Arsenalovci kad su molili pred proslu sezonu da Volkot ode, ja im pricao da ne znaju sta pricaju i da je Theo fenomenalac sto im je i pokazao prethodnu sezonu? Gde je vam je potenciranje na ostrascenosti kad sam reko da je G. Dzonson najbolji desni bek, a da je u prvom delu sezone najbolji stoper lige bio Geri Kejhil ?

Molim moderaciju da ne brise ovaj post. Muka mi je od ove masovne kerikarizacije koju provlace neki likovi kroz vise tema... debelo ste fejlovali svi koji su me ismejavali kad sam hvalio "ispodprosecnog balvana" i umesto da cutite posle toga ili bar priznate,  vi hvatate na neku masovnost jer vas je bilo vise. Nit' vam je bitan teren, niti da je to pored svega od oniih najrelevantijih  Kerik dobio i potvrdu kvaliteta u vidu pohvala, nominacija, nagrada... nema veze, vi cete zatucano i dalje da pucate na tu pricu "Cuti ti sa tim Kerikom" samo zato sto vas je vise i nije vam tesko da se podrzite. Naravno vrticete hauardveb argumente kao po obicaju...
Ko crkva sa Galilejom "Cuti ti sa time da je Zemlja okrugla"



#77 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 23 July 2013 - 03:41

Navedeni klubovi su oni u kojima su dotični igrači najviše pružili u karijeri. Piše u uvodnom postu.

Xabi Alonso takodjer kaze da je Paul Scholes najbolji veznjak u zadnjih 20 godina. Posto malopre rece da gospoda iz Utd-a pricaju za Skolsa da je najbolji igrac jer nisu igrali sa Zerardom, sta cemo sad ? Kolko se ja secam Xabi je igrao sa Steve G-em, ili se varam? Ili ce ispasti mozda da je mozda nesto kivan na Steve G-a pa je u inat njemu reko da je Scholes bolji ?
Ko zna... bice na kraju da samo u eri igranja Steve G-a u fudbalu trofeji nisu najbitniji ;)



#78 Cort0 Maltese

Cort0 Maltese
  • Members
  • 1,294 posts

Posted 23 July 2013 - 08:54

Nisam ja napisao da zato to pričaju, nego netko drugi.

 

Glen Johnson najbolji bek. :rotflmao: