Jump to content


Photo
- - - - -

Darko Milicic


  • Please log in to reply
1630 replies to this topic

#1426 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 27 February 2017 - 11:42

Kakav neverovatan lik.


  • 1

#1427 Zvezdana

Zvezdana
  • Sleepers
  • 695 posts

Posted 27 February 2017 - 12:08

Kakav neverovatan lik.

Totalno.

 

p.s. jedva cekam prelazni rok..


  • 0

#1428 Obi-Wan

Obi-Wan
  • Members
  • 5,024 posts

Posted 27 February 2017 - 14:19

Trebalo bi organizovati egzibicionu utakmicu (npr tamo u septembru) na kojoj bi Darkelja obukao sveti dres. Arena, 20.000 ljudi, po 1000din karta...Bog da nas vidi.


  • 0

#1429 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 27 February 2017 - 16:25

Darko postao poljoprivrednik  B-)  jBt ima samo 31 godimu :o


  • 0

#1430 Musky

Musky
  • Members
  • 4,450 posts

Posted 27 February 2017 - 16:35

Kada je stigao u Detroit, Divac je zamolio Okura da pripazi na Darka.

Ovaj ga doveo kući i tu je stanovao neko vreme.

Smorio se da ga svuda vozi po gradu i javlja Divcu da idu da Darku pazare auto. Divac kaže ostani pored njega dok ne uplati Escalade džipčinu, jer će luda glava da pazari sportski dvosed u koji ne mož se spakuje.

Darko pazari džipa, Okur krene iz salona i nakon sat vremena Darko zove Divca da se pohvali da je kupio kolica.

,,...jesam uzeo sam džip kao tvoj ali i još dva sportaka...sa i bez krova...da viš kako piču... :rotflmao: "

 

dobro da mu luda glava još na ramenima...

Ali naravno sa druge strane nikada ne treba zaboraviti da je od petnaestak miliona prvog ugovora...i od totala preko 43, ista ta luda glava, bez ikakve pompe, nekoliko puta platila kompletno lečenje dece koja su bila na spisku zakazanih operacija u inostranstvu.

Da nastavi sa ludiranjem još sto godina, ne može ovo da pokvari.

 

...a i onu tekmu kada saigrači teše Dankana jer je dobio petnaestak poena preko glave

od ,,worst druft bust of all time" (odabran ispred Karmela, Dvejn Vejda i Kris Boša...)


Edited by musky, 27 February 2017 - 17:02.

  • 1

#1431 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 27 February 2017 - 16:41

Escalade?  ;)


  • 0

#1432 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 27 February 2017 - 16:44

O Darku sam imao prilike da slusam proslog leta tokom jednog druzenja na vikendici mog prijatelja.
Okupilo se jedno drustvo od 5,6 ljudi,a medju njima je bio i Strahinja Jokic - rodjeni Nikolin brat,kojeg je i Darko spominjao u ovom itervjuu. Milicic je jedno vreme u Detroitu primio kod sebe u stan oba Nikolina brata: Strahinju i Nemanju.

Zaista je malo reci da sam zanemeo dok sam slusao o mnogobrojnim anegdotama iz Darkove karijere tokom boravka u Americi. Kad sam cuo tu pricu shvatio sam zasto Milicic nikad zapravo i nije imao sansu da ostavi dublji trag (ili ikakav) u NBA. 
Dobra i humana osoba je Darko,sto se kaze dusa od coveka,ali i dobar komad budale.  :blush: 

Ono sto je Darkelja ovde skromno precutao je da je dosta pomogao porodici Jokic tokom boravka tamo;bas dosta. To ih je i vezalo i Darko je iz svoje pozicije imao sta da savetuje i Nikolu.

Svega se covek moze naslusati kad iz prve ruke cuje razlicite price iz profi sporta,ovog puta kosarke. Pricao je Strahinja najvise o bratu Nikoli naravno,o Misku,ali to nije za ovu temu.  :D


  • 0

#1433 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 27 February 2017 - 16:47

Trebalo bi organizovati egzibicionu utakmicu (npr tamo u septembru) na kojoj bi Darkelja obukao sveti dres. Arena, 20.000 ljudi, po 1000din karta...Bog da nas vidi.

 

Jedan od najboljih postovan na temu Darka, feanorlfc:

 

 

Posted 12 September 2016 - 19:28

  Malo je poznato da je one godine Darko Milicic stvarno potpisao za Zvezdu, ali je licno Bartomeu stopirao taj potpis. Kao NBA liga kada nije dozvolila Krisu Polu da predje u Lejkerse. Evroliga je procenila da bi Zvezda sa Darkom te sezone osvojila evrokup, a odmah 'sledece sezone' i evroligu ( i ko zna koliko sledecih godina, dok god se Darko ne povuce). Uprava Zvezde je pokusala da pregovara, ponudili su i da otpuste ceo prvi tim i da Milicic igra samo sa juniorima. U  tajnosti je organizovana utakmica izmedju takvog tima Zvezde i all star tima evrolige. Rezultat nikada nije saopsten. Zna se samo da je Darko Milicic imao sut iz igre 40/42, i uz to podelio 25 blokada, skokove su prestali da broje posle 30.. Izmedju cetvrtina je pio pivo i obrtao vola na raznju (kada je bio u igri, za to je zaduzio Navara). Kazu i da je jedan od ta dva promasaja bio kada je Darko greskom, umesto lopte, ubacio flasu piva o tablu. Drugi je bio sut sa pola na isteku cetvrtine. (prica se i da je bio faul koji nije sviran i da je bilo odredjenih verbalnih poruka od strane Milicica prema sudijama).

 

Na kraju su presudili da Darko moze da igra kosarku u evropi, ali samo za Metalac (njegov uslov je bio da se promeni ime tog tima u 'ravna gora'). Djordi je bio spreman da zrtvuje aba ligu (koju bi Metalac (Ravna Gora) osvojio bez poraza) ali je iskusno spremio administrativnu zabranu za eventualno ucesce u evroligi. Darko je naravno to saznao i oterao sve u p.m. posvetivsi se nekim tradicionalnijim sportovima. Uz to, zapretivsi Bartomeu da Zvezda mora da igra evroligu, pa makar se ne plasirali na tere

 

:lol+:


  • 6

#1434 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 27 February 2017 - 16:54

ALI "kad je bio u igri, za to je zaduzio navara"

..tacno vidim navarovu facu, kao kada se slikao sa veteranom. samo obrce.
  • 2

#1435 SportskiPozdrav

SportskiPozdrav
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 27 February 2017 - 16:55

O Darku sam imao prilike da slusam proslog leta tokom jednog druzenja na vikendici mog prijatelja.
Okupilo se jedno drustvo od 5,6 ljudi,a medju njima je bio i Strahinja Jokic - rodjeni Nikolin brat,kojeg je i Darko spominjao u ovom itervjuu. Milicic je jedno vreme u Detroitu primio kod sebe u stan oba Nikolina brata: Strahinju i Nemanju.

Zaista je malo reci da sam zanemeo dok sam slusao o mnogobrojnim anegdotama iz Darkove karijere tokom boravka u Americi. Kad sam cuo tu pricu shvatio sam zasto Milicic nikad zapravo i nije imao sansu da ostavi dublji trag (ili ikakav) u NBA. 
Dobra i humana osoba je Darko,sto se kaze dusa od coveka,ali i dobar komad budale.  :blush: 

Ono sto je Darkelja ovde skromno precutao je da je dosta pomogao porodici Jokic tokom boravka tamo;bas dosta. To ih je i vezalo i Darko je iz svoje pozicije imao sta da savetuje i Nikolu.

Svega se covek moze naslusati kad iz prve ruke cuje razlicite price iz profi sporta,ovog puta kosarke. Pricao je Strahinja najvise o bratu Nikoli naravno,o Misku,ali to nije za ovu temu.  :D

 

Ne bi te ubilo da napises neku zanimljivost, greh je da sacuvas samo za sebe. :D 


  • 0

#1436 Musky

Musky
  • Members
  • 4,450 posts

Posted 27 February 2017 - 17:00

Escalade?  ;)

2017-escalade-jellybean-511x311.png

njega...njega... ;)


  • 0

#1437 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 27 February 2017 - 17:31

Ne bi te ubilo da napises neku zanimljivost, greh je da sacuvas samo za sebe. :D

Nista sto Milicic nije i sam ispricao u ovom intervjuu.
Neprestane zurke,zene,aklohol,orgijanje.. Samo kao socna verzija sa svakavim detaljima.

Vise je pricao o bratu.


  • 1

#1438 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 02 August 2017 - 16:21

Dobar tekst ima i film E 60 izgleda.
http://www.espn.com/...a?sf103039161=1


  • 5

#1439 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 02 August 2017 - 16:30

bog disko-fanka
  • 1

#1440 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 02 August 2017 - 17:16

Dobar tekst


  • 0