Jump to content


Photo

Letnji transferi 2013.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1043 replies to this topic

#976 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 30 August 2013 - 23:21

potpisano je, ali jos nije ozvaniceno imo. 

 

ja bih vise voleo da bejl predje, jer em nema vise tolike opasnosti od strane totenhema u pl, em ce real biti opasniji u primeri gde ce mozda sa bejlom moci parirati barsi. a i zelim videti kako ce on igrati u drugoj ekipi i kako ce saradjivati sa ronaldom.

manje sam se plašio Totenhema sa Bejlom, nego sad bez njega sa Lamelom, Eriksenom, Soldadom.

Zbog ovog transfera Liverpool i Arsenal treba najviše da se nerviraju, Tottenham sad može komotno u narednim godinama da zasedne na pedijestal nove Velike Četvorke (Utd, CFC, City, Spursi) i da odskoči u odnosu na L'pool i Arsenal


Edited by BattleBorn, 30 August 2013 - 23:21.


#977 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 30 August 2013 - 23:25

manje sam se plašio Totenhema sa Bejlom, nego sad bez njega sa Lamelom, Eriksenom, Soldadom.
Zbog ovog transfera Liverpool i Arsenal treba najviše da se nerviraju, Tottenham sad može komotno u narednim godinama da zasedne na pedijestal nove Velike Četvorke (Utd, CFC, City, Spursi) i da odskoči u odnosu na L'pool i Arsenal

Venger je opusten,zasto bi se nervirao :D

edit:a da mozda vi ne ispadnete iz velike cetvorke :P :D

#978 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 30 August 2013 - 23:28

ja mislim da soldado i eriksen nisu bas dorasli nivou pl. nisu igraci koji ce praviti razliku. eriksen je mislim precenjen igrac. to je moje neko misljenje. lamelu jos nisam gledao u evropi. mislim da su i holtbi i sigurdson bolji igraci od eriksena. a bejl je klasa za sve. i totenhem ima problema sa napadacima. sad su kao doveli soldada...ne znam, nemam poverenja u njega. defoe - zna se.

 

i totenhem gomila bezpotrebno amceve umesto da kupe nekog napadaca. njima je pored toga problem i odbrana...mada, ovako na papiru su sigurno kvalitetniji od liverpula i arsenala. ali, sad ce imati pritisak da moraju biti cetvrti jer su kao bolji. do sada je taj pritisak bio na arsenalu i pre toga na liverpulu.



#979 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 30 August 2013 - 23:34

ja mislim da soldado i eriksen nisu bas dorasli nivou pl. nisu igraci koji ce praviti razliku. eriksen je mislim precenjen igrac. to je moje neko misljenje. lamelu jos nisam gledao u evropi. mislim da su i holtbi i sigurdson bolji igraci od eriksena. a bejl je klasa za sve. i totenhem ima problema sa napadacima. sad su kao doveli soldada...ne znam, nemam poverenja u njega. defoe - zna se.

 

i totenhem gomila bezpotrebno amceve umesto da kupe nekog napadaca. njima je pored toga problem i odbrana...mada, ovako na papiru su sigurno kvalitetniji od liverpula i arsenala. ali, sad ce imati pritisak da moraju biti cetvrti jer su kao bolji. do sada je taj pritisak bio na arsenalu i pre toga na liverpulu.

Soldado je odličan igrač za njih, možda su ga koji milion preplatili, ali je vrhunski igrač. Inače slažem se da je Eriksen precenjen igrač. Meni lično se ne svidja, i kad je još bila prvi put priča da će United baš sam se skenjao i nadao se da to neće da se desi. Pa onda kad sam pročitao da je navodno veliki navijač United-a "Nikad ne bih igrao za Man City. Volim Man Utd." Pa se kasnije nudio i L'pool-u i City. A manje više pindžimišče..

Lamela je fenomenalan, i ako se snadje u Engleskoj, mislim da će biti podjednako dobar kao Bale.



#980 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 31 August 2013 - 00:09

Marouane Fellaini and Ander Herrera expect to be Manchester United player by monday. [ESPN]



AJDE AJDE AJDE !!!



#981 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 31 August 2013 - 00:29

Ne verujem da ce to da se desi.



#982 Misssa

Misssa
  • Members
  • 4,171 posts

Posted 31 August 2013 - 00:36

Da napunimo onu  Moyesovu Crvenkapinu korpicu :D



#983 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,364 posts

Posted 31 August 2013 - 00:48

Fellaini i Herrera pa da vam ne bude malo mnogo na ovakav tim koji imate sada?  :D

 

Inače Eriksen nije loš igrač ali da li će da se snađe sad u PL jeste pitanje? I nije što je naš ali gledam koliko toliko Holanđane i Tadić je bolji igrač od Eriksena, al ok Danac 3 godine mlađi.



#984 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 31 August 2013 - 01:17

Au, kakva bi to bombonica bila  ! Baš bi nam legli kao budali šamarčine. Evo ja dižem sve 4 za ovo !!
Pravi veznjaci a totalno drugačiji


Edited by BattleBorn, 31 August 2013 - 01:19.


#985 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 31 August 2013 - 01:23

BB,ko je Herrera?



#986 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 31 August 2013 - 01:40

ander, bivsi veliki potencijal saragose. presao pretprosle godine u bilbao. bio je nominalno amc a sada je izgleda mc. 



#987 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 31 August 2013 - 01:47

Baskijac iz Atletik Bilbaa. Veznjak, nije npr tehničar ko Iniesta ili ali nije slabašan na nogama. Može se reći da je sličan Thiagu Alcantari samo što je čvršći od njega a Alcantara bolji dribler, tehničar. 
Voli da da gol Barci :D 
M C je, i to mi se svidja dosta, ne želim AMC, nego pravog M C-a 
 


Edited by BattleBorn, 31 August 2013 - 01:48.


#988 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 31 August 2013 - 02:05

Primetio sam da niko ne voli Barsu na ovom forumu...Osim ZIS-a,ali on voli da kontrira... <_<



#989 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 31 August 2013 - 02:21

Ne voli ih on tolko, kolko voli takav pindžimiš fudbal, tehničari, tike take palamudjenja itd  <_<



#990 Danone999

Danone999
  • Members
  • 1,335 posts

Posted 01 September 2013 - 21:12

Bejl i zvanicno u Realu..

Stvarno mi nije jasno..

Imas na levom krilu najboljeg igraca na svetu na toj poziciji i onda oboris rekord u transferima sa igracem koji takodje igra na levom krilu..I onda moras da menjas poziciju igracu koje je najbolje levo krilo na svetu da bi novopridoslo levo krilo moglo da igra jer to novopridoslo levo krilo igra samo na levoj strani..

Lud zbunjenog..:D