Jump to content


Photo

ATP serije 250 i 500


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2494 replies to this topic

#31 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 03 January 2013 - 15:38

Marej izgubio set od Milmana (wtf :rotflmao:

 

:ajme:

Nikad od njega ozbiljna igracina. Na kraju cu i poceti da verujem u Meklaudove teorije.

Inace, iako ja, za razliku od Boxy i Lavrnje, nemam jos uvek potrebe da trazim pulene medju mladcima, ipak nekako vise tipujem na TomiKa nego na mladjano Bugarce. Sto se Burger King momka tice, delovao mi je u pocetku kao velika nada, ali u poslednje vreme mi nije tako ubedljiv. Isuvise je istripovan da je "neko" medju mladjarijom... a obaska sto mu mentol i nije bas za pohvaliti, pada u vatru svako malo, pravi diletantske greske i tako to. Volela bih da Gofan napravi nesto ozbiljnije jer me potpuno kupio na RG-u...

Ali, kao sto rekoh, meni nije bas o glavu da trazim nove pulene kao neki  -_-


Edited by Gordana_64, 03 January 2013 - 15:38.


#32 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 January 2013 - 15:54

Kod mladjarije, bar ove prisutne tu i tamo u top150 neko vreme, postoji problem sto niko od njih ne izgleda kao da ima sampionski sklop. Sta vise, svako od njih izgleda kao da nije sam u glavi. I takvima su se poklapale neke stvari na krace ili duze vreme (Berdih recimo u poslednje vreme, mada nije uzeo slem), pre njega Safin. Doduse, ako gledamo Safina, jedan od najvecih talenata ikada u ovoj igri, a zavrsio sa dva slema... Gofan mi tu deluje (mada je on i stariji) najvise od sampionskog kova, no on nema dobre fizikalije kao recimo Dimitrov, pa i Tomic, ako nauci da koristi svoje prirodne prednosti, a sakrije nedostatke, za sad igra igru koja mu uopste ne odgovara, IMO.



#33 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 03 January 2013 - 16:31

Ako pomenuti ne naprave nista ozbiljnije u narednoj godini, bojim se da ce ih vreme pregaziti.

Setimo se Mrnje koji je i te kako obecavao, s tim sto je Mrnja u njihovim godinama bio i te kako igracina u odnosu na iste.



#34 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 January 2013 - 17:38

Ako njih vreme pregazi, ko ce ostati? :) Ocigledno smo prosli, sa ovom povredom Nadala, zlatno doba mogu slobodno reci i istorije tenisa. Djokovic i Marej mogu trajati jos, ali ostatak top50 je poprilicno mator... mora neko da ih zameni, i to je vec pocelo.



#35 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 03 January 2013 - 17:40

Lavrnja jesi ti dao neki nadimak teniserima a da nema veze sa hranom :lol+:

 

Nismo definisali oko Bagija i Nalbija - obojica mogu da budu krofnasti, krofnica, ali jel bese Bagi cokoladni, a Nalbi - krofnasti ?



#36 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 03 January 2013 - 17:50

Bagi je sigurno bio Cokoladni, a za Nalbija se secam onih photoshop slika sa pitama :lol:



#37 lulumba

lulumba
  • Members
  • 1,302 posts

Posted 03 January 2013 - 23:05


 

Inace, iako ja, za razliku od Boxy i Lavrnje, nemam jos uvek potrebe da trazim pulene medju mladcima, ipak nekako vise tipujem na TomiKa nego na mladjano Bugarce. Sto se Burger King momka tice, delovao mi je u pocetku kao velika nada, ali u poslednje vreme mi nije tako ubedljiv. Isuvise je istripovan da je "neko" medju mladjarijom... a obaska sto mu mentol i nije bas za pohvaliti, pada u vatru svako malo, pravi diletantske greske i tako to. Volela bih da Gofan napravi nesto ozbiljnije jer me potpuno kupio na RG-u...

Ali, kao sto rekoh, meni nije bas o glavu da trazim nove pulene kao neki  -_-

 

Ја више верујем у Димитрова. Томић ми некако нема потенцијала за број 1. Можда му и улети неки ГС, али чисто сумњам да ће владати тенисом. Човек мора бити изузетно интелигентан и психички стабилан за тако нешто, а он то неће бити никада. Због тога више шанси дајем Димитрову.



#38 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 03 January 2013 - 23:22

Kako god bilo, bojim se da je Meklisa u pravu.

Izgleda da smo u dogledno vreme se pozdravili sa zlatnom erom tenisa. 

Potrajace Nole i Endi jos neko vreme, Rafa ce mozda uskakati na zemlji, Fed ce, ako nista drugo, bar posle 2016 da se penzionise :frust: ... a, onda smo ga ugasili sa velikim sampionima. Onda sledi doba raznih Hjuita, Rodika, Moje, Ferera, Safina...



#39 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 03 January 2013 - 23:43

ja ne vidim nikakvu razliku izmedju tenisa sto se sad igra i onoga sto se igrao pre oko deset godina. tako da nece biti nikakvog problema ni posle ove cetvorke. uostalom, verovatno ni necu pratiti tenis onda jer novak vise nece igrati.



#40 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 03 January 2013 - 23:51

Onda sledi doba raznih Hjuita, Rodika, Moje, Ferera, Safina...

 

 

a kako nas istorija uci, u takvoj konkurencije jedan ce se izdvojiti i proglasiti za GOAT-a -_-



#41 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 04 January 2013 - 00:40

a kako nas istorija uci, u takvoj konkurencije jedan ce se izdvojiti i proglasiti za GOAT-a -_-

 

Priznajem, bio je zicer i nisi mu mogao odoleti. Poentiranje  :lol+: !

Ali, nije mi nimalo krivo sto si "dao gol"  :lol+:

"proglasiti za GOAT-a"   :rotflmao:  :rotflmao:  :rotflmao:


Edited by Gordana_64, 04 January 2013 - 00:40.


#42 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 04 January 2013 - 03:55

Onda sledi doba raznih Hjuita, Rodika, Moje, Ferera, Safina...

 

Greh je porediti igrace koji su do svoje 21 osvojili GS turnir i bili prvi na listi, sa ovima koji u tim godinama sanjaju titulu na nekoj 250-ici i mastaju da udju u drugu nedelju na nekom GS turniru.

 



#43 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 04 January 2013 - 08:22

A da sad je zlatno doba tenisa: penzioner, igrac sa raspalim kolenima, igrac koji nema nista sampionsko u sebi, ostatak Tour-a napravi iznenadjenje jednom u 2 godine, mladih nema ni na vidiku...ma nikad jaca konkurencija  :rolleyes:

 

I da se vratim na temu, Grigor dobio i Melcera, 6:3 6:2, usao u SF Brizbejna i tu igra protiv Bagija, sasvim je realno da prodje u finale  :+1:


Edited by Boxy, 04 January 2013 - 08:32.


#44 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 04 January 2013 - 09:41

Ne možeš poreći da jeste bilo zlatno doba tenisa. Sa par godina mladjim Fedom, zdravim Rafom, Đokovićem kao već afirmisanim GS šampionom i Marejem koji opasno preti. 

Isto kao što niko ne može poreći da to zlatno doba prolazi kako je Fed stariji a Rafa povređeniji.

 

Isto kao što je teško ozbiljno shvatiti i Dimitrova i Tomika i Harisona jer je istorija puna tenisera koji su u njihovim godinama uveliko bilo No.1 i višestruki GS šampioni.



#45 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 04 January 2013 - 09:44

Zato sto mi je muka od price da je sad zlatno doba tenisa, a da je konkurencija bila ocajna kad je Fed imao 26 godina, da je tada bio raspad.

A ako se pogleda malo bolje, Fed je tada igrao protiv 3 generacije, a sada postoje samo 2.