Jump to content


Photo

Razbibriga


  • Please log in to reply
6771 replies to this topic

#106 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 05 January 2013 - 16:52

I ja tamo jednom zabasala bas pre svetskog prvenstva u fudbalu, pa se nesto gradilo i pregradjivalo. Kuku, vozili se nekim vozovima gore dole, mislila sam da nikad necemo stici. Kad konacno stigosmo, a ono avion u koji je trebalo da presednemo kasni. Ali nisam se zalila, jer su imali odlicno mesto za pusenje :s_d: .


  • 0

#107 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 05 January 2013 - 16:56

I ja tamo jednom zabasala bas pre svetskog prvenstva u fudbalu, pa se nesto gradilo i pregradjivalo. Kuku, vozili se nekim vozovima gore dole, mislila sam da nikad necemo stici. Kad konacno stigosmo, a ono avion u koji je trebalo da presednemo kasni. Ali nisam se zalila, jer su imali odlicno mesto za pusenje :s_d: .

 

 

Da, duze vreme su ga prosirivali, sredjivali i ko zna sta jos.  Sada su neki stakleni kavezi za pusenje. :lala:   Volim taj aerodrom, jeste ogroman, ali su fantasticno organizovani. 


  • 0

#108 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 05 January 2013 - 16:59

vidim ja da ti nikad nisi bila npr. u Frankfurtu na Majni  :)

e sad ga ubode u sridu! frankfurt je grad za koji bih amsterdam bez razmisljanja zamijenio. doduse za frankfurt sam i emotivno vezan, mozda zato. :wub:

nije u pitanju nikakva ljubav, da ko sta ne pomisli pogresno nego bas :heart: taj grad.


  • 0

#109 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 05 January 2013 - 17:03

To je samo dokaz da se o ukusima ne diskutuje ;)


  • 0

#110 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 05 January 2013 - 17:04

jasno da ga volis.  :lol+:

 

svi ga volimo, haha

 

 

salim se, ima neka prica medju "nasima" o Frankfurtu

 

 

Zracna luka je ok, malo nejasna onako sukcesivno gradjena al' dobro .. sto veli Vily bar imaju dobro mjesto za pusenje.  ;)


  • 0

#111 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 05 January 2013 - 17:09

jasno da ga volis.  :lol+:

 

svi ga volimo, haha

 

 

salim se, ima neka prica medju "nasima" o Frankfurtu

 

 

Zracna luka je ok, malo nejasna onako sukcesivno gradjena al' dobro .. sto veli Vily bar imaju dobro mjesto za pusenje.  ;)

:lol+: Cekaj sad kad te Vilika oplete :wicked:


Edited by visnja, 05 January 2013 - 17:10.

  • 0

#112 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 05 January 2013 - 17:20

Zasto? jel' zbog mjesta za pusenje? 

 

ma je, Vily je svjetski, splitski komad .. nije ti ona tako mehkih zivaca na (polu)prostacke fore. 

 

jednom Splicanka uvik Splicanka, ma di bila.  :heart:


  • 0

#113 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 05 January 2013 - 18:02

Hehe, sta ti je language (da ne kazem jezik, pa opet ispadne nesto drugo :D ).

Ono sto moze da ispadne ako na s/b/h kazes da pusis, na svedskom to isto ako pijes sok na slamcicu :rolleyes: .


  • 0

#114 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 05 January 2013 - 18:15

Da, duze vreme su ga prosirivali, sredjivali i ko zna sta jos.  Sada su neki stakleni kavezi za pusenje. :lala:   Volim taj aerodrom, jeste ogroman, ali su fantasticno organizovani. 

Frankfurtski aerodrom je najgori na svetu barem od onih koje sam dosad videla, a videla sam ih ;)  ne znam sta je tu fantasticno organizovano ali mene vise nece videti...


  • 0

#115 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 05 January 2013 - 18:34

Frankfurtski aerodrom je najgori na svetu barem od onih koje sam dosad videla, a videla sam ih ;)  ne znam sta je tu fantasticno organizovano ali mene vise nece videti...

 

Moj omiljeni je stari na Mauiu. Bio jedan sator, a putnike samo izbacuju iz aviona. :P

Salim se, jedna zgrada i kafana. :lol+:

Bilo mnogo lepo dok cekas let.


  • 0

#116 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 05 January 2013 - 18:50

>>na svedskom to isto ako pijes sok na slamcicu  :rolleyes: <<.

 

 

:lol+:

 

korektan odgovor.

 

 

 
 
 

  • 0

#117 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 05 January 2013 - 20:00

Frankfurtski aerodrom je najgori na svetu barem od onih koje sam dosad videla, a videla sam ih ;)  ne znam sta je tu fantasticno organizovano ali mene vise nece videti...

 

Videla sam ih i ja poprilicno, a na frankfurtskom sam sigurno jednom do dva puta godisnje i jesu organizovani. Takvo je bar moje iskustvo, sto ne znaci da treba i drugi tako da misle, niti bilo kome sugerisem tako nesto.  Potpuno je i nebitno za celu pricu, slucajno pomenut aerodrom.  Nema potrebe da mu se pridaje bilo kakva vaznost.


  • 0

#118 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 05 January 2013 - 20:01

 

>>na svedskom to isto ako pijes sok na slamcicu  :rolleyes: <<.

 

 

:lol+:

 

korektan odgovor.

 

 

 
 
 

 

 

:lol+: Provalila te Vilika.  Zna ona da slaven ima "nestasne" misli.


  • 0

#119 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 05 January 2013 - 20:03

Videla sam ih i ja poprilicno, a na frankfurtskom sam sigurno jednom do dva puta godisnje i jesu organizovani. Takvo je bar moje iskustvo, sto ne znaci da treba i drugi tako da misle, niti bilo kome sugerisem tako nesto.  Potpuno je i nebitno za celu pricu, slucajno pomenut aerodrom.  Nema potrebe da mu se pridaje bilo kakva vaznost.

Kako ne, pa ne bi mi pao na pamet aerodrom na Mauiu, da nema price o Frankfurtu. 

Onaj stari je bio bas prava razbibriga. 


  • 0

#120 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 05 January 2013 - 20:07

>> :lol+: Provalila te Vilika.  Zna ona da slaven ima "nestasne" misli.<<

 

 

http://mp3skull.com/...thing_i_do.html

 

:blush:

 

 

 

 

ps

 

visnja, ono su ti splitske razglednice .. nema sanse da ih razumis. :)


  • 0