Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

"Region"


  • Please log in to reply
11554 replies to this topic

#10711 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 25 August 2017 - 23:08

.

[color=rgb(40,40,40)]

Jedini koji je hteo da promeni svest je bio Zoran.
... da te podsetim, taj poslednji put kad se nesto promenilo u Srbiji, na ulice je izasao i napuderisani profesor univerziteta iz Beograda, i maloletni srednjoskolac iz Nisa, i krezavi radnik iz donjih Zabicevaca.


A ubili su ga oni, koje su ovi sto su na vlasti podrzavali.

[font=arial]
.

Xaxaxa ...... Koliko je ono taj Zoran imao "podrshku" u "narodu"? Ako se ne varam 12%, verovatno svetski negativni rekord za aktuelnog premijera svih vremena, svetski, a nash rekord ...... Tek kad su ga videli o'ladjenog pochelo je pagansko narikanje ..... Shta cemo bez tebe Zoraneeeeeeee. .... Fuj!

Pa pljuvachina na gospodara vuchica je smeshna u poredjenju kako su nasrtali na Djindjica.

Ovde na forumu imash gospodju koja je tvrdila da je bio .... shef zemunskog klana.

Danas je naravno forumska demokratska prvakinja, navija za nekog seljachica, vojnog policajca.

Edited by Denis Jasharevic, 25 August 2017 - 23:12.

  • 1

#10712 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 25 August 2017 - 23:22

I ovaj biser ovoga što će da mu kače slike po ministarstvima spada u Region...

 

 

:ajme:  :frust:

 

http://rs.n1info.com...z-Hrvatske.html

 

 

 

 

 

:lol: :hail:

 

I šta kaže Žvalavi deci iz Hrvatske - nemojte da navijate za Rijeku, Dinamo i Hajduk...


  • 2

#10713 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 25 August 2017 - 23:26

...

 
>> ... Elita o Đinđiću
Nebojsa Krstic / 12.03.2017. u 08:59
 
 
"Opet, zamislite da to nije atentat, nego zakon verovatnoće. Šta ako svako ko ima kola, i šta ako svaka kola na drumu koja mogu da se trkaju sa Đinđićevim audijem, u stvari, pripadaju Surčinskom klanu. Onda je čudo da do sada s premijerom nisu imala blizak susret, naročito jer ih on nešto mnogo ne izbegava. Sve skupa, mlađani Đinđić nije gadljiv čovek. Eto, na primer, nije povredio Ahilovu petu igrajući fudbal s lekarima, profesorima ili sudijama, nego sa opasnim momcima iz specijalnih antiterorističkih jedinica. Valjda su mu oni i pozajmili onu crnu čarapu za na glavu, kako se ono zove - fantomka, koju je stavio na svoj gips. Juče je premijer bio u Banjaluci, nije igrao šah s Mladićem, sekao je tamo neku vrpcu , a sećam se, kao juče da je bilo, kako je Đinđić, za vreme sankcija Srbije Republici Srpskoj stajao na mostu preko Drine i govorio: "Drina je kičma srpskog naroda." Naravno, pitanje je da li bi taj čovek, na primer, prošao lustraciju."
Svetlana Lukić, Peščanik, 21.2.2003.
 
"Taj Đinđić je ne pre tako mnogo godina, dopuštao sebi da zastupa neke sasvim drugačije koncepte, da ne spominjem famoznog vola na Palama, on je, znači, čovek pragmatičan preko mere podnošljivosti."
Teofil Pančić, Peščanik, 27.3.2002.
 
"Đinđić je okupirao svu izvršnu vlast u Srbiji, vi ga s pravom ne volite, on laže, petlja s kriminalcima, hajdemo na izbore da stvari dovedemo u sklad sa vašom voljom. Dobro, možda ne s ovakvim rečnikom, ali da to se izgovori i da se pokaže, bio bi to predsednik koga valja poštovati."
Svetlana Lukić, 21.11. 2001.
 
"U stvari, treba da vam čestitam Novu godinu ali ne smem, pošto se sećam kako nam je čestitao novu godinu i predsednik i premijer, preseli su, prilično. Đinđić se nije potrudio ni dva minuta da razmisli  o tome šta će reći, nego onako, kao da smo maloumni, stalno ponavlja - naša tranzicija najbrža, najlepša, najbolja, i to kaže MMF, i to kaže Svetska banka, i to kaže Evropska banka za obnovu i razvoj, sve držim pod kontrolom, samo nemoj da mi smetate."
Svetlana Lukić, 2.1. 2002.
 
"Đorđe Vukadinović smatra da uopšte nismo imali šanse ni prilike zato što nam je predsednik vlade Zoran Đinđić. Čuli ste, uostalom, u ovoj emisiji, on smatra njega veoma opasnim čovekom. On je svoj prilog u časopisu Prizma nazvao "Godina palih maski", čitaj pala je maska Zoranu Đinđiću, pokazao se šta jeste, a on je u stvari jedan autoritarac."
Svetlana Lukić, Peščanik, 10.1.2003.
 
"Ja bih strašno voleo kada bi se pojavio jedan čovek koji ima neki format, koji bi mogao da se suprotstavi Đinđiću. Njegovo ime i prezime sigurno ne znamo u ovom trenutku, nije to neko ko bi iz ovih redova mogao da vaskrsne kao častan, pametan čovek, koji može da lupi rukom o sto i kaže: "Dosta čoveče ovakvog života, daj da probamo da malo mislimo o ljudima!". Tako da nam ostaje da živimo sa, ako vi kažete da je to Vlada Zorana Đinđića ili kako li bi već to mogli da krstimo, neka oligarhija tih nekih tehnokrata, finansijskih mahera...navno, svi govore isto, to je već smešno kako epigoni imitiraju svoje uzore, svi govore kao Zoran Đinđić. Čak i po načinu oblačenja, čak i po načinu kako se šišaju, oni su fizički prepoznatljivi. Kako su debeovci nekada nosili crne mantile, tako i ovi nose neke Pjer Karden kombinacije, koje su užasno prepoznatljive. Nema među njima individualnosti uopšte. Po modelima sutomobila i po tome sa koliko pratnje ulaze da se kupaju u bazenu, možete utvrditi koja je to vrsta ljudi. "
Goran Marković, 14.2.2003. ... <<
 
...

  • 0

#10714 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 25 August 2017 - 23:29

...

 

... 

 

 

Puni si sVrBski hale & stadioni 'zvalavih', pa sto da im se ne pridruze i 'zvalavcici' iz 'rvacke?

:rotflmao:

 

...


  • 0

#10715 Attolini

Attolini
  • Members
  • 275 posts

Posted 25 August 2017 - 23:39

.

 

Od 12 godine nisam bio u cirkusu...a eto regularno srecem klovnove.

 

.


Edited by Attolini, 26 August 2017 - 00:44.

  • 0

#10716 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 26 August 2017 - 00:58

...

 

 

Cemu preterivanje?

 

Nikada nisi bio u cirkusu u hali / na stadionu?

 

Eto, AV resio da vas obraduje, a vama opet kriva svirajka?

:lol+:

 

'Regularno'? - valjda 'redovno'.

 

...


  • 0

#10717 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 26 August 2017 - 06:46

 

 

:lol: :hail:

 

I šta kaže Žvalavi deci iz Hrvatske - nemojte da navijate za Rijeku, Dinamo i Hajduk...

Ja navijam za Skenderbeg! MIslim da ce Partizan debelo da se namuci - smesi mu se jos jedna "petarda" ! Od Skenderbega ovog puta!


  • 0

#10718 babyW

babyW
  • Members
  • 4,672 posts

Posted 26 August 2017 - 07:39

Ovde na forumu imash gospodju koja je tvrdila da je bio .... shef zemunskog klana.

Danas je naravno forumska demokratska prvakinja, navija za nekog seljachica, vojnog policajca.

 

Eh... bar procitaj kad prozivas sta je pisalo i na sta nadovezano... 

 

i za koga ja to navijam? 

 

Ne ubacuj mi reci u usta molila bih... 


Edited by babyW, 26 August 2017 - 07:40.

  • 0

#10719 Attolini

Attolini
  • Members
  • 275 posts

Posted 26 August 2017 - 09:17

@Kinik


Nema preterivanja,

Preterana i nategnuta je tvoja konstrukcija- cirkus, stadion, hala, AV, svirajka.

Sto se tice "regularno"...odlicno, znao sam da ce post otici makar na jednu pravu adresu.
Do onog drugog verovatno ne moze da dobaci.

.
  • 0

#10720 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 26 August 2017 - 12:30

...

 

... 

 

 

Ne znam da li da ti se smejem, ili da te zalim.

Ja ne pravim 'konstrukcije', ja ismejavam tudje 'konstrukcije'.

 

Evo ti prilika da 'dobacis'

 

 

Tako jednostavno - samo dva klika.

 

Kada su Dzona Forda pitali - koja je poruka njegovog filma, odgovorio je: poruke saljem telegramom.

 

Pa se ugledaj na tog filmskog velikana i salji 'poruke' na pravu adresu, a ne da dramis i reklamiras se po 4umchetu.

:lol+:  

A to sto ne mozes da 'dobacis' - pa to je ocigledno.

 

...


  • 1

#10721 Attolini

Attolini
  • Members
  • 275 posts

Posted 26 August 2017 - 13:59

@ Kinik

 

 

 

To sta ces ti da radis mene savrseno....ne dodiruje.

 
A da bi nekog ismejavao, morao bi prvo da budes smesan ili makar zabavan, ovako si samo ....i to sto koristis Dzona Forda ti ne pomaze da budes... pametniji.
 
 
 
p.s. ti cak nisi ni razumeo ko je na drugoj "adresi"..tako da klikcem ne moram, tebi i tako to bolje ide od ruke.
 
.

Edited by Attolini, 26 August 2017 - 14:05.

  • 0

#10722 Milenko Puzigaca

Milenko Puzigaca
  • Members
  • 1,427 posts

Posted 26 August 2017 - 15:31

Sve je to lepo, nego sta ima novo u majčici Rusiji? Ima'l cigara? Ima'l salate?
  • 0

#10723 Attolini

Attolini
  • Members
  • 275 posts

Posted 26 August 2017 - 16:00

@Milenko

.

Polako...na toj temi sam ti i tako duzan odgovor.

.
  • 0

#10724 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 26 August 2017 - 16:35

Sve je to lepo, nego sta ima novo u majčici Rusiji? Ima'l cigara? Ima'l salate?

 

Ima svega, sankcije su podstakle razvoj, napreduje se krupnim koracima ....... ko drugachije kaze - klevece i laze!


  • 1

#10725 Attolini

Attolini
  • Members
  • 275 posts

Posted 26 August 2017 - 16:49

Ima svega, sankcije su podstakle razvoj, napreduje se krupnim koracima ....... ko drugachije kaze - klevece i laze!


Ma ne, malo je bolje od onog kako ti predstavljas...i mnogo gore od onog kako bih ja hteo da bude.)

.

Edited by Attolini, 26 August 2017 - 16:49.

  • 0