Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

"Region"


  • Please log in to reply
11554 replies to this topic

#10486 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 June 2017 - 12:53

Naravno, i tebi je ispran mozak u vezi sa tim dogadjajem. Ako bi ga proucio malo bolje, ustanovio bi da je do incidenta doslo nakon visestrukih i ponovljenih uvreda upucenih njoj - a ti ako se ne bi iznervirao na njenom mestu svaka cast, takoreci si kao Budda.

 

Nego, ne oznaci ti koji su to troje "najvecih lopova" iz prosle makedonske vlade koji su zadrzali ta mesta i u ovoj? Nemoj da ispadne da su tvoja prorocanstva pogresna, ili ne daj boze zlonamerna...

ja sam bio prisutan na tom događaju i ne mora niko da mi objašnjava šta se događalo ...

 

Iznenađujuće je da Zaev nije zadržao u Vladi Ahmetijeve najbliže saradnike ali pokazaće vreme ko je preuzeo štafetu


  • 0

#10487 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 June 2017 - 13:04

Zaimljivo se selktivno podiže glas kad dođe do nekog nasilnog prekida određenog skupa. Čitam danas u kosovskim medijima kako se prenose twiter komentari jedne dame iz Beograda koja osuđuje upad"zavetnika" a svojevremeno je i sama napadala i tukla ljude koji su obeležavali stradanje svojih najbližih 


Nemoj reći?! Da nije Nataša Kandić ta siledžijka?
Perkose, ovaj tvoj post zvuči kao saopštenje Centralne otadžbinske.
  • 0

#10488 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 June 2017 - 13:06

Nemoj reći?! Da nije Nataša Kandić ta siledžijka? Perkose, ovaj tvoj post zvuči kao saopštenje Centralne otadžbinske.

siledžije nemaju ime one su samo siledžije koje treba sankcionisati što više


  • 0

#10489 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 02 June 2017 - 13:17

Iznenađujuće je da Zaev nije zadržao u Vladi Ahmetijeve najbliže saradnike ali pokazaće vreme ko je preuzeo štafetu

Ma sta kazes? Totalno iznenadjenje? Kolika je bila kvota, 100, 200, 1000?

 

Samo sto za normalne ljude to nije bilo iznenadjenje, a za zlonamerne i nacionaliste jeste. Zaev je od početka delovao kao razuman i častan čovek, uprkos vama koji ste ga ovde pljuvali i vredjali i uprkos vecinskoj srbovskoj podrsci velikom antickom diktatoru Gruevskom. 

 

Ali za vas zaista jeste iznenadjenje da je neko normalan covek, a jos vece iznenadjenje kad normalan covek saradjuje sa Albancima. Vi ste na strani onih sto su tog normalnog coveka raskrvarili usred skupstine. 


  • 1

#10490 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 02 June 2017 - 13:17

...

 

Otkud ti znas zasto je dosla i sta hoce?

:wicked:


...

imas snimak

 

 

...

 

Sad cu da ti opisem jednu situaciju iz mog zivota.

Nekad davno bese neko porodicno imanje na koje su mnogi pretendovali i koje je u pravom smislu bilo vrlo zapetljano. I to se godinama vozilo po sudovima. Normalno - njima je bilo stalo samo do takse / advokata. A radilo se o nekoj manjoj vrednosti, no sto su lik / likinja bili udaljeniji - sve im je vise bilo priraslo srcu. Onako, neka stara planinska zgrada, strma njiva, malo vocnjaka i sumarak. Bzvz, i jos daleko, los put - zimi niko ne moze stici, struja - jedna sijalica. Da, u nekom sumarku - kladenac.

I tako se to vozilo godinama. Na samo spominjanje tog mesta / imanja dobijao sam 'koprivljacu'.

 

Kad jednog dana, posle rocista izadjem ja i jos dok se nisu razisli kazem - dajem moj deo za .... pa ko hoce da kupi nek me kontaktira. Ali da me vise niko nikada ne zove, niti mi bilo sta objasnjava.

Pojavi se jedan lik, odvoza me par puta do advokata, potpisemo mi papire, dam mu ja fotokopije svih dokumenata i isplati on mene. Pa sam mu rekao - ovim zelim da potpuno zaboravim XYZ 'imanje', a i tebe, ako se ne ljutis, a ako se ljutis - ne mogu ti pomoci.

Tako je i bilo.

 

Eto - to je za mene kocobo.

:rotflmao:

Ja sam to odavno zaboravio.

 

...

gde sam ja tvrdio da je ono tvoje i da te interesuje?????

 

 

koliko vidim na svaki napisani post skocis a neces ni da kazes u kom "provizorijumu" se izjasnjavas


Edited by Quad, 02 June 2017 - 13:18.

  • 0

#10491 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 June 2017 - 13:22



siledžije nemaju ime one su samo siledžije koje treba sankcionisati što više


Stvarno? Ona je antialbanskim šovinistima kao trn u oku. Ne zaboravlja se da je siledžijka najzaslužnija što se toliko mnogo zna o zločinima srpske strane nad Albancima na Kosovu.

  • 0

#10492 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 02 June 2017 - 13:23

Dosla da im kaze da glume pozoriste a oni traze svoje, 

Kako da ne, skup o nestalim licima, jedino sto nisu naglasili da je u pitanju etnički čist spisak nestalih, posto je ne-Srba nestalo znatno vise, a zamisli niko od velikih protestanata jednom recju da to pomene. 

 

Dakle, cisto etnonacionalisticko licemerje.


  • 0

#10493 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 02 June 2017 - 13:25

Mozemo se sloziti da su korupcija i fasizam I sta-sve-ne u Srbiji na visem nivou nego sto je to u normalnim zemljama ali ocigledno se ne mozemo sloziti ko je  odgovoran za to tj. uzrocnik. Ovo vec postaje stara I izlizana tema ali, ponavljam, kada mediji I politicari u Srbiji pocnu otvoreno I iskreno pricati o EU/NATO/Rusiji/USA/itd onda ce se I ti procenti promeniti - naravno, na pozitivnu stranu. Pogledajmo sta danas imamo na sceni I sta Miladin iz Ladjevaca moze videti I cuti u sredstvima informisanja: kompletnu svitu na vlasti sustinski anti-west nastrojenu a najuticajniji mediji ih u stopu prate. Kako Mile da zna sta je I sta nude npr. EU/NATO? Nikako, cuje I vidi samo negativne stvari I lazi.

 

A da, u vezi teksta, procitaj ponovo isti I probaj na Gabrijelova pitanja da odgovoris tako sto ces apostrofirati krivca tj. gradjani ili institucije/politicari. Jos jednu stvar da ponovim, postoji krivica gradjana, to niko ne pokusava osporiti ili umanjiti, ali ako je poredimo sa suprotnom stranom - manja je, logicki I objektivno.

Hajde i ti budi malo realan, naravno da pokusava. 

 

Sad da li zbog toga sto iskreno u to veruje ili sto pokusava da se uvuce u anus potencijalnim glasacima ne znam, ali to jeste deo realnosti u opozicionim krugovima. 


  • 0

#10494 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 02 June 2017 - 13:39

Kako da ne, skup o nestalim licima, jedino sto nisu naglasili da je u pitanju etnički čist spisak nestalih, posto je ne-Srba nestalo znatno vise, a zamisli niko od velikih protestanata jednom recju da to pomene.

Dakle, cisto etnonacionalisticko licemerje.


Pa?

Kakve ona veze ima sa tim,kakav god je bio, ona odredjuje ko ce i kako da trazi svoje nestale posto su njeni skupovi multinacionalni.

relativizujes a spocitavas stalno drugima
  • 0

#10495 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 June 2017 - 13:48

Kako da ne, skup o nestalim licima, jedino sto nisu naglasili da je u pitanju etnički čist spisak nestalih, posto je ne-Srba nestalo znatno vise, a zamisli niko od velikih protestanata jednom recju da to pomene. 

 

Dakle, cisto etnonacionalisticko licemerje.

ovakvo podmetanje je stvarno previše čak i od tebe dokazanog srbomrsca

kad bi se sad poveli ovom tvojom logikom trebalo bi da pitamo da li je u knjizi o silovanim ženama na Kosovu pomenuta i barem jedna žena koja nije albanske nacionalnosti.

No to je ipak samo tvoj "nivo" i neće se niko spuštati u takvo blato zarad jednog plusića :yucky:


Edited by perkos, 02 June 2017 - 13:51.

  • 0

#10496 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 02 June 2017 - 13:50

Ma sta kazes? Totalno iznenadjenje? Kolika je bila kvota, 100, 200, 1000?

 

Samo sto za normalne ljude to nije bilo iznenadjenje, a za zlonamerne i nacionaliste jeste. Zaev je od početka delovao kao razuman i častan čovek, uprkos vama koji ste ga ovde pljuvali i vredjali i uprkos vecinskoj srbovskoj podrsci velikom antickom diktatoru Gruevskom. 

 

Ali za vas zaista jeste iznenadjenje da je neko normalan covek, a jos vece iznenadjenje kad normalan covek saradjuje sa Albancima. Vi ste na strani onih sto su tog normalnog coveka raskrvarili usred skupstine. 

Oko iznenađenje je ipak najbolje da pričekamo jer sumnjam da Ahmetijevi poslušnici neće nastaviti putem koji im zacrta "daja" iz Zajasa. To što personalno nije izabrao Džaferija ili Nuhijua ne mora da znači da je napravio otklon od lopovluka koji je DUI sprovodio zajedno sa VMRO u Makedoniji 

 

Ima sjajnih političara među makedosnkim Albancima i već sam ih pominjao ovde samo nikako da dođu do izražaja od "daje" 


Edited by perkos, 02 June 2017 - 13:56.

  • 0

#10497 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 02 June 2017 - 14:04

ovakvo podmetanje je stvarno previše čak i od tebe dokazanog srbomrsca
kad bi se sad poveli ovom tvojom logikom trebalo bi da pitamo da li je u knjizi o silovanim ženama na Kosovu pomenuta i barem jedna žena koja nije albanske nacionalnosti.
No to je ipak samo tvoj "nivo" i neće se niko spuštati u takvo blato zarad jednog plusića :yucky:


Rome niko ne spominje, sta li su oni krivi pa moraju u paketu.
  • 1

#10498 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 02 June 2017 - 15:09

Rome niko ne spominje, sta li su oni krivi pa moraju u paketu.

Evo, ja potpuno podrzavam da se svako, ali svako pominjanje sto stvarnih, sto izmisljenih "stradanja Srba" (kojih u javnosti svaki dan imas milion) zameni sa "stradanjem Srba, Crnogoraca, Roma, itd."

 

Samo ko pruza otpor tome? sigurno ne mi globalisti - nego nacionalisticka bagra.


  • 1

#10499 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 02 June 2017 - 15:12

Oko iznenađenje je ipak najbolje da pričekamo jer sumnjam da Ahmetijevi poslušnici neće nastaviti putem koji im zacrta "daja" iz Zajasa. To što personalno nije izabrao Džaferija ili Nuhijua ne mora da znači da je napravio otklon od lopovluka koji je DUI sprovodio zajedno sa VMRO u Makedoniji 

Naravno da ne mora. Ne mora da znaci ni da sutradan nece ubiti nekog nasred ulice u Skopju. Ali je pravo pitanje da li je verovatnije ili ne.

 

No, ne bi ti bio perkos da si kojim slucajem spreman da posteno priznas da si oko vrlo konkretne stvari pogresio.


  • 0

#10500 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 02 June 2017 - 15:33

Evo, ja potpuno podrzavam da se svako, ali svako pominjanje sto stvarnih, sto izmisljenih "stradanja Srba" (kojih u javnosti svaki dan imas milion) zameni sa "stradanjem Srba, Crnogoraca, Roma, itd."

Samo ko pruza otpor tome? sigurno ne mi globalisti - nego nacionalisticka bagra.


Ti pruzas otpor svojom relativizacijom. Zlocin pravdas zlocinom => "sta su oni nama/mi njima radili".
  • 0