Jump to content


Photo

Muzika na Radio B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
26 replies to this topic

#16 AntiMaterija

AntiMaterija
  • Members
  • 299 posts

Posted 01 August 2003 - 02:11

elmogu ja ovo da antipodržim? brate, kad be9dva izda neku ploču (npr. neku od ovih rečenih grupa) tu počinje takvo smaranje i gušenje u narednih nedelja i meseca sa tim sadržajem da je to ljudima koima je igla zaqcana na istu skalu već godinama pravo mučenje i maltretiranje. (u odeljenju za mučenje i maltretiranje su i braqs i ekipa koji sada već smaraju onako, dobrano). ja i dan danas kad pomislim na KKN / Become, momentalno mi pripadne muka od tadašnje smaračine.

pored toga što to deluje kao potez očajnika posmatračima sa strane :lol:

p.s.: i koje ste bre ložane, kako se lahko primate na provokatore :lol: pa evidentno da vas mirsa loži. ignore, bate.

Delimično si u pravu , dao sam to manje-više kao primer u kom smeru treba da se ide. Čak i od ovih koje sam nabrojao puštaju po 1,2 pesme koje vrte non-stop 2 meseca, onda odjednom nestanu, ko da ljudi samo to pravili. Ko izmisli te playliste goreo u paklu :lol: Naprave par i ne menjaju.. to je problem...

A za muziku na tv-u nemam pojma već. Gledam par sati nedeljno...

#17 yenta

yenta
  • Members
  • 322 posts

Posted 01 August 2003 - 16:44

eee, kad bi b92 imao muziku kao studio b.... di bi mu kraj bio....

#18 dumbarajko

dumbarajko
  • Members
  • 136 posts

Posted 02 August 2003 - 11:16

eee, kad bi b92 imao muziku kao studio b.... di bi mu kraj bio....

to je ono "hevimetalcihevimetalke dobardan"? :lol:

#19 yenta

yenta
  • Members
  • 322 posts

Posted 02 August 2003 - 11:29

ma slushala sam kad sam bila u bgd nocni program studija b - svachega bre... a probala sam da slusham b92 preko neta, na poslu na primer - muzika je uglavnom uzas. a ni vodielji nisu bash...vishe onako - srce 'oce (da bude spontano naime) a dupe klokoce...

evo malo: http://www.bbc.co.uk/radio/

#20 misaj*

misaj*
  • Members
  • 12 posts

Posted 03 August 2003 - 14:03

Od kad je postalvljen topic, muzicke urednike zabole cose od stola da kazu svoj stav...

Vidim ja da cu morati da pocnem da se obavestavam o dogadjajima iz Srbije preko BBC-ja ili glasa amerike....

#21 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 03 August 2003 - 21:52

elmogu ja ovo da antipodržim? brate, kad be9dva izda neku ploču (npr. neku od ovih rečenih grupa) tu počinje takvo smaranje i gušenje u narednih nedelja i meseca sa tim sadržajem da je to ljudima koima je igla zaqcana na istu skalu već godinama pravo mučenje i maltretiranje. (u odeljenju za mučenje i maltretiranje su i braqs i ekipa koji sada već smaraju onako, dobrano). ja i dan danas kad pomislim na KKN / Become, momentalno mi pripadne muka od tadašnje smaračine.

pored toga što to deluje kao potez očajnika posmatračima sa strane :lol:

p.s.: i koje ste bre ložane, kako se lahko primate na provokatore :lol: pa evidentno da vas mirsa loži. ignore, bate.

od tih dana ja kad cujem kkn odma dobijem histericno gluvilo :lol: :lol: :lol:

#22 HellaBad

HellaBad
  • Sleepers
  • 646 posts

Posted 06 August 2003 - 13:50

Eeeeeee...
Da parafraziram Pobunjenika, vi ste svi bogati i besni od silnih radio stanica pa ne znate sta cete sa sobom.

Da znate kako je u Subotici, sve bi televizor i radio raznim miljeima, šustiklama, plastičnim cvećem i porcelanskim figuricama prekrili + plus ih ljubili i mazili svako jutro i pitali kako si mi danas.

Ovde nisam čuo normalnu stanicu u životu.

Evo programa na radio stanicama u mojoj selendri:

1. Radio Subotica - 70's cock rock
2. Radio tehno - šupljoglavi haus i tehno 24h
3. Radio YU(L) Eko - future sound of Baghdad (patent: Sabahudin)
4. Radio Mini - ljige iz 80-ih
5. Radio Petefi (HU) - mađarski šlageri
6. Folk Radio - toilet flush 24h

B92 se ponekad jedva uhvati između folka i minija. To je praznik u kući.

Sva sreća postoji SoulSeek.

#23 sabahudin

sabahudin
  • Members
  • 639 posts

Posted 06 August 2003 - 13:56

Eeeeeee...
Da parafraziram Pobunjenika, vi ste svi bogati i besni od silnih radio stanica pa ne znate sta cete sa sobom.

Da znate kako je u Subotici, sve bi televizor i radio raznim miljeima, šustiklama, plastičnim cvećem i porcelanskim figuricama prekrili + plus ih ljubili i mazili svako jutro i pitali kako si mi danas.

Ovde nisam čuo normalnu stanicu u životu.

Evo programa na radio stanicama u mojoj selendri:

1. Radio Subotica - 70's cock rock
2. Radio tehno - šupljoglavi haus i tehno 24h
3. Radio YU(L) Eko - future sound of Baghdad (patent: Sabahudin)
4. Radio Mini - ljige iz 80-ih
5. Radio Petefi (HU) - mađarski šlageri
6. Folk Radio - toilet flush 24h

B92 se ponekad jedva uhvati između folka i minija. To je praznik u kući.

Sva sreća postoji SoulSeek.

& it's no fockin' lie

#24 HellaBad

HellaBad
  • Sleepers
  • 646 posts

Posted 06 August 2003 - 14:05

& it's no fockin' lie

thx bro

#25 misaj*

misaj*
  • Members
  • 12 posts

Posted 06 August 2003 - 23:16

Jesmo bogati radio stanicama i tako treba da bude, ali sve one zajedno ne vrede nista kada treba da cujes pravu informaciju.

I zato onaj ko ima nesto u glavi u ovom gradu slusa ili gleda B92. Kakve veze ima koliko ima radio ili TV stanica kada sve zajedno nista ne vrede, jer emituju stranacka saopstenja.

Nema nista od novinarstva.

Ne kazem da je B92 cvecka, ali je daleko iznad pomenutih stanica.

I zato ga slusa zaista veliki broj ljudi razlicitih interesovanja i obrazovanja, a bogami i starosne dobi, i zato mislim da bi i muzika koja cini dobar deo programa trebalo da bude malo demokratskija...

Nije to nikakvo izvoljevanje....

#26 vana

vana
  • Members
  • 1 posts

Posted 12 August 2003 - 23:46

malo kasnim, ali cu da kazem samo jedno :
94, 9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#27 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 13 August 2003 - 03:25

malo kasnim, ali cu da kazem samo jedno :
          94, 9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jel to deljivo sa 37,3 ???????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: