Jump to content


Photo

KK Radnicki 2012/2013


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3319 replies to this topic

#16 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 27 September 2012 - 10:08

Pa nijedan nas klub nikad nije bio slavan sa dresovima. A ne znam stvarno zasto je to tolika nauka, za sat vremena napravio bih 5 predloga za top3 kluba kod nas da izgledaju svemirski dobro za ovo sto nose. Ni vasi se nisu proslavili ove sezone, realno.

Inace, Luka Nikolic iz Vrsca presao u Radnicki, igrace za juniore ove sezone.

Daleko od toga da su se proslavili, ali kad sam video vase shvatio sam da nismo najgori :D :P

#17 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 27 September 2012 - 10:08

Meni je dres bez reklame odlican. I zastava je sjajna. Za moj pojam palamudite.

#18 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 27 September 2012 - 10:37

E pa sad, meni ste vi gori, mada se ni meni ne svidjaju nasi. Najvise mi se svidjaju Zvezdini, mada oni godinama menjaju samo nijanse, pa zato imaju i oni minus :P

#19 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 27 September 2012 - 10:59

Mislim Mc, ako si me to pomjesao sa navijacima Partizana, onda stvarno :P

Nego, mozda mi se dresovi Radnickog i svidjaju zato sto su crveno bijeli.

#20 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 27 September 2012 - 11:00

Nisam, Konkiju sam odgovorio :P

#21 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 27 September 2012 - 12:40

Loše izgleda ova zastava na dresu Radničkog.


turrible

#22 Avanti Stella Rossa

Avanti Stella Rossa
  • Members
  • 6,009 posts

Posted 27 September 2012 - 14:19

Puno srece Sumadinci i za pocetak da dobijete Olimpiju.. Ko viskoko leti nisko pada, tako da idemo ove sezone korak po korak jer verujem da 3 srpska kluba mogu biti prva 3 na kraju ABA lige na tabeli!

Idemo polako!

#23 harper lee

harper lee
  • Banned
  • 10,556 posts

Posted 27 September 2012 - 14:24

Puno srece Kragujevcani i da se vidimo na f4 ABA lige.

#24 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 27 September 2012 - 14:51

РАДНИЧКИ ПОЧИЊЕ ПОДУХВАТ ЗА ИСТОРИЈУ КЛУБА

- Уз што веће присуство свих којима је Раднички на срцу, знам да можемо до прослављања прве победе, рекао је капитен Јовић - Ова сезона је права да се направи највећи успех у историји клуба. Што се Јадранске лиге тиче, циљамо првих шест места и улазак у ево-такмичење догодине, поручио је Синовец

http://www.kkradnick...riju-kluba.html

#25 feanorlfc

feanorlfc
  • Members
  • 9,648 posts

Posted 27 September 2012 - 14:56

Interesantan izbor da Jović bude kapiten.

#26 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 27 September 2012 - 15:55

Da je dosao Miljenovic "na vreme" bio bi on, smem da potpisem. Za nas je Daca kapiten, pevace mu Kabasti sigurno ove sezone :D

#27 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,589 posts

Posted 27 September 2012 - 16:14

Zar ga takav strucnjak kao ti nikada nije gledao u reprezentaciji Australije? :P

Ma mozda i jesam, ali se ne secam. :) Ma citao sam tvoj uvodni post i vidim da si detaljno obradio Vajta i Emninga, a o ovom ni rec. Pa rekoh, ja da te pitam, da bi imao malo jasniju sliku o vasem kvalitetu.

Edit: @ Mc - Ovo za Miljena je Muta vrlo jasno rekao kod Tegija. "Ja sam hteo da dovedem Milljenovica, rekao sam mu odmah si kapiten, prva petorka, tako ja radim".

Edited by milostrbovic, 27 September 2012 - 16:16.


#28 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 27 September 2012 - 16:21

Nemam SOS, tako da nisam video, ali u svakom slucaju nije ni morao da kaze, znam kako bi bilo :lol: Nisam posebnu paznju posvetio Vortingtonu jer od njega ocekujem da standardno isporucuje 10+ indeks, izuzetno koristan igrac na obe strane. A ono sto mi se posebno svidja kod njega je da nije potrosac lopti, i da po pravilu u trecoj cetvrtini kada smo uglavnom lomili meceve u pripremnom periodu ide lopta na njega, a egzekucija u tim najbitnijim momentima mu je skoro savrsena.

Edited by McLeod, 27 September 2012 - 16:23.


#29 ppns

ppns
  • Members
  • 503 posts

Posted 27 September 2012 - 16:59

Кошаркашки клуб Раднички сутра од 16 часова и 30 минута одржава последњи тренинг пред премијерну утакмицу АБА лиге.
Тренинг који води Мирослав Мута Николић са асистентима из стручног штаба биће отворен за јавност.
http://www.kkradnick...alerija/?Gid=79

#30 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 27 September 2012 - 18:21

Sportski blok u okviru vesti B92, Saranovic rece - kosarka.

"Ovog vikenda startuje ABA liga, i na samom startu 2 derbija u kojima ucestvuju srpski klubovi - Crvena Zvezda gostuje Splitu, dok Partizan docekuje Zadar." Onda izjava trenera Lazica, i za zavrsetak kosarkaskog bloka informacija i snimak da je Gist pobedio u takmicenju u zakucavanju Spaniji.

Ni jedna jedina rec, slovo, da Srbija ima i treceg predstavnika, kragujevacki Radnicki. Koji, uzgred budi receno, docekuje Olimpiju, a to je mnogo veci derbi od utakmica Beogradjana sa Hrvatima za koje se ocekuje da ce se boriti za opstanak! Derbi Partizan-Zadar jbt, a oni ce dovesti 4 zdrava igraca, 2 juniora i ostale rovite, ko zna kako ce i igrati! Ogromna sramota za sportsko novinarstvo o Srbiji, pa daj to sto ti spreme bar procitaj, pa ako ista znas o poslu kojim se bavis ispravi, nemoj da se brukas!! A jos B92, najozbiljnija (doduse, nekad, do pre mozda 2,3 godine) televizija u Srbiji...