Jump to content


Photo
- - - - -

Dušan Duca Borković


  • Please log in to reply
276 replies to this topic

#256 salelesa

salelesa
  • Members
  • 598 posts

Posted 16 April 2017 - 11:26

Pobedaaaaaaaaa 💃

Nadam se da ga neće iz'ebati ovom istragom.
  • 0

#257 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 16 April 2017 - 11:36

Naravno da hoce. Obisao coveka van staze za 1 mesto. Pa ne da ce ga hebati vec na suvo. Svi ostali izletali ali vracali poziciju. On se napravio pametan. Cudo bi bilo da ga ne kazne. Sent from my SM-T810 using Tapatalk
  • 0

#258 Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger
  • Members
  • 1,824 posts

Posted 16 April 2017 - 12:34

Zaplako sam...


  • 0

#259 Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger
  • Members
  • 1,824 posts

Posted 16 April 2017 - 12:46

duca.jpg

 

Raduj se Srbijo - Borković ispisao istoriju u Bahreinu!

 

Najbolji srpski automobilista Dušan Borković ispisao je istoriju pošto je slavio na trci TCR šampionata u Bahreinu.

 

Nakon sjajnog četvrtog mesta u prvoj trci na stazi Sahir u Bahreinu, Dušan Borković je u nedelju bio najbolji i ostvario najveći uspeh u karijeri.

Dušan Borković je u svom automobilu Alfa Romeo Đulijeta izvezao fantastičnu trku i ostvario istorijsku pobedu koja mu je omogućila da se popne na najviši stepenik podijuma.

Srpski automobilista slavio je sa vremenom 20:20.221, a iza njega su ostali Džejms Neš (20:24.375) i Ugo Valente (20:25.082).

Najbrži krug Dušan Borković je izvezao već na startu. Sa vremenom 2:13.476 Duci je izvezao najbrži krug na današnjoj trci, pa je na kraju potpuno zasluženo stigao do najveće pobede u karijeri.

Sa jučerašnjih 12 bodova i današnjih 25 Dušan Borković je izbio na drugo mesto ukunog plasmana i sada ima samo jedan bod manje od prvoplasiranog Francuza Žana Kloda Vernjea koji vodi sa 52 boda.

Naredni trkački vikend na programu je od 4. do 6. maja. Voziće se na čuvenom Spa Frankošampu u Belgiji.


Edited by Arnold Schwarzenegger, 16 April 2017 - 12:48.

  • 0

#260 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 16 April 2017 - 13:24

Čestitke majstore!

:hail:  :hail:  :hail:


  • 0

#261 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 16 April 2017 - 13:46

Bravo!


  • 0

#262 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 16 April 2017 - 14:55

Taj čovek više za mene ne postoji od kada je trgovao sa "radikalima". "Mi tebi pare da voziš nešto, ti nama potpis u člansku kartu SNS-a."

Uvek sam za to da se znanje, trud i rad prodaju, ali se sa dušom ne kurvam.

Šteta, da nije zakulisnih radnji to bi bio jedan (retko) lep rezultat u moru crnila i čamotinje balkanskog auto sporta.
  • 3

#263 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 16 April 2017 - 15:24

100% saglasan sa Dasubom. Sent from my SM-T810 using Tapatalk

Edited by Dzoni_m, 16 April 2017 - 15:25.

  • 0

#264 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 16 April 2017 - 19:25

Nisam znao ovo za člansku kartu..baš bruka


  • 0

#265 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 16 April 2017 - 20:55

Ma da, ima sigurno godinu dana od kako je on javno uz njih, odnosno uz gospodara.

 

 

"Ja iskreno verujem da je put kojim Srbija trenutno ide pravi put i za nju najbolji. Kao automobilista koji se već godinama takmiči na evropskim i svetskim trkačkim stazama imao sam mnogo prilika da čujem i vidim kako nas ljudi sa strane doživljavaju. I moram da primetim da se slika o nama drastično promenila na bolje. Želim da tako ostane i u buduće i zato sam se odlučio na ovaj korak podrške politici koju vodi premijer Aleksandar Vučić", naveo je Borković.

 

 

Tuzno zaista.


  • 0

#266 Hertzog

Hertzog
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 16 April 2017 - 21:23

Odoh ga otpratiti na tviteru :lol+:
  • 0

#267 Dzoni_m

Dzoni_m
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 16 April 2017 - 21:36

Ja sam ga blokirao svuda. Na svim soc mrezama. Danas sam pogledao trku, bilo mi je milo da je osvojio, zaista je lepo vozio. Plasio sam se one kazne jer je bilo bas ono na ivici. Ali gledao sam sa iskljucenim tonom jer onog retardiranog voditelja koji prica kako je Srbija ovo Srbija ono, Srbija treba da bude ponosna i ostala sranja (mozda je i pomenuo i bolesnika nisam siguran) nisam mogao da slusam. Niti da gledam dodelu nagrada jer kapiram da bi se zahvalio bolesniku. 


Edited by Dzoni_m, 16 April 2017 - 21:37.

  • 0

#268 Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger
  • Members
  • 1,824 posts

Posted 16 April 2017 - 23:22

Sad sam cuo nesto: "Duca tuca" :thumbs:


  • 0

#269 Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger
  • Members
  • 1,824 posts

Posted 19 April 2017 - 10:35

http://www.rts.rs/pa...mo-sigurno.html


  • 0

#270 Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger
  • Members
  • 1,824 posts

Posted 02 May 2017 - 16:19

2017Int_photo_news_115_01ae7e8140cf91409

 

Rob Huff joins Leopard Racing

 

Rob Huff will join championship-winning squad Leopard Racing Team WRT in this year’s TCR International Series, starting from the next round at Spa-Francorchamps on May 6th.

The 2012 FIA World Touring Car champion has already had his first experience with the team, sharing a Volkswagen Golf GTi with his new teammate Jean-Karl Vernay at the opening round of the TCR Benelux series ten days, also in Spa. There, Huff and Vernay took four podium finishes from four sprint races on Sunday.
Huff will compete in seven of the eight remaining events alongside current championship leader Vernay, with the task of supporting the Frenchman’s title bid.

 

Huff said: “It’s fantastic to join Leopard Racing Team WRT in this year’s TCR International Series. The deal came after the Benelux race event, which was a success despite having to discover a new team, a new car and category. I had a great time getting to know the team at Spa, and I think we’re going to have a great rest of the season together. TCR is also a brilliant championship to be involved in. There’s a lot of future touring car talent rising up through there, and also great door-to-door racing. As the levels of the cars are balanced, it's a lot less about the car but the driver. For someone who started racing in mono-brand trophies, like me, it’s extremely appealing. It’s also very nice to be again in a series launched and run by Marcello Lotti and his team, who know the business inside-out and are like a family.”

 

TCR promoter Marcello Lotti commented:“When a driver like Rob joins your own series, it makes you want to jump for joy! A former World Champion who commits for the season adds further credit to the TCR International Series. I’m personally pleased because I hold him in great esteem both as a driver and as a person. He will prove a great asset for Leopard Racing and the whole series.”


Edited by Arnold Schwarzenegger, 02 May 2017 - 16:26.

  • 0