Jump to content


Photo
- - - - -

Sve fantasy igre


  • Please log in to reply
1306 replies to this topic

#61 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 14 August 2013 - 08:55

Btw. Je l' me neko zebava sa ovim timom "SokoloviciManUTD" ? :D

 

Ridjis? :D


  • 0

#62 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 14 August 2013 - 09:30

Golmani :

 

Sad sam sa Mignolet-Boruc kombinacijom. Mislim da ce prvi imati dosta odbrana + L'pool nece primati mnogo golova, s druge strane hteo sam startera sa 4,5, a uzeo sam Boruca, posto u kolima kad L'pool igra derbije, ovaj igra sa Stoukom i Noricem...

 

Odbrana :

 

Baines preskup :-1: , a kao najbolji defanzivac prosle sezone, bio bi tek 8. po broju bodova kao vezni fudbaler, a 4. kao napadac. Dakle, odbrana najmanje donosi, pa sam resio i najmanje da ulozim.

 

Turner (Nor) - Shaw (Sot) mozda i najbolji pik, siguran starter u dobroj odbrani za 4,5 - Chester (Hul), Oshea (Sun) cena 5.0 siguran, a od njega ocekujem dosta poena - Mertezaker (cak 26 % ljudi ga je uzelo). Prvo sam stavio Gibsa, ali nisam bio siguran da li ce igrati :D

 

Sredina :

 

Moj prvi pik

 

Morrison (Whu), ako dobije pravu sansu decko ce objasniti -_- za cenu od 4,5 :D  

Snodgrass (Nor) samo 6,5 uz odlicnu proslu sezonu i brdo bonusa, razmisljao sam i o Miralasu, koji je odlicno zavrsio sezonu, ali Snodgras je jeftiniji :D

+ skupa trojka

Hazard, Volkot , Micu

 

 

Napad za koji sam stedeo pozadi:

 

RvP (prosli put sam hteo da se pojedem sto sam startovao bez njega)

Rodriguez (Sot) mislim da ce biti bolji od Lamberta ove sezone, a i cena je dobra

Berbatov glavni igrac tima za 7,5

 

 

 

Za sad to izgleda ovako...

 

Attached File  1.png   118.69KB   52 downloads

 

Svaki komentar je pozeljan ;)

 

 


  • 0

#63 Astor

Astor
  • Members
  • 192 posts

Posted 14 August 2013 - 10:01

Btw. Je l' me neko zebava sa ovim timom "SokoloviciManUTD" ? :D

 

Ne. Što?


  • 0

#64 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 14 August 2013 - 11:39

BB si igrao ti nekad ovaj fantazi? :D

 

P.S. Jurite golmane od 4 poena, ne isplati se davati i poen vise, nadam se da sam ubo sa Gazanigom i Givenom, mada vidim da se obojica smatraju za rezerve. Ako Given bude branio, najbolja kupovina za golmana sigurno.


Edited by McLeod, 14 August 2013 - 11:49.

  • 0

#65 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 14 August 2013 - 12:14

I jos nesto, kupovine veka su Kampanja i Tarabt. Ako se ne povrede ne verujem da cu ih izbaciti skorije jer ocekujem da im cena poraste do kraja sezone i 2+ boda.


  • 0

#66 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 14 August 2013 - 12:25

Pravila su mi preprosta, i da bodovanje samo po golovima, asistencijama, tim nije/je primio gol je poprilično glupo. Kad su već najpopularniji fantazy za fudbal mogli su da se potrude kao za neko svetsko kad su se računali osvojeni dueli, tačni pasovi, osvojeni vazdušni dueli...

 

 

 

Ovo ti se računa kod dodeljivanja bonus poena, u svakom duelu dodele 3,2 i 1 bonus poen.


Edited by Lineker, 14 August 2013 - 12:26.

  • 0

#67 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 14 August 2013 - 12:28

Ne. Što?

Zato što mi je to prezime a Man Utd više volim od Nutele u sredini palačinke :D
 

 

BB si igrao ti nekad ovaj fantazi? :D

 

P.S. Jurite golmane od 4 poena, ne isplati se davati i poen vise, nadam se da sam ubo sa Gazanigom i Givenom, mada vidim da se obojica smatraju za rezerve. Ako Given bude branio, najbolja kupovina za golmana sigurno.

Drugi fantazi , igrao samo neki za Svetsko, koji je bio mnogo dobar i računao mnogo stavki. Kontam da su mi neophodne neke izmene :D


  • 0

#68 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 14 August 2013 - 12:30

 

P.S. Jurite golmane od 4 poena, ne isplati se davati i poen vise, nadam se da sam ubo sa Gazanigom i Givenom, mada vidim da se obojica smatraju za rezerve. Ako Given bude branio, najbolja kupovina za golmana sigurno.

 

Sumnjam da će ovi braniti, Guzan je standardan u Vili, a Boruc ima prednost u odnosu na Gazzanigu (možda čak i Davis). Mislim da nema prvog golmana bilo koje ekipe koji vredi 4.0. Jedino ako bude neka povreda ili se trener odluči da promeni prvog golmana (kao što je Guzan zamenio Givena prošle godine posle par kola).


Edited by Lineker, 14 August 2013 - 12:30.

  • 0

#69 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 14 August 2013 - 12:32

BB si igrao ti nekad ovaj fantazi? :D

 

P.S. Jurite golmane od 4 poena, ne isplati se davati i poen vise, nadam se da sam ubo sa Gazanigom i Givenom, mada vidim da se obojica smatraju za rezerve. Ako Given bude branio, najbolja kupovina za golmana sigurno.

Odmah mozes da racunas 0 poena za golmane...


  • 0

#70 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 14 August 2013 - 12:36

Uvek je moglo da se nadje za 4 neki koji brani, udarili su cene smesne. Golmani su najmanje isplativi inace, tako da je bitno samo da donosi po 2 poena.

Onda cu mozda da uzmem Guzana, mada ne verujem da bi Given u ovim godinama ostao u realno losoj ekipi da sedi na klupi.


  • 0

#71 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 14 August 2013 - 12:39

Boruc + Given za 8,5

 

taman po tvom ukusu ;)


  • 0

#72 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 14 August 2013 - 12:40

Jes pa da ostanem bez 4 sigurna boda u prvom kolu :) Drugi nije bitan, mozda probam da nabodem u Hullu ko ce braniti, mada kontam da je ovaj od 4,5 prvi...


  • 0

#73 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 14 August 2013 - 12:44

Guzan je prvi golman AVL-a, neće braniti Given.

Najjeftiniji starteri od golmana su Vorm, Foster i Stekelenburg


  • 0

#74 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 14 August 2013 - 12:46

Prodao De Heu, Bejnsa, Anelku, Lamparda  a kupio Stekelnburga, Gibsa, Matu, Rodrigeza...


  • 0

#75 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 14 August 2013 - 12:47

Kagava za 8?

 

Adam za 6, Stoke kao stvoren za njega?


  • 0