Jump to content


Photo
- - - - -

Sve fantasy igre


  • Please log in to reply
1306 replies to this topic

#631 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 03 October 2014 - 17:02

Divlja karta za PL iskoriscena.

 

Golmani    Smajhel i Manone

 

Odbrana   Tejlor, Vilson, Daf, Vizdom, Haton

 

Sredina     Diame, Sigurdson, Di Marija, Azar, Silva

 

Napad       Sako, Aguero, Kosta

 

Prvi cilj je bio Aguero, drugi duga klupa. Jos nisam odlucio kome ide traka sutra... Verovatno Kosti.


  • 0

#632 Matija76

Matija76
  • Members
  • 4,032 posts

Posted 03 October 2014 - 18:00

Divlja karta za PL iskoriscena.

 

Golmani    Smajhel i Manone

 

Odbrana   Tejlor, Vilson, Daf, Vizdom, Haton

 

Sredina     Diame, Sigurdson, Di Marija, Azar, Silva

 

Napad       Sako, Aguero, Kosta

 

Prvi cilj je bio Aguero, drugi duga klupa. Jos nisam odlucio kome ide traka sutra... Verovatno Kosti.

Ovo su nam zajednicki sadrzioci  :lol+:

 

Ja sam igrace gradjana izbacio iz tim, sad je krenula LS i skloni su rotaciji samo tako, a ko za inat, Dzeko i Silva proigrali prosli vikend kad sam ih odstranio  :kece:  


  • 0

#633 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 03 October 2014 - 18:06

Te tvoje osim Smajhela sam imao i pre vajld karte u timu :D Ove ostale osim Hatona sam sad ubacio.
  • 0

#634 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 04 October 2014 - 21:17

Ostavio Diamea na klupi (10 poena)  :(  :(  :(


  • 0

#635 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 05 October 2014 - 21:08

Back in the game. 1375 overall, a varvarin 107.  :hail:  :hail:  :hail:


  • 0

#636 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 18 October 2014 - 09:11

Kosta verovatno ne igra. Koga za kapitena?


  • 0

#637 Fantom slobode

Fantom slobode
  • Members
  • 588 posts

Posted 18 October 2014 - 09:45

Mislim da je to treci put ove sezone da ima knock i da svi misle da nece da igra. Ocekujem 2 komada shodno prethodnom iskustvu


  • 0

#638 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 18 October 2014 - 12:16

Ja se na kraju odlucih za Aguera.


  • 0

#639 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 21 October 2014 - 08:15

Pogledajte semafor!
  • 0

#640 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 21 October 2014 - 08:56

Ja se opirem da iskoristim wild card, mada znam da me to košta plasmana i bodova. Čuvamo je za kasnije.


  • 0

#641 #KTBFFH

#KTBFFH
  • Members
  • 48 posts

Posted 24 October 2014 - 18:30

Pozdrav raja,nisam u vasoj (jer sam registrovan tek pre par dana) ali evo,da pokazem moju postavu,nakon poslednjeg kola koje mi nije doslo na ruku,odradio sam 6 promena i otisao -16 bodova,nazalost pre toga sam vec wild card koristio,nebitno,videcete postavu,bacam sve karte na napad i u postavi imam 2 igraca koji nekad dobiju po 1 bod,ali zato ostali su dobri.
***Inace izbacio sam: De Geu,Shawa,Ivanovica,Sterlinga,Schneiderlina i Naismitha ; ubacio: Jakupovica,Wisdoma (kupovao sam dobre veznjake i napad i zato sam moram da kupim 2 slabija prvotimca),Jagielku,Tadica,Downinga,Aguera.
Slobodno pisite misljenja,zanima me! :)

5HdLln9.png

 


  • 0

#642 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 24 October 2014 - 21:34

Dobar tim.

 

Ja prvi put nemam pojma sta da radim.

 

Da li ce Kosta igrati, da li Murinjo folira? Da li ce Murinjo parkirati autobus, ili mozda cak LvG uradi to? Da li ce Sotone ispasti iz forme? Dokle cekati Silvu da proradi? Hoce li Velbek zabijati redovno?


  • 0

#643 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 24 October 2014 - 21:52

Prelomio na kraju. Sako-Silva out, Velbek-Tadic in. Iskreno, Tadic mi se bas i ne svidja, ali za pare koje sam imao  nisam nasao bolje resenje.


  • 0

#644 #KTBFFH

#KTBFFH
  • Members
  • 48 posts

Posted 24 October 2014 - 22:12

Dobar tim.

 

Ja prvi put nemam pojma sta da radim.

 

Da li ce Kosta igrati, da li Murinjo folira? Da li ce Murinjo parkirati autobus, ili mozda cak LvG uradi to? Da li ce Sotone ispasti iz forme? Dokle cekati Silvu da proradi? Hoce li Velbek zabijati redovno?

Dvoumio sam se da li Costu da stavim u igru ili da mi ostane Downing (nije bio los do sada),ali ipak igraju sa Cityem,mislim da se nece proslaviti,a Costa mozda i zaigra,mozda je to opet foliranje Moua pa eto,nadam se da se nece Downing raspucati pa da zazalim.
Nisi lose to uradio,a mogao si mozda Berahinha umesto Sakoa,ja sam mislio pre ovog kola da ga ubacim,pa na kraju i gol dao.A i jeftin je.


Jel se mogu ja sad ubacit u vasu ligu?Msm znam da krecem od nule,al jel primate i dalje nove? :P

 


  • 0

#645 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 24 October 2014 - 22:18

Dvoumio sam se da li Costu da stavim u igru ili da mi ostane Downing (nije bio los do sada),ali ipak igraju sa Cityem,mislim da se nece proslaviti,a Costa mozda i zaigra,mozda je to opet foliranje Moua pa eto,nadam se da se nece Downing raspucati pa da zazalim.
Nisi lose to uradio,a mogao si mozda Berahinha umesto Sakoa,ja sam mislio pre ovog kola da ga ubacim,pa na kraju i gol dao.A i jeftin je.
 

Sad sam izbacio Sakoa. Bio mi je u timu poslednja dva kola i oba puta gol+bonus  :)

 

 


Jel se mogu ja sad ubacit u vasu ligu?Msm znam da krecem od nule,al jel primate i dalje nove? :P

 

Upadaj. 


  • 0