Jump to content


Photo

Euroleague 2012/13


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3934 replies to this topic

#61 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 26 September 2012 - 12:15

Covek koji igra protiv jako kvalitetne ekipe sa ovakvom statistikom (18+15 for fuck sake!) je dobar za backup? :blink: Ja smem da stavim ruku u vatru da bi mi sa ovakvim igracem osvojili ovu drljavu Jadransku. A da je slucajno u Partizanu, rehabilitovao bi se i zaradio NBA ugovor :lol:


Ma kakva ABA liga, EL bi vam bila malo sa igračem kojeg si gledao jednom u životu. Podseti me, je l' Radnicki prošle sezone imao centra koji je beležio 20 poena i 6 skokova?

Edited by medobrundo, 26 September 2012 - 12:15.


#62 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 26 September 2012 - 12:16

Isto kao i vama, kada ste onanisali na Brauna...

#63 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 26 September 2012 - 12:19

Isto kao i vama, kada ste onanisali na Brauna...

Brate ti stalno moras da ubacis Zvezdine igrace u rapsravu iako ih niko ne pominje niti se o tome diskutuje. Eno dok si pricao o Miljenovicu ubacio si Cvetkovica u pricu...

#64 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 26 September 2012 - 12:21

Isto kao i vama, kada ste onanisali na Brauna...


?

Pišeš kako smeš ruku u vatru da staviš da bi sa takvim ili sličnim centrom uzeli ABA ligu, a prošle sezone ste imali i boljeg napadača od njega, ali nešto slabijeg skakača. Baš vas je ta nijansa delila od osvajanja :D

Sve dok je Muta trener Radničkog, rezultati će biti onakvi kakvi su bili prethodnih sezona. Lep i tečan napad, vrhunac forme u pogrešnom trenutku i veliki padovi u najbitnijim takmičarskim utakmicama.

A zaobišao bih tvoje pominjanje Brauna (zašto si ga pomenuo uopšte), kao i to VAMA (zaista nisam siguran kad sam to onanisao na njega) .. Ali aj', verovatno nisi znao šta da lupiš.

Edited by medobrundo, 26 September 2012 - 12:22.


#65 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 26 September 2012 - 12:22

Nisam ja ubacio Cvetkovica. A drugo, samo odgovaram na slicne i gore izjave sa vase strane, kada se nesto meni spocitava, ukazacu uvek na ono sto radi druga strana.

Sa naglaskom na slabijeg skakaca. Nama ne treba vrhunski individualac na centru u ovakvoj ekipi, a ni u proslogodisnjoj. Zbog toga sto Sajmon nije hteo da igra tvrdo i da se posiba svako ga je lagano izbacivao iz ritma u utakmicama sa malo blazim sudijskim kriterijumom. A sa Stivenom u ekipi svaki centar ce moci da ubaci 10 ppg, i Dragojlovic, ako istisne Emeninga, bez ikakvih problema ce imati takav ucinak.

Edited by McLeod, 26 September 2012 - 12:23.


#66 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 26 September 2012 - 12:26

Nisam ja ubacio Cvetkovica. A drugo, samo odgovaram na slicne i gore izjave sa vase strane, kada se nesto meni spocitava, ukazacu uvek na ono sto radi druga strana.

Pa kad neko to pomene na odgovarajucoj temi ti se tad javi i raspravi sta imas a ne da u totalno drugoj raspravi sa pojedincem pominjes "vi ste ovo pisali" i slicno...

#67 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 26 September 2012 - 12:28

A drugo, samo odgovaram na slicne i gore izjave sa vase strane, kada se nesto meni spocitava, ukazacu uvek na ono sto radi druga strana.


Pogubio si se.

#68 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 26 September 2012 - 13:18

Pogubio si se.


:lol: sigurno. Ako vi tako kazete, doktore. Pre bih ja mogao da kazem da si se ti pogubio, jer uporedjujes igrace koje nikakve dodirne tacke nemaju, no dobro.

Pa kad neko to pomene na odgovarajucoj temi ti se tad javi i raspravi sta imas a ne da u totalno drugoj raspravi sa pojedincem pominjes "vi ste ovo pisali" i slicno...


Ocigledno nisi ispratio raspravu, vec ti se lampica upali kada se pomene bilo koji igrac Zvezde na bilo kom topiku.

#69 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 26 September 2012 - 13:36

Ocigledno nisi ispratio raspravu, vec ti se lampica upali kada se pomene bilo koji igrac Zvezde na bilo kom topiku.

Kad smo vec kod topika posto sam otvorio vise tabova mislio sam da sam na topiku o Radnickom :lol+: , toliko o tome koliko ima veze sa temom ono sto ti pises i kako lutas sa jedne price na drugu...

#70 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 26 September 2012 - 17:41

Vodi Uniks 35-16, Liday omasi kontru 1 na 0 i posle toga serija Ulma 12-0 :ajme:

#71 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 26 September 2012 - 18:01

jedva čekam donjeck
goVJgo!!

#72 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 26 September 2012 - 19:42

Mire Chatman je neuništiv :D .. kako je samo zatrpao Hemofarm pre 2 godine

#73 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 26 September 2012 - 19:52

Zanimljiv danas bio onaj Beov pik Brajant. Ubacuje zicere, kupi gomilu off skokova dok mu je odbrana takva da bi stolica pored njega poentirala uz vizuelni utisak da je to u pitanju bio Hakim. Musli bi pored njega dobio nadimak Speedy....

#74 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 26 September 2012 - 19:59

Veliki ispit za Vladu Jovanovica veceras.

Ako ne bude mirno posmatrao utakmicu, onda je on izgubljen slucaj. Mislim, ako ga Ukrajinke nisu opustile...

P.S. Napred Donjeck!

#75 zuluf

zuluf
  • Members
  • 958 posts

Posted 26 September 2012 - 20:05

bacite stream za Vi Dzeja.