Jump to content


Photo
- - - - -

srpska zajednica u halifax-u, ns, kanada


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 replies to this topic

#1 ivkodrg

ivkodrg
  • Members
  • 3 posts

Posted 12 May 2012 - 12:01

Posto uskoro odlazim u Halifax, NS na posao, zanima me da li ima nasih ljudi tamo, bilo Halifax, Sackville ...
Bilo koji koristan link je dobrodosao...

#2 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 12 May 2012 - 14:32

Posto uskoro odlazim u Halifax, NS na posao, zanima me da li ima nasih ljudi tamo, bilo Halifax, Sackville ...
Bilo koji koristan link je dobrodosao...

Koji ce ti Srbi, uzivaj u zivotu druzeci se sa ljudima? Siguran sam da je Kanada puna druzeljubivih i da neces biti usamljen.

#3 dale cooper

dale cooper
  • Members
  • 358 posts

Posted 12 May 2012 - 16:28

ja mozda odem tamo u septembru.
a i lepo kaze fellow diskutant. ja verujem da su novoskotiani takvi, stavise posto se manje druze verujem da vise ljube.

Edited by reynard muldrake, 12 May 2012 - 16:42.


#4 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 13 May 2012 - 00:07

U Kanadi nisu mogli da otvore vise od jednog izbornog mesta, i to jedno u Torontu, ostala tri (od pre 4 godine) nisu imala dovoljno prijavljenih-dovoljno je 100 da bi se otvorilo glasacko mesto, a ti pominjes srpsku zajednicu u Halifaksu?to je u najboljem slucaju, jedan mini-grad, nije bas selo...vrlo sarmantan btw...ali srpska zajednica?nes se ti od nje leba najesti niti muzike naslusati.I dobro je bas, sto je tako. :)

#5 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 13 May 2012 - 00:54

U Kanadi nisu mogli da otvore vise od jednog izbornog mesta, i to jedno u Torontu, ostala tri (od pre 4 godine) nisu imala dovoljno prijavljenih-dovoljno je 100 da bi se otvorilo glasacko mesto, a ti pominjes srpsku zajednicu u Halifaksu?to je u najboljem slucaju, jedan mini-grad, nije bas selo...vrlo sarmantan btw...ali srpska zajednica?nes se ti od nje leba najesti niti muzike naslusati.I dobro je bas, sto je tako. :)

ma nace vala jednog ''nasheg'', ako srbina ne nadje. taman da i u prasume oko amazona ode. ako nista bice jedan koji poglavici muda na okuci zanosi - ''na crno''. :D

#6 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 13 May 2012 - 00:59

ma nace vala jednog ''nasheg'', ako srbina ne nadje. taman da i u prasume oko amazona ode. ako nista bice jedan koji poglavici muda na okuci zanosi - ''na crno''. :D



E pa zavisi koliko je sirok pojam nasi.Ako je dovoljno sirok, naci ce.Ali ako je sirok, nece ni da trazi nase...valjace i razni drugi. :)

#7 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 13 May 2012 - 01:25

E pa zavisi koliko je sirok pojam nasi.Ako je dovoljno sirok, naci ce.Ali ako je sirok, nece ni da trazi nase...valjace i razni drugi. :)

pa za pocetak isto govorno podrucje, janjetina i te stvari. :) odjednom skontas da su mnogi ipak ''nashi''.