Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Strana reprezentativna kosarka


  • Please log in to reply
5313 replies to this topic

#2086 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 30 August 2015 - 21:34

Gleda li ko ovu sprdnju od sudjenja na Italija-Rusija :D

Uhvatio sam 4/4 i ono sto sam video je da se apsolutno svaki kontakt nad Galinarijem svirao kao faul. Cini mi se da je izveo 18-19 bacanja veceras.

 

Belinelli je prelomio onim ulazom, pa trojkom na kraju. Italijani pice taj neki Iso basket kao da su dream team. :D


Edited by Ripper, 30 August 2015 - 21:36.

  • 0

#2087 SunZero

SunZero
  • Members
  • 8,304 posts

Posted 30 August 2015 - 21:51

 

 

cudni su italijani, vidi se da mogu da odigraju dobru odbranu i da imaju resenja u napadu

opet, videcemo i koliko snage imaju glavni igraci + da li ce iskopati bilo koga da njih zameni, tipa aradori

 

Ja gledao drugo,kakva si to resenja u napadu video nije mi jasno?

Bas dziberska kosarka koju bih prekinuo da gledam da stream nije bio toliko dobar  :)  


  • 0

#2088 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 30 August 2015 - 22:06

Ja gledao drugo,kakva si to resenja u napadu video nije mi jasno?
Bas dziberska kosarka koju bih prekinuo da gledam da stream nije bio toliko dobar :)


nisam napisao da sam gledao nesto pametan basket, vec da imaju resenja u napadu;
igraju brzo, djentile i belineli dobro razigravaju van pg pozicije

dosta igraca moze da igra 2na2
nekolicina mogu I 1na5

tanka klupa :topla voda:

ako uzmemo u obzir da mi na centru nismo spektakularni, bice zajebana tekma

doduse, vraca se bargs, to olaksava stvari
  • 1

#2089 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 30 August 2015 - 22:09

Uhvatio sam 4/4 i ono sto sam video je da se apsolutno svaki kontakt nad Galinarijem svirao kao faul. Cini mi se da je izveo 18-19 bacanja veceras.

 

Belinelli je prelomio onim ulazom, pa trojkom na kraju. Italijani pice taj neki Iso basket kao da su dream team. :D

Ada nije samo to, nego cim se odvojise malo Rusi, odmah neki smijesan faul za Galinarija i onda nakon promasenog bacanja jos 2 bacanja, mislim da nije proslo 2 min ovi su vec u bonusu bili :D Inace Galo imao na kraju 32 poena 21 bacanje ukupno izveo :D Hardena je zajebo.

 

Inace se onaj Gentile odvratni svaki put kad ga gledam isto izgleda, samo kampuje na liniji za tri i trazi loptu non stop da opali koju jer nije sutirao citava 2 napada zadnja.Ako se koji put zaleti na kos promasi ili flopuje i dobije bacanja i to mu je sva igra, nedaj boze da savije malo koljena i stane u stav da igra odbranu, to je za budale :D


Edited by MrTwister, 30 August 2015 - 22:12.

  • 1

#2090 Patrinus

Patrinus
  • Members
  • 1,854 posts

Posted 30 August 2015 - 22:19

Za Nigerijce igraju Al-Farouq Aminu, Alade Aminu, Shane Lawal, a najbolji strelac je Oguchi.

 

Not bad at all :

 

Untitled.png


  • 1

#2091 Ripper

Ripper
  • Members
  • 4,494 posts

Posted 30 August 2015 - 22:31

Inace se onaj Gentile odvratni svaki put kad ga gledam isto izgleda, samo kampuje na liniji za tri i trazi loptu non stop da opali koju jer nije sutirao citava 2 napada zadnja.Ako se koji put zaleti na kos promasi ili flopuje i dobije bacanja i to mu je sva igra, nedaj boze da savije malo koljena i stane u stav da igra odbranu, to je za budale :D

 

Djentile je privatnik kakvog nema u Evropi. Ovde u ekipi ima i NBA igrace, ali eto on se ne libi da igra svoju igru i privatizuje loptu. :D


  • 0

#2092 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 30 August 2015 - 22:39

Djentile je privatnik kakvog nema u Evropi. Ovde u ekipi ima i NBA igrace, ali eto on se ne libi da igra svoju igru i privatizuje loptu. :D

Ja inace volim suterske ekipe i da gledam Italijane i tu njihovu kosarku, i svi su mi tu nedje ok ali Gentilea ocima ne mogu.Ajde da je on neki paklen suter, nego prosjek obicni.


  • 0

#2093 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 31 August 2015 - 05:29

Ajde da je on neki paklen suter, nego prosjek obicni.


ali veruje da svaka ulazi i pre nego sto dobije loptu (isti ja na basketu : ))

to je naravno bzvze u ekipi sa toliko dobrih sutera, pogotovo sto je versatile playa

belineli je juce probijao ruse kad je hteo
  • 0

#2094 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 31 August 2015 - 08:14

Obrisaćemo parket sa Italijanima, a to isto će da urade i Španci. Oni svoju šansu da traže protiv Nemaca, a posebno Turaka.


  • 1

#2095 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 31 August 2015 - 08:21

Obrisaćemo parket sa Italijanima, a to isto će da urade i Španci. Oni svoju šansu da traže protiv Nemaca, a posebno Turaka.

 

daj bože

jasno je da su streaky ekipa

 

međutim, ako im krene taj (streaky) šut, mogu svakoga da otrte, čak i bez centra

naravno i klupa bi morala da doprinese

 

kada na parket izađu hacket, belinelli, gentile, gallo i bargs

tri igrača mogu da organizuju napad, pet da šutnu za tri preko ruke. četiri da igraju 1na1

 

vrlo nezgodno.

 

glavni njihov problem je mala rotacija, pa taman i da imaju veliku želju da igraju odbranu, mislim da će morati da se štekaju


  • 2

#2096 AkoPostaveNekogVisokog

AkoPostaveNekogVisokog
  • Members
  • 12,197 posts

Posted 31 August 2015 - 08:25

'talijani nas jednostavno ne mogu da spuste ispod 85-90 poena, sanse nema.


  • 0

#2097 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 31 August 2015 - 08:44

daj bože

jasno je da su streaky ekipa

 

međutim, ako im krene taj (streaky) šut, mogu svakoga da otrte, čak i bez centra

naravno i klupa bi morala da doprinese

 

kada na parket izađu hacket, belinelli, gentile, gallo i bargs

tri igrača mogu da organizuju napad, pet da šutnu za tri preko ruke. četiri da igraju 1na1

 

vrlo nezgodno.

 

glavni njihov problem je mala rotacija, pa taman i da imaju veliku želju da igraju odbranu, mislim da će morati da se štekaju

Hackett/Belinelli/Datome/Galinari/Cusin

Cincarini/Aradori/Gentile/Meli(Polonara)/Bargnani

 

Solidna je njima dubina nemaju oni na papiru problem sa rotacijom.


  • 2

#2098 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 31 August 2015 - 09:08

juce kao da nisam video aradorija I melija
+preleteo statistiku, cini mi se da ne igraju puno

 

edit

pogledah pazljivije  : )

igraju i aradori i meli + datome naravno = dovoljno je to igraca, my bad


Edited by uini, 31 August 2015 - 09:21.

  • 0

#2099 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 31 August 2015 - 09:59

juce kao da nisam video aradorija I melija
+preleteo statistiku, cini mi se da ne igraju puno

 

edit

pogledah pazljivije  : )

igraju i aradori i meli + datome naravno = dovoljno je to igraca, my bad

Meli je imao neku manju povredu nesta ko Bargs ali bi trebali obojica biti spremni za Eurobasket.Datome je ja mislim dobio odmor jer je od svih ovih NBA igraca on prvi dosao i igrao sve utakmice pa je dobio odmor zadnjih par utakmica.


  • 0

#2100 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 31 August 2015 - 10:14

Po meni su oni baš zaebana ekipa, koja će nekome zakuvati čorbutm samo tako... A nadam se da to nećemo biti mi.


  • 2