Jump to content


Photo

The Dibidus


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 10 July 2003 - 15:48

Sastav The Dibidus oformili su: Dejan Pejović - Peja, vokal ( ex Familija ), Milan Sarić, bas ( ex Hush ) i Jova Jović - Joca, gitara ( ex DLM ) .....

The Dibidus

pa sta mislite o band-u? ...meni je su svi bandovi iz kojih su nastali clanovi Dibidus-a posebno dragi ...Familija i DLM extra - prava steta sto vise ne postoje ..al dobro ...ovo je The Dibidus ..i zvuce mi, kao sto i izgledaju, jako simpaticno :lol:

#2 isidora

isidora
  • Members
  • 338 posts

Posted 10 July 2003 - 17:11

Što se mene tiče, OK su. :lol:

#3 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 17 July 2003 - 00:22

Familiju sam obozavao (zasto perfekat?), ali ovo mi deluje kao njihova veoma utisana i "karicevski" ispeglana varijanta. Sveukupno, mislim da je to moglo i moralo mnogo, mnogo bolje. Ipak, glasam za, jer je, kao i najcesce, bolje ista nego nista.

#4 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 20 July 2003 - 15:35

nama treba ljubav ...nama treba ljuuuuubav ...nama treba ljubav ........nama treba ljuuubav ......evo ide na BK ...pesmica je skroz simpa ..kao i spot Posted Image

inace i ja sam Familiju extra gotivila ....bas ono ..ko neka teenage-erka kad ih cujem/vidim na TVu ...i desilo se da sam posle nekog vremena jednog clana band-a upoznala ....Posted Image

a evo ih caskaju i na Politici ....

#5 zgubidan

zgubidan
  • Members
  • 667 posts

Posted 21 July 2003 - 06:15

ispod proseka rekao bih
P.S. respect za momka iz DLM .. oni su stvarno przili

#6 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 21 July 2003 - 17:16

da ..i ja sam bila looda za DLM ...prvo mi je bila ultra gotivna njihova muzika, a i bila sam zaljubljena u Silju dugo :lol: ...s.ecam se jednog njihovog koncerta na Bazenima ovde u KGu ..pre nekih 5-6 godina ...ja u prvom redu ..kao :lol: ...otkinula na tipa ladno ....a bilo me stid da odem iza stage-a posle :lol: ..i posle koncerta odemo do Geta na pice ..secam se da sam lagano preletala pogledom koga ima u kaficu kad kao grom iz vedra neba ugledam Silju! u mom omiljenom kaficu bree ...Boze kako jedan cudan susret pogledima moze da probudi u ljudima toliko toga ......bla bla bla ...el sam dosadna?? ..ima jos .....ali "jos" je samo jedna lepa bajkica :lol:

#7 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 21 July 2003 - 19:06

vidim da je vise Silja nego DLM ! :lol: :lol:

a sto se tice dibidus-a pa ok su , nisu losi

#8 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 22 July 2003 - 01:38

vidim da je vise Silja nego DLM !  :lol:  :lol:

:lol: :lol: ........sta cu Posted Image