Jump to content


Photo
- - - - -

profesor matematike u inostranstvu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
85 replies to this topic

#16 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 15 January 2012 - 03:15

Ovaj stud uvek mora da korumpira temu, a jos sedi ozzi. Posted Image
Edit:Ne ti magi.


Ko vas je vukao za jezik <_< i ti i Magi prizivate duhove - sad slusajte tuzne price

#17 noskich

noskich
  • Members
  • 1,351 posts

Posted 15 January 2012 - 03:52

Ko vas je vukao za jezik <_< i ti i Magi prizivate duhove - sad slusajte tuzne price


Evo ga vrhunski menaDJer koji jos skuplja za depozit za kredit za stan od 30 godina.
Skupi li 10% generalna direktorice?

Bolje da se upozori na vreme, posle kad se zaduze do grla, a nakon studija konobarisu nema kud nego da se robuje za minimalac i otplacuje boga oca cena studija.

#18 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 15 January 2012 - 03:59

Evo ga vrhunski menaDJer koji jos skuplja za depozit za kredit za stan od 30 godina.
Skupi li 10% generalna direktorice?

Bolje da se upozori na vreme, posle kad se zaduze do grla, a nakon studija konobarisu nema kud nego da se robuje za minimalac i otplacuje boga oca cena studija.


:D Ah pa nisu svi veciti studenti.

Nego jel nadje posao?

#19 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 January 2012 - 04:14

1326593735[/url]' post='3434625']
Ko vas je vukao za jezik <_< i ti i Magi prizivate duhove - sad slusajte tuzne price



1326596362[/url]' post='3434678']
:D Ah pa nisu svi veciti studenti.

Nego jel nadje posao?


Sta se ti brinesh, mi smo na ignore listi. Ne chita on sta mi pishemo.Trenutno pregleda koreanske sestradese. Posao ce kad dobije parnicu protivu HR-a. :P

Edited by mrd, 15 January 2012 - 04:14.


#20 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 January 2012 - 04:33

1326486405[/url]' post='3433034']
da postedim svoju decu od mucenja koje se zove "studirati pa traziti bilo koji posao u srbiji"


Dao bih ti pnovo jos 56pluseva, al' ne moze. To je pravi razlog, ali treba pripremiti teren i moguce je. Sto se prof u gimnaziji tice, to je super posao, klinci su divni, roditejil manje, al' sve funkcionise, ko sat, najvaznije je uci i dobiti papire, sve posle toga ide po planu!

Edited by mrd, 15 January 2012 - 04:34.


#21 noskich

noskich
  • Members
  • 1,351 posts

Posted 15 January 2012 - 05:25

:D Ah pa nisu svi veciti studenti.

Nego jel nadje posao?


Pa da, pre godinu i po za stalno u struci, a pre toga sam imao 6 casual poslova sto u struci sto van struke. A nijedan nije bio razvozenje pice kao Siki sto je dok mu nije sredjen posao preko veze.

Kako ide skupljanje para, kad ce taj depozit? Jos samo malo, a?

PS E da, a propo vecitih studenata, pocinjem doktorat u martu uporedo uz posao. Potpuno sam oslobodjen placanja skolarine.

Edited by noskich, 15 January 2012 - 05:31.


#22 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 15 January 2012 - 05:36

Pa da, pre godinu i po za stalno u struci, a pre toga sam imao 6 casual poslova sto u struci sto van struke. A nijedan nije bio razvozenje pice kao Siki sto je dok mu nije sredjen posao preko veze.

Kako ide skupljanje para, kad ce taj depozit? Jos samo malo, a?


A pa da castis. Nego kako za stalno, nisam znala za tu kategoriju down under.

Nego koji depozit i skupljanje para? Gde sam ja to rekla da skupljam pare za depozit :D

#23 noskich

noskich
  • Members
  • 1,351 posts

Posted 15 January 2012 - 05:41

A pa da castis. Nego kako za stalno, nisam znala za tu kategoriju down under.

Nego koji depozit i skupljanje para? Gde sam ja to rekla da skupljam pare za depozit :D


Lepo, na neodredjen period vremena.

Koga da castim? Baljezgare na forumu koji lece svoje komplekse ovde? Neka hvala.

Ovde na forumu.

Edited by noskich, 15 January 2012 - 05:45.


#24 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 January 2012 - 05:45

1326601528[/url]' post='3434725']
Pa da, pre godinu i po za stalno u struci, a pre toga sam imao 6 casual poslova sto u struci sto van struke. A nijedan nije bio razvozenje pice kao Siki sto je dok mu nije sredjen posao preko veze.

Kako ide skupljanje para, kad ce taj depozit? Jos samo malo, a?

PS E da, a propo vecitih studenata, pocinjem doktorat u martu uporedo uz posao. Potpuno sam oslobodjen placanja skolarine.


'el, trovach, od sad da ti se obracamo sas doktore, ili da chekamo dok upishesh josh jedan doktorat?Mashala tebe bash svi sponzorishu. Nego, tuzsh li ti nekoga, osim shto brkas i dezinformishesh vde na 4mu?

#25 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 15 January 2012 - 05:47

Lepo, permanent.

Ovde na forumu.


Jel to radis dok te ne otpuste? :D

Cisto sumnjam da sam ja rekla da skupljam pare za depozit ali ko zna mozda sam pricala o tome kako to funkcionise. ne brini meni ne treba depozit i ne skupljam pare, cak sta vise rado ih trosim. A za kucu jos nisam nasla pravu koja mi odgovara, hvala na pitanju.

Jedini deposit koji sam napravila u zadnje vreme je u Vegasu :D

#26 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 January 2012 - 05:59

1326602862[/url]' post='3434740']
Jel to radis dok te ne otpuste? :D

Cisto sumnjam da sam ja rekla da skupljam pare za depozit ali ko zna mozda sam pricala o tome kako to funkcionise. ne brini meni ne treba depozit i ne skupljam pare, cak sta vise rado ih trosim. A za kucu jos nisam nasla pravu koja mi odgovara, hvala na pitanju.

Jedini deposit koji sam napravila u zadnje vreme je u Vegasu :D


Коцкате се госпоџо? Уфачени на делу. Све сте признали! Ха ха!

#27 noskich

noskich
  • Members
  • 1,351 posts

Posted 15 January 2012 - 06:11

Jel to radis dok te ne otpuste? :D

Cisto sumnjam da sam ja rekla da skupljam pare za depozit ali ko zna mozda sam pricala o tome kako to funkcionise. ne brini meni ne treba depozit i ne skupljam pare, cak sta vise rado ih trosim. A za kucu jos nisam nasla pravu koja mi odgovara, hvala na pitanju.

Jedini deposit koji sam napravila u zadnje vreme je u Vegasu :D


Tuzno je to vreme doslo u Americi da menaDJerke zive kao podstanarke.

Nekad se nije pitalo za cenu i uvek se moglo naci sta odgovara, a danas stiskavac teski.

Da, da i ovde su pokies popularne, narocito ljudi na socijali vole da bacaju novac na to.

Edited by noskich, 15 January 2012 - 06:16.


#28 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 15 January 2012 - 06:22

Tuzno je to vreme doslo u Americi da menaDJerke zive kao podstanarke.

Nekad se nije pitalo za cenu i uvek se moglo naci sta odgovara, a danas stiskavac teski.


:D al si ti tuzan zaveden lik, dobio prvi posao pa pustio krilca....lepo je to sto se brines - steta sto ti nema Aleka da se zagrilite i razmenite misljenja o merilima uspeha. Iako mora da je lepo kad ne moras da zaradjujes pare nego ima neko da pozajmi ....

Nego ne rece kako prodje tuzba i dal' te jos diskriminisu Ozziji?

Ja nesto mislila da dodjem down under ali svaki put se setim tebe pa reko kad jednog buduceg doktora tako diskriminisu bolje ja da ostanem ovde :D

#29 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 January 2012 - 06:22

Jel bre! Prostak jedan, da li ti moras svaku temu da uprljas svojim vradzbinama. Kad nemas sta da kazes, onda cuti, ne baljezgaj, zena je ovde lepo pitala kako da sredi papire za ameriku, a ti, kao i uvek, posto nemas nista da ponudish, poceo da brljavis svoje frustracije. Nadji curu, ili momka pa se sa njima preganjaj, a ostale ljude koji imaju stvarne zivotne probleme ostavi na miru!
Bez u rupu, manji si od misha!

Edited by mrd, 15 January 2012 - 06:23.


#30 noskich

noskich
  • Members
  • 1,351 posts

Posted 15 January 2012 - 06:29

:D al si ti tuzan zaveden lik, dobio prvi posao pa pustio krilca....lepo je to sto se brines - steta sto ti nema Aleka da se zagrilite i razmenite misljenja o merilima uspeha. Iako mora da je lepo kad ne moras da zaradjujes pare nego ima neko da pozajmi ....

Nego ne rece kako prodje tuzba i dal' te jos diskriminisu Ozziji?

Ja nesto mislila da dodjem down under ali svaki put se setim tebe pa reko kad jednog buduceg doktora tako diskriminisu bolje ja da ostanem ovde :D


Ti si izgleda malo pozaboravljala jezik, pise lepo iznad, sedmi posao u Australiji, ne prvi.

Diskriminisu nego sta, svuda postoji diskriminacija, negde vise, negde manje kako kome zapadne.

Bolje bi ti bilo da dodjes, da se malo sredis, a ne pod stare dane sa detetom kao samohrana majka da zivite kao podstanari.
Jos generalna direktorka.
Stvarno sramota zivota mi!