Jump to content


Photo

chit chat


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
844 replies to this topic

#781 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 12 June 2013 - 00:16

nenormalno si smorio sa kurcenjem.

 

 

lavrnja, brisi ovo odavde ili premesti. coveku smo upropastili temu.



#782 winner

winner
  • Members
  • 90 posts

Posted 12 June 2013 - 00:18

Koji je tvoj problem covece? Ako mislis da ce neki tip doci, ostavi na forumu i gotova prica umesto sto se ovde dernjas, trazis opklade i slicno. Jel toliki problem ostaviti par bez reci (ili uz analizu), a da ga ne prati neko lekcijasenje drugima (mada za sada vidimo samo lekcijasenje, a parova unapred nigde). Evo, ni kvota nije problem, lovac ostavlja cesto kvote u rasponu 1,45-1,55 i ono sto sam ja odokativno ispratio odlicno pogadja, moguce da je on u nekom minusu ili jos vecem plusu, verovatno ne igra samo ono sto ostavi ovde, ali nas to ne zanima. Tako isto i ovo, s obzirom da si tikete kacio posle meceva, to ovde nikoga ne zanima, lepo sto si dobio pare, drago nam je zbog tebe, ali ovde to nema nikakve svrhe, kad vec nisi pre meca ostavio tip.

 

nisam se nadao da i ti kao moderator imaš problem sa čitanjem.

 

hronološki:

- miloš pitao za mišljenje forumaše koji prate njegov rad

- ja pratim, zanima me da li će njegov sistem zaživeti

- iskritikujem odstupanje od sistema, jer smatram da je to razlog gubitničkog niza; valjda je i kritika mišljenje, zar ne?

- bivan dočekan na nož kako pametujem, i prozvan da kažem šta igram

- rekoh da su to krupne pare, i da zato ne želim da ostavljam tipove, ne bih voleo da bilo ko zapadne u dubiozu zbog mojih procena

- i pored toga objasnim šta igram, dam i primere današnje igre

- odjednom, prozivke, da sam ovakav i onakav, i da lažem (čemu to?!)

- ponudim opkladu lajavcima

- malko se nećkaju, pa pristanu

- ućutkam ih, argumentovano

 

gde je moja krivica, greška? ozbiljno pitam? da li se iko od vas zapitao da sam kritikovao najdobronamernije?

koji vam je?



#783 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 12 June 2013 - 00:19

ajde sad pokazi ove tikete sto si pao



#784 winner

winner
  • Members
  • 90 posts

Posted 12 June 2013 - 00:21

attachicon.gifheadhunter.jpg

 

pokazni primer

 

dobro, i? rekoh li ti ja da si lažov, možda? da ne pogađaš kvote od po, koliko vidim, 1.25 do 1.6?

jesam li postavio tiket iz mozzart-a?

zašto još uvek nema tvog odgovora na opkladu, pa da onda nastavimo KONSTRUKTIVNU kritiku Miloševog odstupanja od sistema?



nenormalno si smorio sa kurcenjem.

 

 

lavrnja, brisi ovo odavde ili premesti. coveku smo upropastili temu.

 

idiotskog li komentara na argumentovane postove, neverovatno...



#785 winner

winner
  • Members
  • 90 posts

Posted 12 June 2013 - 00:23

ajde sad pokazi ove tikete sto si pao

 

da rovarim po đubretu da bih ti to pokazao? neozbiljno, ni sam ne znaš zašto to tražiš...

 

čekam prihvatanje opklade sa tvoje strane, pa ću ti pokazati haiti...

kao i da buca bude džentlmen, kako kaže mozzart, i po pravilima 'isplati' opkladu.



#786 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 12 June 2013 - 00:28

ok, evo malo detaljnije nadam se da umes da citas brojke

 

ocekujem nesto slicno od tebe

 

Attached File  stats.jpg   73.21KB   16 downloads



#787 winner

winner
  • Members
  • 90 posts

Posted 12 June 2013 - 00:31

Spoiler

 

/ radi smanjenja bespotrebnog trolovanja teme, a umoljen od strane kolege forumasa korisnickog imena winner sa kojim sam sklopio opkladu - koristim opciju editovanja posta. izlazem se naporu prekucavanja (cp nije opcija. bolje se uci duzim putem) sledeceg teksta:

 

ja sam jedan prepotentni bilmez. trebalo je da verujem winner-u na reč, jer stvarno nije imao razloga da laže, već samo da uputi dobronamernu kritiku.

nazvao sam čovekove tvrdnje bez razloga trolovanjem, smejurijom, prodavanjem muda za bubrege, odnosno rekao sam da je lažov, te mu se ovim putem izvinjavam, i obećavam da više neću praviti takve infantilne ispade u vezi njega.

 

krtalić, dr kladionice, buca

 

pošteno.

ne znam samo zašto si mislio da lažem, čemu to?

da mi se vaskoliki forumski plebs divi, šta li? svašta...



#788 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 12 June 2013 - 00:32

da rovarim po đubretu da bih ti to pokazao?

 

da



#789 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 12 June 2013 - 00:36

hronološki:

- miloš pitao za mišljenje forumaše koji prate njegov rad

- ja pratim, zanima me da li će njegov sistem zaživeti

- iskritikujem odstupanje od sistema, jer smatram da je to razlog gubitničkog niza; valjda je i kritika mišljenje, zar ne?

- bivan dočekan na nož kako pametujem, i prozvan da kažem šta igram

- rekoh da su to krupne pare, i da zato ne želim da ostavljam tipove, ne bih voleo da bilo ko zapadne u dubiozu zbog mojih procena

- i pored toga objasnim šta igram, dam i primere današnje igre

- odjednom, prozivke, da sam ovakav i onakav, i da lažem (čemu to?!)

- ponudim opkladu lajavcima

- malko se nećkaju, pa pristanu

- ućutkam ih, argumentovano

 

Do bolda je sve ok, ovde gresis. Uopste nemam nameru da dalje sirim pricu, ali postoji odlican nacin kako ova besmislena rasprava moze da se okonca, ostavis lepo parove unapred (uloge mozes i ne moras). Ako sutra preskaces, nema nista zanimljivo itd. ostavis onaj dan kad ima, makar to bilo i za nedelju dana. Ovo generalsko posle bitke (potpuno je nebitno da li si u pravu, da li lazes ili ne) ne znaci nista.

 

Takodje, rekao si da neces da ostavljas parove, mozda bude los niz i sl. Ljudi sami ulazu svoje pare, niko ih ne tera, nece sigurno da uloze 500 evra zato sto si ti tako rekao, ali ako ostavis analizu zasto mislis da ce doci, neko ce uloziti, pa ja sam najmanje 30 puta igrao neke utakmice gde nijednog igraca ne znam, jer sam verovao ljudima ili zbog detaljne analize ili zbog reputacije. Kada zabodes 60 od 100 (veliki uzorak, pa da ne bude los niz) verovace ti ljudi i na reputaciju.

 

Takodje, pominjao si i sam sistem koji igras (NG protiv slabih ekipa u kvalama i sl.), mozes iz Excela uvek da postavis statistike tih ekipa (nebitno da li si igrao, prosao, zaradio itd.). Takodje, mozes i pred njihov mec da sotavis ovde tip, sta bi ti falilo da si ovo sto sada pises (kako ti igras) pisao juce ili jutros?



#790 winner

winner
  • Members
  • 90 posts

Posted 12 June 2013 - 00:38

ok, evo malo detaljnije nadam se da umes da citas brojke

 

ocekujem nesto slicno od tebe

 

attachicon.gifstats.jpg

 

možeš da očekuješ i lapdance od mene, i dalje ne znam odakle ti ideja da bi ga dobio, jer ti ga ne obećah. ne misliš valjda da skeniram svaki dobitni tiket iz baltbeta, ili mozzarta? svašta s tobom, čoveče...

 

nakon svakog kladioničarskog dana uredno zabeležim sumu, pa na to kalemim sledeći dan, i tako redom do kraja meseca. tada podvučem crtu, i to je to za taj mesec, idemo dalje.

 

p.s. a na singlove od 1.35, tebi omiljene, igram po 400-500 evra...

 

nego, haiti čeka, buca je korektno priznao da je pogrešio nazivajući me lažovom, ti si i dalje arogantan, pa ignorišeš opkladu?



#791 winner

winner
  • Members
  • 90 posts

Posted 12 June 2013 - 00:39

da

 

onda dodirni realnost, dečko... načekaćeš se.

 

haiti?



#792 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 12 June 2013 - 00:41

onda dodirni realnost, dečko... načekaćeš se.

 

haiti?

 

jos jednom, da li si retardiran ili se samo pravis? pokazujes samo tikete koje si prosao a ne i one koje si pao, i jos se pravis pametan?!



#793 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 12 June 2013 - 00:42

možeš da očekuješ i lapdance od mene, i dalje ne znam odakle ti ideja da bi ga dobio, jer ti ga ne obećah. ne misliš valjda da skeniram svaki dobitni tiket iz baltbeta, ili mozzarta? svašta s tobom, čoveče...

 

nakon svakog kladioničarskog dana uredno zabeležim sumu, pa na to kalemim sledeći dan, i tako redom do kraja meseca. tada podvučem crtu, i to je to za taj mesec, idemo dalje.

 

 

i koliko je to za ovaj mesec, godinu?



#794 winner

winner
  • Members
  • 90 posts

Posted 12 June 2013 - 00:43

Do bolda je sve ok, ovde gresis. Uopste nemam nameru da dalje sirim pricu, ali postoji odlican nacin kako ova besmislena rasprava moze da se okonca, ostavis lepo parove unapred (uloge mozes i ne moras). Ako sutra preskaces, nema nista zanimljivo itd. ostavis onaj dan kad ima, makar to bilo i za nedelju dana. Ovo generalsko posle bitke (potpuno je nebitno da li si u pravu, da li lazes ili ne) ne znaci nista.

 

Takodje, rekao si da neces da ostavljas parove, mozda bude los niz i sl. Ljudi sami ulazu svoje pare, niko ih ne tera, nece sigurno da uloze 500 evra zato sto si ti tako rekao, ali ako ostavis analizu zasto mislis da ce doci, neko ce uloziti, pa ja sam najmanje 30 puta igrao neke utakmice gde nijednog igraca ne znam, jer sam verovao ljudima ili zbog detaljne analize ili zbog reputacije. Kada zabodes 60 od 100 (veliki uzorak, pa da ne bude los niz) verovace ti ljudi i na reputaciju.

 

Takodje, pominjao si i sam sistem koji igras (NG protiv slabih ekipa u kvalama i sl.), mozes iz Excela uvek da postavis statistike tih ekipa (nebitno da li si igrao, prosao, zaradio itd.). Takodje, mozes i pred njihov mec da sotavis ovde tip, sta bi ti falilo da si ovo sto sada pises (kako ti igras) pisao juce ili jutros?

 

aman, lavrnja, deluješ kao pismen dečko, daj da razjasnimo... ja NISAM hteo da postavljam svoje tipove, ja sam hteo da ukažem na ono u čemu Miloš greši, pa me napadoše, počev od Miloša. a on tražio mišljenje, jel tako?!

ovo postavljanje tiketa večeras je izuzetak da bi me pokoji shvatili ozbiljno kada kažem da 'GARANTOVANI YIELD' ne postoji, posebno ne prilikom odstupanja, i to drastičnog odstupanja, od sistema koji bi verovatnoćom trebalo da donese rezultate.

i, po peti put... ne vodim to u excell-u, prosto saberem na kraju dana kakav sam, i to prenosim za sutrašnji dan, odnosno sledeći kladioničarski dan. između ostalog sam kritikovao i to silovanje igara svakodnevno, pa opet kao da sam vam pljunuo u oči.

šta vam je, ljudi?



#795 winner

winner
  • Members
  • 90 posts

Posted 12 June 2013 - 00:49

jos jednom, da li si retardiran ili se samo pravis? pokazujes samo tikete koje si prosao a ne i one koje si pao, i jos se pravis pametan?!

 

ja sam napisao i šta sam prošao i šta sam pao. i pokazao tiket koji sam prošao, jer je buca rekao da lažem.

to što nemaš dovoljno obraza da priznaš da si me bezrazložno napao je stvar nedostatka karaktera... prostije, ljigavost.

ali, sa tim moraš ti da živiš, ne ja.

vređaš, pa nemaš muda da budeš čovek i za uvrede kažeš 'izvini'.

davao sam ti dovoljno šansi da ispadneš čovek, kao buca. čovek se opkladio, i pošteno izgubio. ignorišeš moju sportsku ponudu, zbog nedostatka muda i obraza, iako ne shvataš da si time već priznao poraz, ali da ne umeš izgubiti.

priča završena na ovu temu.