Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Košarkaška kladionica


  • Please log in to reply
24923 replies to this topic

#7516 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 27 August 2014 - 11:06

jel se racuna ukupno asisntencija na celom prvenstvu ili po mecu?

 

Da si samo pogledao pocetak prethodne strane znao bi odgovor na ovo pitanje :D


Edited by Zvezdinho, 27 August 2014 - 11:07.

  • 0

#7517 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 27 August 2014 - 12:33

Pljuc na mozart kakav pad jebote 


  • 0

#7518 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 27 August 2014 - 13:10

Da si samo pogledao pocetak prethodne strane znao bi odgovor na ovo pitanje :D

 

sad je vec kasno 1.65 :blink: 


  • 0

#7519 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 27 August 2014 - 14:28

Bagro sjebaste sve kvote :) 
Jos samo izbor za Mvp ima neki value
A sta cenite za poentera? Bogdan ?


  • 0

#7520 Nervozni Poštar

Nervozni Poštar
  • Members
  • 4,999 posts

Posted 27 August 2014 - 14:55

Тек сад видех да су синоћ играли Шпанци и Аргентинци, пошто јуче нисам ни помишљао да играм нешто кад ме Динамо онако захебао.  :rant: 
Само 13 хендикеп на Аргентинце, па то је било х1 за све паре, а ја ни динара да испратим.  :frust: 

Данас ми је 1 на Хрвате јако добра квота, а мислим и да ће Амери пребацити 25-26 понуђених против Словенаца.


Anyway, док ви расправљате о специјалима, ја опет погодио обе утакмице.  -_- 

Није да се хвалим, али мислим да откад пишем на овој теми, нисам промашио 1-2 предлога, можда тек који више.  :rolleyes: Пробаћу да нађем све своје постове на теми, да проверим то, баш ме нешто занимало, али убеђен сам да ту нема тек понеки промашај.

Данас су баш незахвални парови, jer у овим квалификацијама ионако често падају свакојака изненађења, али оставићу нешто, па ако желите пробајте са неким мањим улогом.

Пошто је БиХ сигурна, и ова утакмица за њих практично нема никакав резултатски значај, а и наступају без 2 своја најбоља играча (Мирза и Нихад), верујем да Исланд може овде да ''изненади''. Не сумњам да ће Исланђани дати све од себе да покушају да победе и на тај начин се домогну наступа на неком великом такмичењу по први пут у својој историји(ако не грешим). На квоту 2.25 свакако вреди пробати на неки мањи улог.
Од осталих мечева, мислим да би Израел требао лагано да дође дох1 на 12.5. Такође питање је колико ће Летонци ''запињати'' против Румуније, мада то можете евентуално пробати на минималан улог, јер је ипак ту већа разлика у квалитету, па не треба ризиковати. 

На крају крајева, ево и списка коме шта треба у последњем колу, па можете и сами да проберете.  ;) 

http://www.fibaeurop...cleMode_on.html


  • 0

#7521 sebeslija

sebeslija
  • Members
  • 245 posts

Posted 27 August 2014 - 20:15

Pozdrav dobri ljudi.Vidim zivo ovde kod vas,samo tako nek se nastavi.

 

Evo i ja koju da prozborim,pocinje sezona,pocinju opklade valjda ce i neki dinar da se uzme.

 

 

USA najvise poena na S.P.     1,45       5/10     mozzart

 

Ovde nema mnogo da se prica.Spanci namestili da ne mogu sa Amerima da se sretnu sve do finala.

Nepravda sto bi reko Kalimero ali ko nas sta pita.Spanija ce se sastati sa Brazilom,Francusko,Srbijo,

Hrvatskom,Grckom,Argentinom...jesu oni jaci od svih pobrojanih ali cisto sumnjam da ce oni ovde

da deru ekipe sa 100+ postignutih poena.Dok Ameri samo kad pomenem Novi Zeland,Finsku...

ofanzivne ekipe odma je jasno da ce da bude 100 i kusur poena.Jeste da su tu neka Turska i Litvanija 

ali opet je sve to smesno kada pogledam sve one crnce.Dakle i da USA ispadne u cetvrtfinalu sto je 

ravno trecem svetskom ratu igrace razigravanje tako da je nemoguce da odigraju koju utakmicu manje.

Sto rece jedan kolega kladionicar,cista kamata!


  • 2

#7522 sebeslija

sebeslija
  • Members
  • 245 posts

Posted 27 August 2014 - 20:28

...idemo dalje za iste pare,zaboravih da pomenem za ovu gore,mocart daje samo u singlu

 

Srbija ne igra 1/2 finale   1,40  +   Spanija prva u A grupi  1,40      1,96    3/10    baltbet

 

Juce je isto bila jos jedna lepa stvar,na zalost to su vec oko 12,13 sati promenili.Argentina ne igra 1/2 finale 1,67...no dobro.

Ovde igram dubl i smanjujem ulog iz razloga sto ne mogu da igram jos jedan jaci singl za malu kvotu.

Glavni pik mi je da Srbija nece da igra 1/2 finale...Simonovic,Jovic,Bircevic,Kalinic,Rasko,povredjeni i van forme Krstic

i Teodosic,pa i Mrakovic koji nije u Bog zna kakvoj zdravstvenoj situaciji.Oni da igraju 1/2 finale to mi je u ovoj situaciji 

misaona imenica.Oteran Micov(ne ulazim cija je krivica),usput izgleda da se guraju problemi pod tepih i koji ce 

po meni isplivati nakon sva je prilika neslavnog rezultata.Da me neko pogresno ne razume,navijacu za nase

pa ma u kakvoj situaciji bili ali ovde gde ulazem pare hocu da budem trezven i razmisljam koliko je to moguce

objektivno.

Spanija sta da kazem,ako budu kalkulisali pasce mi tiket,u sta sumnjam,ako budu igrali kako znaju pred svojom 

publikom ovo ce da prodje.Olovka mi je pri kraju a zarezac nemam   :D tako da necu vise da gnjavim,ja ovo igram 

pa ko voli nek izvoli a ko nece,mozda i bolje,sacuvace pare ako se okitimo medaljom.


  • 0

#7523 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 29 August 2014 - 10:31

meni nisu prihvatili uz obrazloženje da ne može da se vezuje jer su timovi iz iste grupe (?!) :ajme:


  • 0

#7524 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 29 August 2014 - 19:14

Hendikep na nas protiv Egipta je 26.5 (mislim da polako pada). Meni je to delovalo kao H1 (Egipat je domacin/1) i pre nego sto sam procitao da Teo nece igrati, a tek sad...Sta mislite?


  • 0

#7525 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 29 August 2014 - 23:50

1) Angola ne prolazi grupu @2,75

 

Ili oni ili Meksiko (Koreja poslednja, Slo, Lit i Aus prve 3), Meksiko je favorit, vrv ce kvota na tom medjusobnom mecu na Angolu biti oko 2,30-2,50

 

2) Dom. Republika ne prolazi grupu @3,75

 

4 izjednacene ekipe ce se boriti za 2 mesta, fale im ubedljivo najbolji igrac Horford i veliki talenat iz NCAA Towns. Sanse su im 50-50, @3,75 ima value

 

3) NZ ispada u 1/8f @6,00

 

Da prolaze kvota je 2,50 i to je realno, mozda je trebalo 3. Medjutim, Mocartu se potkrala greska, kvota je 1,10 da isapdaju u grupama, sto dalje vodi ka tome da kvota za ispadanje u 1/8f bude cak 6, sto je ogroman value, ako prodju grupu skoro sigurno ispadaju u 1/8f (idu na Lit, Slo ili Aus), ako nista drugo na tom mecu ce kvota biti preko 4 pa moze nesto i da se brani (realno mogu da dobiju samo Slo u eliminacionoj tekmi, jer je slovenacka kosarkaska reprezentacija definicija luzera)

 

Paznju mi je privuklo i ARG ispada u 1/8f, kvota @2,30, bice oni autsajderi protiv koga god da igraju iz A grupe

 

Sve kvote su iz Mocarta


Edited by nlavrnja, 29 August 2014 - 23:51.

  • 1

#7526 RedWhiteDynamite

RedWhiteDynamite
  • Members
  • 5,648 posts

Posted 30 August 2014 - 09:37

Hendikep na nas protiv Egipta je 26.5 (mislim da polako pada). Meni je to delovalo kao H1 (Egipat je domacin/1) i pre nego sto sam procitao da Teo nece igrati, a tek sad...Sta mislite?

 

Under kao vrata. Egipad sa najgorim napadom na SP mi smo bez Tea.


  • 1

#7527 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 30 August 2014 - 11:06

Litvanija under

Slovenija 2

Angola H1

Srbija under

 

12.66 kvota.


  • 0

#7528 RedWhiteDynamite

RedWhiteDynamite
  • Members
  • 5,648 posts

Posted 30 August 2014 - 11:09

Filipini/Hrvatska Over 159

@2,09

Pinnacle

 

Ovo ide prema 165+ poena.

 

 

Srbija-Egipad Under 145

@1,91

Pinnacle

 

Egipad bez nikakve sumlje najgori napadaci tim. Njihove tekme su uzasno ruzne.Prljave, bez tempa isterajute iz takta. Srbija bez Teodosevica i znanju da dobivaju nece to da prsti. Ali zato ima da minimiraju Egipad na ispod 55 poena ako odigraju odbranu.

 

 

Burnely-Manchester United Over 2.5

@1,84

Pinnacle

 

Nema sance za kiks. Van Gaal ovo mor da dobije. Rooney,Vanpersie,Mata i Di Maria ima da daju barem 2,3 gola. A ako Burnley dao gol Chelsiju ima tako i da uradi na Man U. Ovo je super posto Man U sam moze do tri goal.

 

 

Karlsruhe-Heidemheim Over 2.5

@2,07

Pinnacle

 

Mislim ovde ima da prste golove. Pratio sam Heidenheim 4 puta sva 4 lagano preko 2.5. Karlsruhe forma do jaja. Tri zadnje tekme tri pobede i 8 dati gola. Kuci napadaju kao da im je zadnje a Heidenheim takodje nezna za drugo.


  • 0

#7529 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 30 August 2014 - 12:42

Pozdrav dobri ljudi.Vidim zivo ovde kod vas,samo tako nek se nastavi.

 

Evo i ja koju da prozborim,pocinje sezona,pocinju opklade valjda ce i neki dinar da se uzme.

 

 

USA najvise poena na S.P.     1,45       5/10     mozzart

 

Ovde nema mnogo da se prica.Spanci namestili da ne mogu sa Amerima da se sretnu sve do finala.

Nepravda sto bi reko Kalimero ali ko nas sta pita.Spanija ce se sastati sa Brazilom,Francusko,Srbijo,

Hrvatskom,Grckom,Argentinom...jesu oni jaci od svih pobrojanih ali cisto sumnjam da ce oni ovde

da deru ekipe sa 100+ postignutih poena.Dok Ameri samo kad pomenem Novi Zeland,Finsku...

ofanzivne ekipe odma je jasno da ce da bude 100 i kusur poena.Jeste da su tu neka Turska i Litvanija 

ali opet je sve to smesno kada pogledam sve one crnce.Dakle i da USA ispadne u cetvrtfinalu sto je 

ravno trecem svetskom ratu igrace razigravanje tako da je nemoguce da odigraju koju utakmicu manje.

Sto rece jedan kolega kladionicar,cista kamata!

 

Jel moze sad da se uplati, s obzirom da su poceli  neki mecevi...?


Edited by Casanova32, 30 August 2014 - 12:45.

  • 0

#7530 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 30 August 2014 - 12:48

 

3) NZ ispada u 1/8f @6,00

 

Da prolaze kvota je 2,50 i to je realno, mozda je trebalo 3. Medjutim, Mocartu se potkrala greska, kvota je 1,10 da isapdaju u grupama, sto dalje vodi ka tome da kvota za ispadanje u 1/8f bude cak 6, sto je ogroman value, ako prodju grupu skoro sigurno ispadaju u 1/8f (idu na Lit, Slo ili Aus), ako nista drugo na tom mecu ce kvota biti preko 4 pa moze nesto i da se brani (realno mogu da dobiju samo Slo u eliminacionoj tekmi, jer je slovenacka kosarkaska reprezentacija definicija luzera)

 

 

Cenis Australiju?  Nisam ih pratio uopste, ali ne bih smeo da se kladim na njih protiv Zelanda npr


  • 0