Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Košarkaška kladionica


  • Please log in to reply
24923 replies to this topic

#24541 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 07 December 2018 - 17:41

Ovo stvarno zadnje vreme doslo, sta radi ova bagra u Meridijanu.

 

Igram Dramond 14+, tiket prihvacen sa tim uslovima. Pogledam posle deset minuta taj tiket, kad ono granica 16  :twak:   Trazim im da mi to storniraju, kazu ne moze. Ovakav bezobrazluk jos nisam video. Nikakvo pitanje nije bilo da li prihvatam promenu granice, nego su je sami promenili naknadno za tiket koji je vec odigran, da li je ovo normalno? 

 

Gde treba ovo krsenje prava da prijavim, koja institucija je nadlezna za ovakve PREVARE?


Edited by milance-bg, 07 December 2018 - 17:50.

  • 0

#24542 jcn

jcn
  • Members
  • 119 posts

Posted 07 December 2018 - 18:09

Ovo stvarno zadnje vreme doslo, sta radi ova bagra u Meridijanu.

 

Igram Dramond 14+, tiket prihvacen sa tim uslovima. Pogledam posle deset minuta taj tiket, kad ono granica 16  :twak:   Trazim im da mi to storniraju, kazu ne moze. Ovakav bezobrazluk jos nisam video. Nikakvo pitanje nije bilo da li prihvatam promenu granice, nego su je sami promenili naknadno za tiket koji je vec odigran, da li je ovo normalno? 

 

Gde treba ovo krsenje prava da prijavim, koja institucija je nadlezna za ovakve PREVARE?

 

tuzis ih sudu :) ... za ubuduce nije da bilo koga reklamiram ali mozzart i meridian su najveci klosari po pitanju svega iako su najveci.

za kosarku i sve tipove igraca preporucujem maxbet moze sve da se vezuje. planetwin je isto dobar narocito za singlove.

soccer ima najsiru ponudu ali zale se ljudi da krecu da ih ozbiljno ogranicavaju cim krece neki plus preko igraca.


  • 0

#24543 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 07 December 2018 - 18:26

Butler 20.5+
Redik 17.5+
Ne igra Joel


  • 1

#24544 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 07 December 2018 - 19:12

Ovo stvarno zadnje vreme doslo, sta radi ova bagra u Meridijanu.

 

Gde treba ovo krsenje prava da prijavim, koja institucija je nadlezna za ovakve PREVARE?

 

 

tuzis ih sudu :) ... 

 

Za tikete od par evra tesko da ce sud biti nadlezan. Ali svakako postoje neke inspekcije ili delovi vlade zaduzeni za kockarnice, koje bi mogle da se pozabave ovakvim kriminalnim krsenjem prava od strane kladionica prema igracima.

 

Neka neko napise slobodno i u privatnoj poruci ako ne zeli ovde javno, jer ovakav bahat stav kladionice zasluzuje adekvatnu sankciju.


  • 0

#24545 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 07 December 2018 - 19:17

Ma naravno kakav pm, to niti je moralno niit je po zakonu. Ajde i da jebes ovo 1, jebes moralnost, ali zakon ipak ima formalnu i propisanu  sankciju.
Ukratko ne igras kod govna ako su ovo uradili.


  • 0

#24546 _propolis_

_propolis_
  • Members
  • 3,741 posts

Posted 07 December 2018 - 19:17

Jbg nemam takva iskustva.

Dubl
Cedevita h1 minus 5.5 1pol 1.6
Pao 1 1.7
  • 0

#24547 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 07 December 2018 - 19:31

Nažalost, pravilima klađenja su se lepo ogradili za ovakve slučajeve. Ako je online tiket, on svakako ne može biti stoniran.
  • 0

#24548 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 07 December 2018 - 19:39

Brooklyn Nets (+9.5) - Toronto Raptors ..... 1 (1.88)
  • 1

#24549 Kladionicar D

Kladionicar D
  • Members
  • 244 posts

Posted 07 December 2018 - 19:41

Kosarka, Spanija 2:
 
20:45 Castello-Lleida vise 148,5  kv.@ 2,02
 
kladionica Meridian

  • 0

#24550 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 07 December 2018 - 23:39

Ovo stvarno zadnje vreme doslo, sta radi ova bagra u Meridijanu.

Igram Dramond 14+, tiket prihvacen sa tim uslovima. Pogledam posle deset minuta taj tiket, kad ono granica 16 :twak: Trazim im da mi to storniraju, kazu ne moze. Ovakav bezobrazluk jos nisam video. Nikakvo pitanje nije bilo da li prihvatam promenu granice, nego su je sami promenili naknadno za tiket koji je vec odigran, da li je ovo normalno?

Gde treba ovo krsenje prava da prijavim, koja institucija je nadlezna za ovakve PREVARE?


Possalji sliku toga
  • 0

#24551 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 08 December 2018 - 00:53

Vidis, nije mi padalo napamet da treba svaki tiket kod takvih govana kao sto je Meridian da slikam. Istu stvar je na onom starom programu radio Soker dok nisu ubacili pre par godina ovaj novi, a evo i Meridian.

Znaci meni je na kompu pisala granica 14 i sa tom granicom sam ga kucao, tako je i prihvacen, niti je bilo verifikacije na toj maloj uplati niti su me pitali da li prihvatam promene. Da li je operater promenio granicu par sekundi pre nego sto sam ja kucao tiket ili su naknadno prepravljali tikete, sasvim je svejedno. Jer cak i u ovom prvom slucaju su me PREVAROM doveli u zabludu posto je meni pisalo da je tiket prihvacen sa granicom 14 a ne 16.

Stornirao bih ga iz principa iako mislim da ce ovaj debelo da predje veceras, mada vuce neku povredu.


Kao sto napisah sinoc, logicno je bilo da Dramond debelo predje. Ovo ne umanjuje cinjenicu da je Meridijan jedna prevarna kuca koja ima MALICIOZNI program, ocigledno ne slucajno tako napravljen da ne obavestava igrace o promenama u realnom vremenu i time ih dovodi u zabludu. Definitivno bi ovim trebalo drzava da se pozabavi jer se njoj placaju porezi.

Edited by milance-bg, 08 December 2018 - 14:07.

  • 0

#24552 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 08 December 2018 - 22:29

Butler 20.5+
Redik 17.5+
Ne igra Joel

2/2 danas me jokic nesto voce, ali sa tim nasim krmkom se nieta ne zna
  • 0

#24553 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 09 December 2018 - 05:30

Nanjing Tongxi - Sichuan ..... 2 (2.57)

U neku ruku 'tapkanje u mraku', s obzirom na to da je Sichuan u kriminalno losoj formi, sa skorom 0-10 u poslednjih 10 utakmica. Pod ovakvim okolnostima domacin je definitivno favorit, al' ipak cijenim da je Sichuan u nekoj siroj slici mnogo bolja ekipa. Tongxi tradicionalno ima jako lose domace igrace i situacija nije nista drugacija ni ove sezone. U sustini, od kvaliteta stranaca im zavisi da li ce u najboljem slucaju biti u stanju da odigraju neke egal meceve i naprave poneko iznenadjenje, dok za nesto vise nemaju ni priblizno dovoljno kvaliteta. Za sada dobro guraju zahvaljujuci odlicnoj formi Josepha Younga. Adreian Payna-a je zamijenio Isaiah Austin. S druge strane, Jamaal Franklin i Jason Thompson odradjuju svoje za Sichuan, a imaju i bolje domace igrace, poput Da Menga, sto je (uz ogranicenja i pravila u kineskoj ligi) uvijek ozbiljan faktor. Kvota sasvim dobra i vrijedna rizika.

Edited by XOXOXO, 09 December 2018 - 05:34.

  • 0

#24554 _propolis_

_propolis_
  • Members
  • 3,741 posts

Posted 09 December 2018 - 12:20

Danas bi trebalo probati za malo jaci ulog
Afjon Sakarija h1 - 10.5

Sakarija je u finansijskim problemima, otisli su im prvi trener, Daglas-Dacka Noko-Alba i verovatno Salumu-Varese?? belgijski bek.
Verujem da ce razlika biti preko 10 jer je Sakarija sad najjaca pod kosem sa Etuom i Herdonom upravo gde je Afjon jaci sa Elegarom, Ozerom i Haginsom.
A na pleju je Kelovej za klasu bolji od Edgea i Micela Vilbekina.

Moja neka procena 88:65

Edited by _propolis_, 09 December 2018 - 15:04.

  • 0

#24555 _propolis_

_propolis_
  • Members
  • 3,741 posts

Posted 09 December 2018 - 17:13

91:70, skoro pogodio razliku

Edited by _propolis_, 09 December 2018 - 17:14.

  • 2