Jump to content


Photo

Pedofilija eticko pitanje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
105 replies to this topic

Poll: Pitanje je hipoteticko. Sta biste uradili kada bi vam vas muz/brat/otac saopstio da je pedofilija njegovo seksualno opredeljenje? (56 member(s) have cast votes)

Pitanje je hipoteticko. Sta biste uradili kada bi vam vas muz/brat/otac saopstio da je pedofilija njegovo seksualno opredeljenje?

  1. 1. Dobio/la bih srcani napad (1 votes [2.27%])

    Percentage of vote: 2.27%

  2. 2. Oterao/la bih ga iz kuce (3 votes [6.82%])

    Percentage of vote: 6.82%

  3. 3. Pokusao/la bih da izlecim coveka (strucna pomoc) (20 votes [45.45%])

    Percentage of vote: 45.45%

  4. 4. Zabranio bih mu izlaske posle 9 uvece (3 votes [6.82%])

    Percentage of vote: 6.82%

  5. 5. popricao/la otvoreno i tolerantno sa covekom, dajuci mu do znanja da prihvatam to sto jeste i da ga jednako volim i postujem bez obzira na seksualno opredeljenje (3 votes [6.82%])

    Percentage of vote: 6.82%

  6. 6. Nesto sesto (14 votes [31.82%])

    Percentage of vote: 31.82%

Vote Guests cannot vote

#1 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 02 July 2003 - 14:41

Eto, da vidimo sta sad kazete vi zastitnici prava "seksualnih manjina".

#2 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 02 July 2003 - 14:49

Pobunjenik, opet pokazujes koliko si glup. Ne razlikujes pedofiliju od homoseksualnosti, a javljas se za diskusiju. Sedi dole nedovoljan 1.
U slucaju pedofilije, jedan je jedini tacan odgovor-strucna pomoc.

#3 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 02 July 2003 - 14:56

pokrij se tim grbom.Jedino to valja od celog tebe !

#4 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 02 July 2003 - 14:57

Potrebno je podrobno ispitivanje negativnih posledica SPO lobotomije i slicnih uticaja na pripadnike mladjih generacija, i ispravljati stetu dok ne bude dockan.

#5 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 02 July 2003 - 18:44

a jel se pod 'strucna pomoc' misli na SPO ili SPC? ili kombinovana terapija?

#6 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 02 July 2003 - 18:46

a i na SRS !

#7 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 02 July 2003 - 21:06

Mogu da razumem da neko komentarise neke moje poruke i razmisljanja, ali da neko kometarise mene samoga to mi je malo cudno. Ovom temom sam hteo da pokazem koliko su vase rasprave o homoseksualnosti besmislene, i ujedno da najavim vreme koje dolazi u kome ce i pedofilija biti tretirana kao normalna pojava u drustvu.

#8 HellaBad

HellaBad
  • Sleepers
  • 646 posts

Posted 08 July 2003 - 19:27

Koliko ja znam, kaznjivo je po zakonu. Osim ako nosis mantiju...

Ja bih u pomoc pozvao:

PEDOFIlariona
PEDOFilareta
AmPEDOfilohija

a mozda i Pahomitja...

Mislim da bi ova tri egzorcista uspeli da isteraju svakog djavola iz bilo koga ali ne i da osude pedofile u svojim redovima. Tako da ovu anketu mozes i da sprovedes na glavnom odboru SPC ali molim te da uvedes i vote:
Zataskao stvar i proglasio krivima mondijaliste i sataniste...

#9 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 12 July 2003 - 15:53

Pobunjenik, opet pokazujes koliko si glup. Ne razlikujes pedofiliju od homoseksualnosti, a javljas se za diskusiju. Sedi dole nedovoljan 1.
U slucaju pedofilije, jedan je jedini tacan odgovor-strucna pomoc.

kakva crna pomoc... pa shta bi ti radial sa onim zakorelim "pedofilcima"
cuti, nemoj da se javljash mogla bi i ti da dobijesh jednog keca :lol:

#10 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 12 July 2003 - 16:07

Mali, cuti i sedi padas na popravni.
Ako nije pocinjeno krivicno delo pedofilije, ali postoje pedofilska mastanja u glavi- to je za lecenje. Ako je pocinjeno krivicno delo pedofilije, zna se-zlocin i kazna.

#11 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 12 July 2003 - 16:35

Mali, cuti i sedi padas na popravni.
Ako nije pocinjeno krivicno delo pedofilije, ali postoje pedofilska mastanja u glavi- to je za lecenje. Ako je pocinjeno krivicno delo pedofilije, zna se-zlocin i kazna.

prvo: predhodna poruka je bila samo shala ako nisi shvatila
drugo: pedofilija je bolest jer ako neko ne moze da prestane sa posmatranjem i masturbiranjem nakon posmatranja dece ... aj bre kako bi ti nazvala ovu pojavu???

koliko ja znam, u US ako si pedofil, i ako se doselish u neku sredini, morash da idem od kuce do kuce da roditeljima objasnish shta si i da treba da cuvaju decu od tebe (saznao od americkih drzavljana)

#12 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 13 July 2003 - 18:56

Jeste neko je lud pa ce da ide i kaze: "Dobar dan, znate ja sam pedofil, pripazite svoju decu". Ajde molim te...

#13 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 13 July 2003 - 19:22

Jeste neko je lud pa ce da ide i kaze: "Dobar dan, znate ja sam pedofil, pripazite svoju decu". Ajde molim te...

kwko mislish "ajde molim te"
ako imash sidu i zelish da dobije posao u nekoj kompaniji, ti morash da prijavish da si oboleo od te bolesti, ne zato da bi te kompanija odbila, nego zato shto bi oni trebali da znaju.

tako isto tebi je dozvoljeno da zivish u bilo kojoj sredini (koju mozesh sebi da priushtish) ali isto tako morash da saopshtish ono od cega drugi ljudi mogu da "nagrabuse"

Da zumiram: nije krivocno delo imati sidu i saopshiti javnosti, krivicno delo je ukoliko ne saopshtish i imash seksulani odnos sa nekim i tvoje sredine znajuci da tim cinom unishtavash zivot te odredjene osoba sa kojom si "odradio" taj oblik komunikacije :lol:
Isto tako nije zlocin saopshiti da si podefil... naprotiv , to je mnogo humanije nego cutati i na kraju zlostaviti necije dete samo zato shto si bolestan malo u glavu (ovo oko "bolesti" moze da shvati ko god hoce kako god hoce)

Ja ti kazem kako je u Amerikama a ti sada tvrdi kako god hocesh, i menjaj smisao zakona (koje nsi video (nisam ni ja, ali sam cuo od americkih drzavljana) kako god ti dusha zeli.
Teraj po svome :lol:

#14 yenta

yenta
  • Members
  • 322 posts

Posted 21 July 2003 - 12:03

koliko uspevam da shvatim - pedofilija je ovde predstavljena kao seksualna opredeljenost - i tako svrstana u istu grupu kao homoseksualnost.(potencirano ponavljanjem pitanja - koja taktika, niakd se ne bi dosetili shta je pisac hteo da kaze...)

ali, nece biti - pedofilija je simptom teshkog psihichkog oboljenja, ne seksualna preferencija - "ja volEm velike sise, - stvarno? a ja volEm malecku decu..." te se ne moze uporedjivati sa homoseksualnoshcu, ni sa heteroseksualnoshcu kao takvima. kao i ostale pervesrzije - pedofilija ima neodgovarajucu jedinku za objekt seksualne zelje - dete josh uvek nije seksualno, nije spremno za seks.

pazi ovamo: relacija izmedju dvoje homoseksualnih ljudi je DOBROVOLJNA RELACIJA DVOJE ODRASLIH, U KOJOJ SE OBOJE NALAZE I KOJOJ OBOJE TEZE. nema govora o zloupotrebi jednog od strane drugog. ko shto rekoh, dete josh nije seksualno svesno ni psihichki, pa ni fizichki sposobno za seksualni chin, dva odrtasla frajera jesu, i sami to biraju. vidish li bitnu razliku? nadam se da vidish, da nisi pobunjenik protiv logike.

pedofilija, sodomija i ostale varijante uvek imaju onoga koji svoju perverziju izivljava na drugome - bilo to dete, ovca ili mrtvac, ili vec shta kome pada na pamet. pri tome - svaka od tih radnji su simptom, i nemaju veze sa seksualnoshcu - samo se kroz seksualni chin ispoljavaju. kao shto ne mozesh uporedjivati silovatelja u ratu sa homoseksualcem, ali mozesh sa pedofilom - jer svaki od njih ima zrtvu nad kojom se izivljava - zena u ratu i dete nemaju shta da kazu na temu, iako je zena na primer pretnjom primorana, a dete izmanipulisano.

jednom rechju - propao ti shtos nachisto.

#15 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 21 July 2003 - 13:05

- sve se slazem
- vec je i ono " eticko pitanje hmmmmm veliko pitanje - to je kriminal najgore vrste; ne mastanja , nego delo!!

- ali sta je ovo"

pedofilija, sodomija i ostale varijante uvek imaju onoga koji svoju perverziju ..."

pedofilija moze da ukljucuje sodomiju, ali to nisu nuzno vezani pojmovi, zaboga

analni seks hetero ili homo odraslih ljudi je nesto drugo

- a silovanje je silovanje, koja god vrsta penetracije bila


- da, u USA ako si kaznjavan!!! treba po zakonu da obavestis okolinu o tome, sto znaci " sklanjaj decu, imam pulsacije" , ali ne kaznjavani, neuhvaceni, oni su slobodni


jao dusa me boli kad o ovome pisem, pa ima li goreg kriminala od napastvovanja dece, mil a majko