Jump to content


Photo

Devojke..sta mislite o nekom ko sa 22 god jos nije upoznao zivot ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#76 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 15 August 2012 - 17:51

možda ima srodnih duša u drugoj polovini populacije :whistle:


a sto da ne? nije forum ogranicen samo za heteroseksualnu ljubav i ja bih se jako obradovala da o svojim ljubavnim iskustvima otvoreno pisu i lgbtq osobe.

#77 Biftek i žestina

Biftek i žestina
  • Banned
  • 92 posts

Posted 15 August 2012 - 22:54

možda ima srodnih duša u drugoj polovini populacije :whistle:


ccc.... eto sta ne devojke, nego dominantni deo okoline misli o nekom ko nije upoznao zivot. Takav muskarac se suocava sa otvorenom mrznjom. Upoznaj zivot sto pre, jos koliko veceras.

#78 Cilemile

Cilemile
  • Members
  • 11,835 posts

Posted 16 August 2012 - 06:36

mržnja? kakva mržnja? možda dečko zaista treba proširiti vidike.

#79 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 22 August 2012 - 23:22

Za to su mu potrebne 2 stvari: da ostavi fudbal i crkvu.

#80 svetionik

svetionik
  • Members
  • 226 posts

Posted 23 August 2012 - 00:14

ccc.... eto sta ne devojke, nego dominantni deo okoline misli o nekom ko nije upoznao zivot. Takav muskarac se suocava sa otvorenom mrznjom. Upoznaj zivot sto pre, jos koliko veceras.

Nisam siguran da je u pitanju otvorena mržnja ali svakako je moguće govoriti o nekoj dozi prezira i povremenom odmerenom ismejavanju. Govorim iz ličnog iskustva neprestano se suočavajući sa činjenicom da sam nevin i da ću izgleda i 28. rođendan dočekati u nepromenjenom stanju. Doduše ima i dosta saosećanja, kao i ozbiljnih pokušaja da se pomogne, ne računajući upućivanje na prostitutke. Kada shvatim kakvim su banalnim i jednostavnim metodama određeni ljudi utrli put do ženske nutrine, dodatno se prekorevam zbog nemogućnosti i potpunog odsustva želje da ih oponašam. Žudnja za pretpostavljenim blaženstvom seksualnog kontakta i dalje je prisutna u mom srcu, bez izgleda da će iščeznuti u skorije vreme. Iskreno, ipak sam sačuvao mrvicu nade da ću jednom napokon iskusiti i taj trenutak, realno-čekam da presahnu hormoni i smiraj starosti. :blush:

#81 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 23 August 2012 - 07:30

ČIm to skonta, on je crkvu ostavio.

#82 Biftek i žestina

Biftek i žestina
  • Banned
  • 92 posts

Posted 24 August 2012 - 09:06

Nisam siguran da je u pitanju otvorena mržnja ali svakako je moguće govoriti o nekoj dozi prezira i povremenom odmerenom ismejavanju. Govorim iz ličnog iskustva neprestano se suočavajući sa činjenicom da sam nevin i da ću izgleda i 28. rođendan dočekati u nepromenjenom stanju. Doduše ima i dosta saosećanja, kao i ozbiljnih pokušaja da se pomogne, ne računajući upućivanje na prostitutke. Kada shvatim kakvim su banalnim i jednostavnim metodama određeni ljudi utrli put do ženske nutrine, dodatno se prekorevam zbog nemogućnosti i potpunog odsustva želje da ih oponašam. Žudnja za pretpostavljenim blaženstvom seksualnog kontakta i dalje je prisutna u mom srcu, bez izgleda da će iščeznuti u skorije vreme. Iskreno, ipak sam sačuvao mrvicu nade da ću jednom napokon iskusiti i taj trenutak, realno-čekam da presahnu hormoni i smiraj starosti. :blush:


Pogresno. U danasnjem drustvu kao muskarac ne vredis nista ako nisi u stanju da dodjes do snosaja. Pre neki dan je jedan forumas pokusao da prvog postera proziva da je peder, sto je jedna forumasica spinovala u lgbt prava. Poenta je da cak i totalno fem peskiric koga ce Obrazovci da utepaju da bi vezbali za sledecu paradu ima vise prava i kotira se vise od muskarca koji nije trsio. Ovo nema veze sa hormonalnim porivima... cak i kad napunis 100 god, retardirani 12godisnji ciga sa tri zuba u glavi ce vredeti vise od tebe jer je nategao nesto, sve i da je bio u srodstvu sa istom.
Kad batinasi ubiju nekog jer preteraju, opravdavaju se sa "ma taj u zivotu ne bi jeb'o".

Ako mislis da ovde pripisujem zlikovacke osobine nekom, samo da ti kazem da preispitas sebe i da uvidis da i ti tako mislis o drugim muskarcima koji nisu skinuli mrak. Svi smo takvi. Ovaj svet je surov prema muskarcima.

Opcija prostitucije koju tako spremno odbacujes: jako veliki udeo komunikacije se obavlja neverbalno. Veruj mi, skoro svako je u stanju da bar nasluti tvoju nevinost. Ukoliko angazujes prostitutku, niko nece znati detalje, a opet, svako ce naslutiti da nisi nevin. Rava je dobro resenje ne sa 27, nego 10 god ranije. 50e je vrlo niska cena za dozivotni tretman na nivou ljudskog bica.

#83 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 24 August 2012 - 10:19

...

Ovakvi postovi nisu dozvoljeni na forumu. Imaćeš dovoljno vremena da razmisliš i zašto.

Edited by DJ_Vasa, 24 August 2012 - 10:20.


#84 svetionik

svetionik
  • Members
  • 226 posts

Posted 24 August 2012 - 23:34

Ha ha, mislim da si malo preterao u nekim ocenama. Doduše, u pravu si delimično, zbilja se osećam manje vredno zbog toga što nisam u stanju da strasno zagrlim ženu a kamoli šta drugo. Kada razgovaram sa tinejdžerima oba pola koji uveliko prepričavaju svoje avanture osećam se natprosečno bedno. Konkretno, moja 14-godišnja sestra mi opisuje svoj prvi poljubac koji ja nisam nikad doživeo, osećam se isfrustrirano. Da, mislim da nije moguće zaokružiti sopstveni identitet bez seksualne komponente. Kakav sam ja to muškarac, prebacujem sebi, kada nisam doživeo taj "obred inicijacije". Za mene je seksualni čin uzvišen, oplemenjujući, vrhunski izraz ljudskosti. Nepojmljiva je patnja obitavati u neželjenom celibatu u uslovima procvata seksualnih sloboda! Okolina primećuje moju slabost-u licu izgledam kao monah ali potpuno, zaprepašten sam, iako imam "svetovnu" odeću i trudim se da negujem neki mačistički stil, zapravo nisam ni religiozan.

Nije istina da osećam bilo koji vid mržnje prema nevinim muškarcima, uistinu, ne poznajem ni jednog-možda se kriju, mene nije sramota da priznam. Rado bih komunicirao sa sebi sličnima, nevinim muškarcima i devojkama ali ih naprosto nema ili se ne eksponiraju.

Opciju prostitucije za sada odbacujem jer "to nije to", želim voljni pristanak i prihvatanje. Bojim se sudbine usamljenog čudaka i njegovih "tužnih kurvi". Ja pre svega želim ljubav i taj žuđeni zagrljaj jer nisam stigao dalje od rukovanja sa ženom. Još uvek povetarac puni jedra nade, ja hitam i trudim se da popravim sebe i preduzmem nešto.

#85 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 24 August 2012 - 23:55

Ovaj topik je zreo za deponiju :puke:

#86 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 25 August 2012 - 00:57

Opciju prostitucije za sada odbacujem jer "to nije to", želim voljni pristanak i prihvatanje. Bojim se sudbine usamljenog čudaka i njegovih "tužnih kurvi". Ja pre svega želim ljubav i taj žuđeni zagrljaj jer nisam stigao dalje od rukovanja sa ženom. Još uvek povetarac puni jedra nade, ja hitam i trudim se da popravim sebe i preduzmem nešto.


jesi li mozda slucajno video na netu neke sajtove za upoznavanje? ako se pitas koji su dobri moj proveren odgovor je da je svaki dobar samo nabavi kameru da ne naletis na nekog manijaka (ili manijakinju :D)i problem resen. zahvaljivaces mi kasnije :kece:

Ovakvi postovi nisu dozvoljeni na forumu. Imaćeš dovoljno vremena da razmisliš i zašto.


de ce ti dusa :D
free for biftek!

Edited by misko1, 25 August 2012 - 01:36.


#87 svetionik

svetionik
  • Members
  • 226 posts

Posted 26 August 2012 - 22:54

:lol+: Manijakinju :rotflmao: , neko reče-ponesi čvrste farmerke na ljubavni sastanak :lol+: . Šalu na stranu, prisutan sam na nekom od datih sajtova. Iz toga je proizašao jedan sastanak "na slepo" koji je rezultirao neuspehom nakon mog jednoipočasovnog monologa i njene ćutnje (monolog je bio reakcija na njeno ćutanje).

#88 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 26 August 2012 - 23:56

ili je cutanje bilo reakcija na monolog...

#89 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 27 August 2012 - 00:16

jesi li joj ponudio divan kosmicki, nikad prije dozivljeni liz? u narodu obicnom poznat i kao ''hataliz''. ili si pric'o o fudbalu, ceci, garderobi, autima, srednjoj skoli, najboljem drugu, etc, etc.? znas kako kaze mujo kad ga riba pita po cemu je on drukciji od ostalih koji su se prijavili na oglas kao najbolji lizaci? kaze mujo: ja lizem pupak s unutrasnje strane! ;)


Bre Rott ti si opsednut :lol+:

#90 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 27 August 2012 - 00:23

Bre Rott ti si opsednut :lol+:

ma kakvi! niti govora. ni manje ni vishe nego 90% ljudi. samo pricamo malo otvorenije, jer je pdf takav. nego, kad se vec javljas, jesi ti dozivjela ''hataliz''? ako ne znas sta je hataliz, to ti je ono bas, bas dobar liz. oliti ''lizopanja''.