Jump to content


Photo

jelena apatrid dokic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
12 replies to this topic

#1 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 26 June 2003 - 23:08

Dokićeva je prokomentarisala i priče o tome da će na Olimpijadi u Atini igrati za Australiju.

«Još uvek ima dovoljno vremena da odlučim. Uostalom, tenis je individualni sport. Nije toliko bitno za koga igram». :lol:

devojka lupa gluposti koje prekoracuju granice IDIOTIZMA :lol:

#2 Gonzo

Gonzo
  • Members
  • 3,133 posts

Posted 26 June 2003 - 23:16

Ako zeli uopste da igra, morace za Australiju. Pravila.

#3 Kobe8

Kobe8
  • Members
  • 189 posts

Posted 26 June 2003 - 23:32

Bolji bi bio naslov Jelena Seseljovka Dokic.

#4 harambasa

harambasa
  • Members
  • 4,057 posts

Posted 27 June 2003 - 00:39

Dokićeva je prokomentarisala i priče o tome da će na Olimpijadi u Atini igrati za Australiju.

«Još uvek ima dovoljno vremena da odlučim. Uostalom, tenis je individualni sport. Nije toliko bitno za koga igram».  :lol:

devojka lupa gluposti koje prekoracuju granice IDIOTIZMA :lol:

to je tacno sto govori, mozes da igras za Albaniju a da nikada ne boravis u toj zemlji... inace, po pravilima Medjunarodne federacije tenisa ne moze igrati za SR-CG jer nije ucestvovala na najmanje dva turnira u Srbiji a nece ih vise ni biti do Olimpijskih igara

#5 Gonzo

Gonzo
  • Members
  • 3,133 posts

Posted 27 June 2003 - 01:04

Mene zanima sta ce u Wimbledonu da uradi Martin Navratilov. 46 godina i jos igra...

#6 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 27 June 2003 - 04:31

Mene zanima sta ce u Wimbledonu da uradi Martin Navratilov. 46 godina i jos igra...

:lol:

skroz je nefer sto jos uvek mora da igra sa zenama...

:lol:

#7 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 27 June 2003 - 12:10

Ni meni se ne dopadaju njene reakcije ali mislim da je malo treba pustiti na miru. Ceo zivot je provela u senci oca, nije imala prilike da izrazi svoje misljenje. Sada se, koliko sam cuo, oslobodila. Treba joj dati malo vremena da pronadje sebe, sto i mnogo slobodiniji od nje nisu uspeli u 20 godina. Nije fer da je cela nacija docekuje na noz.

#8 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 27 June 2003 - 14:06

To sto se resila ludog caleta je super. e sad sto se premislja za koju ce zemlju igrati , to sad moze na razlicite nacine da se shvati.
uglavnom, boli nju dupe,lovu vrti, pika na najboljim turnirima i cvili joj sa Scg kad u ovoj zemlji nije ni cetvrtinu zovat provela !

#9 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 27 June 2003 - 16:30

uglavnom, boli nju dupe,lovu vrti, pika na najboljim turnirima i cvili joj sa Scg kad u ovoj zemlji nije ni cetvrtinu zovat provela !

Sad jeste tako ali nije uvek bilo i nije moralo tako da bude. Kada sam cuo da je Ivanisevicem cale prodao porodicnu kucu na Hvaru da bi mu omogucio da igra i da mozda postane poznat a mozda i nista da ne uradi, drugacije razmisljam. Nije bas sve tako prosto.

#10 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 27 June 2003 - 16:44

da ali je zato Ivanisevic tek na kraju sezone osvojio titulu !
on je meni gotivan lik.
To stoji, ali to mi je vise roditeljsko forsiranje!
hvala bogu pa sam se ja mlad oslobodio svojih matoraca !

#11 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 27 June 2003 - 17:51

Ma kad je on osvojio titulu je nebitno za ono sto ja pricam. A sta pricam je to da ne ide to samo tako: izadje na teren, mrda guzom i mlati pare. Jeste forsiranje ali je i rizik. Ljudi se ukljuce u pricu kada je sve vec manje vise zavrseno, sa happy-end-om, ovakvim ili onakvim. Kod nje se isplatilo. I kod Ivanisevica. Koliki rad i koliki rizik (citaj pare) stoji iza toga? To malo ko vidi.

#12 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 27 June 2003 - 18:13

ma kapiram ja tebe ali sam ja presao na drugu stvar. ali boze moj takav je zivot , nista ne pada sneba, a istina je da kad uspes i kad si poznat do jaja svi su tu.
pitanje dali bi se ikad culo za nju u srbiji da je neka prosecna teniserka. mozda bi ali se nebi toliko trgali za nju

#13 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 30 June 2003 - 19:55

Trebace njoj dosta godina da se oporavi od mentalnog poremecaja koje joj je priredio njen otac. (Mozda ga tuzi za dusevni bol? :lol: ) Za pocetak, nek samo ona prati sportska pravila, i nek da najbolje od sebe na takmicenjima, i vremenom bice sve u redu.


Sta je bilo s' ocem u medjuvremenu? Zabranili mu pristup teniskim stadionima? Nedaju mu vise da leti Qantasom?