Jump to content


Photo
- - - - -

Program za Contact Center


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 svecika

svecika
  • Members
  • 1 posts

Posted 23 August 2011 - 11:29

Pozdrav...Potrebna mi je pomoc,treba da organizujem Contact Centar a imam veoma malo i znanje i iskustvo u ovoj oblasti pa ako ima neko ko bi zeleo da podeli svoja iskustva i da mi pomogne..konkretno najvise mi je potreban program za centar. Trazila sam po internetu programe al nisam uspela da nadjem odgovarajuci,koji moze da se skine i instalira za windows i asterisk centralu.

Edited by svecika, 23 August 2011 - 11:42.


#2 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 24 August 2011 - 18:51

Pozdrav...Potrebna mi je pomoc,treba da organizujem Contact Centar a imam veoma malo i znanje i iskustvo u ovoj oblasti pa ako ima neko ko bi zeleo da podeli svoja iskustva i da mi pomogne..konkretno najvise mi je potreban program za centar. Trazila sam po internetu programe al nisam uspela da nadjem odgovarajuci,koji moze da se skine i instalira za windows i asterisk centralu.


Cek, cek ti to ocekujes nekakav dzabe program?

#3 petarl

petarl
  • Members
  • 4 posts

Posted 24 August 2011 - 22:26

Softver za to može da se nađe besplatan - Asterisk je besplatan, npr. Ali podešavanje košta :rolleyes:

Postoje i uputstva i tutorial-i za Asterisk, pogledajte http://www.asterisk.org/video ako već niste do sada.

Asterisk radi pod Linux-om i ne pokreće se pod Windows-om, tako da ne razumem rečenicu:

moze da se skine i instalira za windows i asterisk centralu

pošto sam Asterisk služi kao telefonska centrala, odnosno call centar?

Možete probati i FreePBX, takođe je u pitanju OpenSource rešenje za IP centralu i call centar.

Edited by petarl, 24 August 2011 - 22:41.