Jump to content


Photo
- - - - -

B92 forum


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 neverko

neverko
  • Members
  • 94 posts

Posted 19 August 2011 - 16:53

Stvarno sam razocaran clanovima ovde.
Iskreno sam mislio posto je po meni b92 jedina televizija gde se moze cudi bilo sta sto nije zamiljano i promenjeno, upravo sam sad video da forum izgleda nije za svakoga.

Izgleda se ovde druze samo oni koji imaju po 5000+ postova, gde administratori gase teme, ili bacaju u deponiju bez ikakvog obrazlozenja ili razloga.
Stvarno sramota, i ne mogu da nadjem licno da iskljucim account jer dajem rec da ovaj sajt, i forum ili bilo sta necu vise posetiti, jer ovakvu cenzuru nisam jos doziveo ni na jednom forumu, sto me je sad zaprepastilo.

Stvarno sramota za moderatore, i zapravo medisku kucu b92. I sad mi je zapravo i jasno zasto blic ima duplo vise komentara na vestima, valjda tamo moze svako kaze sta zeli, dok je ovde to pravo zagarantovano samo podredjenim, i cija se
razmiljanja, tumacenja i misljenja u potpunosti podudaraju.


Jos jednom sramota!

#2 30for30

30for30
  • Members
  • 20 posts

Posted 19 August 2011 - 16:59

Ukratko,

My link

#3 neverko

neverko
  • Members
  • 94 posts

Posted 19 August 2011 - 17:36

Ipak ne razumem, nisam nikoga vredjao, ne razumem sta sam ucinio ili napisao da bi tema zavrsila tamo gde je :) samo sam hteo da kacim vesti u vezi toga, jer ih ocito nigde ne mogu naci sem od "slobodnih medija"

#4 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 19 August 2011 - 17:42

Ipak ne razumem, nisam nikoga vredjao, ne razumem sta sam ucinio ili napisao da bi tema zavrsila tamo gde je :) samo sam hteo da kacim vesti u vezi toga, jer ih ocito nigde ne mogu naci sem od "slobodnih medija"


ne znam ko je premestio temu na deponiju. vraćena je na pdf politika.

#5 Treadstone

Treadstone
  • Members
  • 584 posts

Posted 19 August 2011 - 17:45

...


Ти си само умислио да је трошење туђег сервера некакво "људско право".

#6 neverko

neverko
  • Members
  • 94 posts

Posted 19 August 2011 - 18:01

Dobro je, da ja nisam covek pa nemam pravo, a ti si prava ljudina Posted Image i vidim da si ga puno puta trosio, good for you.

Hvala Vesna. Posted Image

#7 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 20 August 2011 - 20:51

heh...a ja sam razocaran sto ovo nije ostalo na deponiji.

tesko nam je svima ugoditi...

#8 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 19 September 2011 - 04:42

u šta se pretvorio fprum B92 od 2007 nemam rechi da opišem.
čitamo se drugom prilikom.poydrav.



#9 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 24 September 2011 - 22:49

Nisam bio redovan, al ovo je koliko vidim neki bojkot foruma. Mislio sam godišnji odmori i slično ali sam izgleda propustio seču kneževa. ;)