Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Manchester City


  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#106 aca_mcfc

aca_mcfc
  • Members
  • 34 posts

Posted 15 April 2015 - 11:59

1012971_805237772885965_1159998521365923


Edited by aca_mcfc, 15 April 2015 - 12:00.

  • 0

#107 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 15 April 2015 - 12:03

Spekulise se da vam stize Klop posto, izgleda, zavrsava u Dortmundu.


  • 0

#108 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 15 April 2015 - 15:04

City stvarno belezi lose rezultate ali to je sve zbog Pellegrinija.
Ocekuje se Wilsir na Etihadu?
Toure u Interu?
Sta mislite kako ce funkcionisati Siti bez njega?


Pelegrini je dobar trener, ne toliko dobar menadžer i nije steko autoritet u City-u.

Što se Yaye, teško da ćeš naći nekog ko manje ceni Toure-a kao fudbalera od mene, tako da ja mislim da to nikako ne može da bude loše za City. No sa druge strane, Wilshere je poslednji koji može da izvrši neku renesansu.
City ima ozbiljne probleme jer ima matoru ekipu, i treba da menja možad i više igrača nego što je United trebalo pre 18, 24 meseci...
Problem je FFP, City jednostavno ne može mnogo da potroši prilikom renoviranja tima.
I možda je najbolje da se proda Aguero, jer mogu da se uzmu veliki novci za njega, da se rastereti stanje na FFP-u...
Meni je Aguero ubica napadač, kad je zdravi u formi najbolji na svetu. Ali nije stalno zdrav, prečesto je povredjen, a i to što nije naučio ni reč engleskog za ove godine govori o njemu. Najviše o želji da bude deo ovog tima, rdjava nezainteresovanost.


  • 0

#109 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 15 April 2015 - 16:02


Pelegrini je dobar trener, ne toliko dobar menadžer i nije steko autoritet u City-u.

Što se Yaye, teško da ćeš naći nekog ko manje ceni Toure-a kao fudbalera od mene, tako da ja mislim da to nikako ne može da bude loše za City. No sa druge strane, Wilshere je poslednji koji može da izvrši neku renesansu.
City ima ozbiljne probleme jer ima matoru ekipu, i treba da menja možad i više igrača nego što je United trebalo pre 18, 24 meseci...
Problem je FFP, City jednostavno ne može mnogo da potroši prilikom renoviranja tima.
I možda je najbolje da se proda Aguero, jer mogu da se uzmu veliki novci za njega, da se rastereti stanje na FFP-u...
Meni je Aguero ubica napadač, kad je zdravi u formi najbolji na svetu. Ali nije stalno zdrav, prečesto je povredjen, a i to što nije naučio ni reč engleskog za ove godine govori o njemu. Najviše o želji da bude deo ovog tima, rdjava nezainteresovanost.

 

Sve mogu da prodaju, osim Aguera.  <_<  Neka ga osposobe da odigra celu sezonu, a ako hoce da podmlade tim neka prodaju Dzeka, Tourea, na levom beku Kolarova ili Clichya, i jos nekog ako treba. Ne znam kakvo im je stanje sa FFP-om, ali sa nekom od od ovih bi mogli da skupe 50-60 miliona evra sto je dovoljno za neka 3 mlada igraca ako se ne budu preplacivali kao obicno sto rade. Sada sam se setio da mogu da zarade i na pozajmljenim igracima poput Nastasica, Negreda i Richardsa.


  • 0

#110 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 15 April 2015 - 17:37

Da prodaju Džeka, Turea, Kolarova i Klišija... eto neka skupe i 60,70 miliona (a teško će).
To je ništa, s obzirom da moraju maltene 10 igrača onda da dovode.

Mogu da ostanu Hart, Kompany, Mangala, Zabaleta, Silva, Fernandinho, Fernando, Aguero, Bony...
Maltene mora 10 fudbalera da se dovedu, i  to što ni ovi koji su ostali nisu baš idealni (Fernando i Mangala npr.)


  • 0

#111 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 15 April 2015 - 19:37

Da prodaju Džeka, Turea, Kolarova i Klišija... eto neka skupe i 60,70 miliona (a teško će).
To je ništa, s obzirom da moraju maltene 10 igrača onda da dovode.

Mogu da ostanu Hart, Kompany, Mangala, Zabaleta, Silva, Fernandinho, Fernando, Aguero, Bony...
Maltene mora 10 fudbalera da se dovedu, i  to što ni ovi koji su ostali nisu baš idealni (Fernando i Mangala npr.)

 

Ne mogu svi igraci biti ekstra klase, sto po mom misljenju izuzev Reala i Bayerna nema niko.Neka stave igrace iz omladinskog pogona ili filijale. Imaju valjda neki skauting, pretpostavljam da moze da se npr u Portugalu, Holandiji ili Brazilu nadje neki dobar mladji igrac 10-15 miliona evra.


  • 0

#112 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 15 April 2015 - 19:49

Odlican tekst o pogresnoj transfer politici Sitija i poredjenje sa Celsijem koji je skroz drugacije krenuo u FFP eru.

 

CCFgxOhVIAAP4Yl.jpg


Edited by Baros, 15 April 2015 - 19:49.

  • 0

#113 aca_mcfc

aca_mcfc
  • Members
  • 34 posts

Posted 16 April 2015 - 01:30

Pa ljudi nzm sta da kazem danas je pola sveta objavilo da Klopp dolazi u City, to mozda i nije los potez. Ali ovo da se proda Aguero jeste los potez, Dzeko i nije toliko ali City nije City kada Toure nije na terenu, zna taj tim i psihicki izvlaci igrace i navodi ih da igraju, ne znam kakve su mogucnosti Ali Cazorla, Alcantara, i Benatia bi resili sve probleme City-a u jednoj sezoni.
  • 0

#114 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 16 April 2015 - 03:59

City nema levog beka, City nema krilo u timu, City nema holding midfieldera kasvetnog (Fernando je kršina).
Ne rešavaju tu ništa Cazorla, Alcantara i Benatia. S tim što je ovaj poslednji nema šanse da se dovede.


  • 0

#115 aca_mcfc

aca_mcfc
  • Members
  • 34 posts

Posted 16 April 2015 - 11:30

Sto se tice levog beka, prica se da je Marcelo trajno zauzeo Coentraovo mesto, pa su velike mogucnosti da se i on nadje na prodajnoj listi. A Cazorla bi sasvim bolje igrao od Milnera i Nasrija i od Jesus Navasa jer je decko ispao iz forme i ne moze nikad da se vrati. Thiago takodje bi menjao Fernanda i Fernandinha, Benatia je nemoguc transfer ali kazem da bi on menjao Mangalu i Demichelisa. Jutros sam na Mirror procitao kako Gundogan dolazi na Etihad sa Kloppom. Kazu da on sigurno ide sa Kloppom a za Reusa se jos uvek ne zna.
  • 0

#116 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 16 April 2015 - 13:12

Ponovo se vraćam na limitiranost City-a da troši, Coentrao će zauzeti odredjen deo u tom trošku. Cazorla nije rešenje za probleme sa Navasom i Milnerom jer on nije krilo i kad je Venger probao da ga stavlja na krilo nije blistao.
Po trenutnom stanju na tržištu, 100, 150 miliona nisu ništa da se obnovi i renovira tim, pogotovo u toj meri kolika je neophodna City-u.

Gundogan je rekonvalescent sa jako ozbiljnom povredom iza sebe, za koju ne treba isključiti da će ga hronično pratiti do kraja karijere. Uostalom to je razlog zašto ga ne želim u United-u ni za tih 15 miliona. Duga i ozbiljna povreda ledja obično prati igrača do kraja karijere.


  • 0

#117 aca_mcfc

aca_mcfc
  • Members
  • 34 posts

Posted 16 April 2015 - 18:30

Reus bi mogao da se savrseno prilagodi, takodje i Mets Hummels.
  • 0

#118 aca_mcfc

aca_mcfc
  • Members
  • 34 posts

Posted 17 April 2015 - 02:45

Prica se da se igraci Wolfsburga pridruzuju City-u. Sta mislite koliko je tacno to? Shurle i Dost bi mozda mogli da poboljsaju klub. To sam sad video na Goal.com
  • 0

#119 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 17 April 2015 - 10:14

Prica se da se igraci Wolfsburga pridruzuju City-u. Sta mislite koliko je tacno to? Shurle i Dost bi mozda mogli da poboljsaju klub. To sam sad video na Goal.com

 

de Bruyne?


  • 0

#120 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 17 April 2015 - 11:23

Bolje u sportskoj sekciji Skandala da čitaš transfer glasine nego sa GOAL.COM.
Za njih je Dailymail relevantan, a dailymail sa razlogom nazivaju dailyshit.

De Bruyne neće nigde bez 45,50 miliona. City nije baš u situaciji da za jednog igrača da tolike pare, jer mu treba renoviranje gotovo pola tima a ograničeni su FFP-om


  • 0