Jump to content


Photo
- - - - -

TRAZIM DRUSTVO ZA PUTOVANJE U SPANIJU


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
10 replies to this topic

#1 biksi

biksi
  • Members
  • 6 posts

Posted 12 June 2011 - 21:23

Pozdrav za ekipu!!!

Ima li zainteresovanih za putovanje u Spaniju polovinom jula ili krajem jula,neka kombinacija plaza,kupanje i obilazak Barselone?
Nikad nisam putovala na ovaj nacin ili ovako trazila ljude,al cujem puno pozitivnih iskustava a moji ili rade ili im odgovara drugi termin ili nemaju love...
Nisam bila u Spaniji i vec dugo to smekam a bilo bi extra naci neke nove sveze ljude,upoznati se,bez obaveze da se svuda ide zajedno naravno...Proverila sam milion agencija i ponuda,cak i neke za ucenje jezika al sve to bez 800 e ne vredi ni pokusavati.Ja sam negde kontala do 500 e,plus minus, da me sve izadje,moze cak tu i avion da se ukombinuje.


Otvorena sam za predloge,bespotrebno je da kazem da u obzir ne dolaze nepristojne ponude i smaranja? dakle,nisam ni spomenula. :)
Ja sam iz NS i obozavam druzenja,istrazivanja i putovanja,sve sto nosi pozitivnu energiju....

Nadam se i korisnim info od onih koji su vec bili na nekom letovanju tamo,preporuke bi jaaaako dobro dosle Posted Image

Hvala svima koji se ukljuce ili ne ukljuce Posted Image GRACIAS Posted Image

#2 biksi

biksi
  • Members
  • 6 posts

Posted 13 June 2011 - 15:24

p.s. Imam nekoliko odlicnih povoljnih ponuda od 10 do 14 dana avio, Loret de mar.... sve info mozemo ovde ili na private... poZzz ;)

#3 golosina

golosina
  • Members
  • 499 posts

Posted 14 June 2011 - 10:53

p.s. Imam nekoliko odlicnih povoljnih ponuda od 10 do 14 dana avio, Loret de mar.... sve info mozemo ovde ili na private... poZzz ;)


Lloret de Mar je najodvratnije mesto na celoj spanskoj mediteranskoj obali i ako vec ides u Spaniju, obidji nesto lepse od spanskog Sutomora.

#4 biksi

biksi
  • Members
  • 6 posts

Posted 14 June 2011 - 13:57

Lloret de Mar je najodvratnije mesto na celoj spanskoj mediteranskoj obali i ako vec ides u Spaniju, obidji nesto lepse od spanskog Sutomora.


hvala na utisku.prvi komentar te vrste od mnogo ljudi koji su posetili to mesto,al svako ima neko svoje misljenje i ocekivanja....kad si ti bio/bila? u cemu se ogleda ta odvratnost?

#5 golosina

golosina
  • Members
  • 499 posts

Posted 15 June 2011 - 09:39

hvala na utisku.prvi komentar te vrste od mnogo ljudi koji su posetili to mesto,al svako ima neko svoje misljenje i ocekivanja....kad si ti bio/bila? u cemu se ogleda ta odvratnost?


opste je poznato da gde se vode srbi i ekskurzije iz srbije - to ne valja. kusadasi - turska, halkidiki i leptokarija - najgora letovalista u grckoj, hurgada - najgore letovaliste u egiptu, lloret - najgore letovaliste u spaniji, tj u kataloniji. verovatno si vrlo mlada i nisi mnogo putovala pa verujes u ono sto serviraju turisticke agencije. ako ti se slusa u sred spanije srpski turbo folk i boravi u hotelu sa 1000 soba bez imalo posebnosti, kupa na prosecnim i ispodprosecnim plazama, i naravno druzi sa hordama pijanih srpskih i hrvatskih ekskurzija, da, ljoret je pravo mesto za tebe.

prvi komentar ove vrste zato sto, garantujem, ljudi koji su bili u ljoretu nisu videli nista drugo od spanije, i bili su tamo na razuzdanim ekskurzijama pa im je taj divan utisak ostavilo druzenje a ne toliko sam ljoret u kom nema ama bas nista da se vidi.

spanija, doduse, da budemo iskreni, nema neku prelepu obalu (osim ostrva, i to samo ovih mediteranskih), ali lloret je od toga sto ima, po mom ukusu na zacelju svih lista. jedina dobra strana mu je sto je blizu barselone.
sto se mene tice, ja sam se bila odlucila za odsedanje u barseloni, jer su mi kulturni sadrzaji najcesce vazniji od plaze, pa sam na plazu isla samo u bcn - na barcelonetu, sto nije nista posebno, ali makar je u sred grada.

edit: zivim u portugalu, pa sam cesto imala prilike da posecujem spaniju
edit2: posto si rekla da volis druzenje, ne znam da li znas za sajt www.couchsurfing.org koji predstavlja mrezu putnika iz celog sveta po cijim profilima mozes pretrazivati i upoznati tako neke lokalce koji ti mogu ponuditi smestaj (besplatno), ili ako ne to, makar druzenje, izlazak itd. definitivno najbolji nacin da se upozna kultura, obicaji, ljudi...

Edited by golosina, 15 June 2011 - 09:48.


#6 angel01

angel01
  • Members
  • 1 posts

Posted 15 June 2011 - 12:19

:krsta: kad krecemo

#7 biksi

biksi
  • Members
  • 6 posts

Posted 15 June 2011 - 21:22

:krsta: kad krecemo


Potrega zavrsena ekipa nadjena :))) svima zelim nezaboravno leto.....Angel,neznam dal bi da nam se prikljucis,ima nas 4 mozda i petoro.....pisi na pvt....

POZ LJUDI ;)))

#8 Sandrosa

Sandrosa
  • Members
  • 1 posts

Posted 21 June 2011 - 10:16

Cao!

Vidim da sam kasno stigla da se javim obzirom da si nasla drustvo. I ja sam iz NS, i takodje sam planirala u Spaniju (ista prica kao ti..heh :) ). Elem, primate li jos ljudi, ili je kasno sa javljanjem :rolleyes: (pretpostavljam da ste sve vec rezervisali i sl?).

Poz!

#9 biksi

biksi
  • Members
  • 6 posts

Posted 21 June 2011 - 12:38

pogledaj u inbox :)


Cao!

Vidim da sam kasno stigla da se javim obzirom da si nasla drustvo. I ja sam iz NS, i takodje sam planirala u Spaniju (ista prica kao ti..heh :) ). Elem, primate li jos ljudi, ili je kasno sa javljanjem :rolleyes: (pretpostavljam da ste sve vec rezervisali i sl?).

Poz!



#10 Vesely

Vesely
  • Members
  • 786 posts

Posted 22 June 2011 - 18:30

I ja sam iz NS, ocu u Spaniju, al nemam para. :D

#11 biksi

biksi
  • Members
  • 6 posts

Posted 22 June 2011 - 21:42

Vodimo te pa ces tamo da peres sudove,kuvas i igras flamenko,da zaradis nocenje s doruckom :)))