Jump to content


Photo

Prelazni rok - leto 2011


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
204 replies to this topic

#1 slavkoni

slavkoni
  • Members
  • 745 posts

Posted 19 May 2011 - 13:36

Znaci evo nas na pragu jos jednog uzbudljivog prelaznog roka,nadajmo se takodje i uspesnog za nas voljeni klub

#2 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 19 May 2011 - 13:38

Ja samo da naglasim da je suludo da svaki klub ima svoju temu po ovom pitanju, pa će ovo biti tema za sve klubove (i domaće, i strane).

#3 slavkoni

slavkoni
  • Members
  • 745 posts

Posted 19 May 2011 - 13:41

Naravno, to se podrazumeva!

#4 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 19 May 2011 - 13:42

Mislim da je red da sa njima počne ovaj topik :D

BLIŽI SE PRELAZNI ROK
Kreće transfer ludilo: Siti bi Ronalda, Inijestu, Sančeza...

Do kraja prvenstva u Engleskoj je ostalo još samo jedno kolo, a trenutak kada se stišaju sva slavlja na Ostrvu označiće početak prelaznog roka. Naravno, najviše pažnje će biti usmereno ka Mančester sitiju od kojih svi očekuju dobru zabavu i mnogo priča o bombastičnim transferima - prvi na listi su Inijesta, Kristijano Ronaldo i Aleksis Sančez.


Mančester siti je na pragu da obezbedi direktno učešće u Ligi šampiona što će svakako naterati bogataše sa Istlendsa da još jednom odreše kesu i sa još većim ambicijama uđu u narednu sezonu, a sve to čini savršenu podlogu za medije da pokrenu lavinu spekulacija.

Prva, i ona koja se čini najneverovatnijom, vezana je za Kristijana Ronalda.

"Mančester siti je spreman da obori svetski rekord i vrati Kristijana Ronalda u Premijer ligu. Ekipa Roberta Manćinija se pridružila evropskoj eliti i igraće u Ligi šampiona i Siti sada želi Portugalsku megazvezdu kako bi krenuo na trofej", piše bez preteranog pokrića "Dejli Miror".

Španski "Sport" tvrdi da će "građani" poslati primamljivu ponudu i Barseloni, ali ne za Lea Mesija već za Andresa Inijestu. List navodi da su čelnici Sitija za kreatora sjajne Barsine igre spremili čak 65 miliona evra.

Osim njih dvojice, spominje se i čileanska senzacija Aleksis Sančez, za koga će se Siti boriti sa Interom, a to je samo početak...



#5 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 19 May 2011 - 13:50

Mančester Siti za Ronalda nudi 110 miliona evra

#6 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 19 May 2011 - 13:54

Ponuda za Fabregasa stiže, Venger se pita

19. maj 2011. | 13:28 | Izvor: Sportske.net


Kataloci spremni da dovedu plejmejkera Arsenala ovog leta. Ponuda na ''Emirejsts'' stiže pred finale LŠ. Barsa nema 45 miliona funti. Da li će Venger pustiti svoj oslonac?

Posted ImageBarselona će poslednju ponudu za Seska Fabregasa dostaviti na adresu Arsenala 29. maja, pišu mediji na Ostrvu.

Španski gigant je fokusiran na meč sezone, finale Lige šampiona sa Junajtedom koje se igra na ''Vembliju'', ali će taj dan iskoristiti i da ''skoknu'' do ''tobdžija'' na pregovore oko Fabregasa.

Prema nekim izvorima, Barselona će ponuditi 26,5 miliona funti, plus dva igrača u zamenu za svog bivšeg vezistu.

Arsen Venger želi Tijaga Alkantaru i Bojana Krkića, pa bi uprava Barse mogla upravo njih dvojicu da pošalje u suprotnom pravcu.Posted Image

U Arsenalu strahuju da je Španac odigrao svoju polednju utakmicu za njih, pošto će zbog povrede propustiti poslednju utakmicu Premijerlige sa Fulamom.

Sam fudbaler ne krije želju da se vrati na ''Kamp Nou''.

Problem kod transfera može predstavljati cena koju je odredio Venger, a iznosi najmanje 45 miliona funti.

Sada je sve ponovo na menadžeru Arsenala...



#7 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 19 May 2011 - 14:53

Fabregasa obavezno prodati. Ja ne znam igraca tog kalibra koji je veci mis u vaznim tekmama. Za godinu dve Vilsir ce bti bolji igrac od njega, a za te pare moze svasta da se kupi.

#8 TheZvezdas

TheZvezdas
  • Members
  • 1,130 posts

Posted 19 May 2011 - 15:14

Mene sad najviše zanima šta će Tores! Takva igračina :D
Verujem u neki španski klub, tamo mu je mesto.

#9 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 19 May 2011 - 15:20

Jel Fernando? :D Ostaje on u Celziju ;)

Nejmar, Tevez, Lukaku...najcuveniji igraci koji se spominju sa Celzijem.

#10 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 19 May 2011 - 15:38

Neymar i Lukaku su po najnovijim informacijama done deal.Mada je glupo da prvo dovode pojacanja a posle resavaju pitanje trenera.Izgleda da spremaju promenu cele napadacke linije (osim Toresa),sto je neozbiljno jer nemas pojma kako ce se novajlije uklopiti.I Anceloti je upozorio da je ceo rebuilding tima pogresan pristup,ali sta ces kad Abramovic tera po svome.

Edited by ras kass, 19 May 2011 - 15:38.


#11 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 19 May 2011 - 15:41

Што се тиче Санчеза он је најближи Интеру и вероватно ће тамо, евентуално ако Фергусон одреши кесу. Али према тренутној ситуацији Интер је први кандидат.
Из Барселоне су изјавили пре 2 дана да овога лета неће јурити Фабрегаса јер ће им бити скуп. Једино ако продају Инијесту али не верујем...
Последња два дана се говори да је Милан најзаинтересованији за капитена Арсенала.

Агиеро је близу Јувентуса, Пирло је већ тамо прешао...

#12 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 19 May 2011 - 15:55

Aguero u Juventus? Hm to mi zvuci prilicno neverovatno. Moze on da izabere i bolji klub. A i nisam siguran da Juve ima toliko para.

#13 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 19 May 2011 - 16:09

Јувентус има много пара, не знам одакле али имају. Помињу неке ненормалне цифре које ће да потроше овог лета.

Rumors,
Inter have made a first bid for Fernando of Porto, believed to be 18m but it has been rejected. The recent Europa League Champions wants a figure around 30m for the midfield star.

Juve can have Montolivo for 13m says Fiorentina.

Bayern Munich deciding their next summer target, rumored to be a right back between Rafinha and Van Der Wiel.

Raiola: "Sanchez will be the real hit of the summer market for Inter"

Porto, Tirri: "Rolando interested in Juve"

Newcastle, Gutierrez: "I want to play in Italy"


Lazio interested in Fredy Guarin and Lorik Cana.



#14 belpH

belpH
  • Banned
  • 4,597 posts

Posted 19 May 2011 - 16:10

Pirlo u Juveu?

procitao sam da Juve cilja Hazarda(Lil) i to bi bio jako dobar potez...

mada po meni, kao navijacu stare dame, njima treba prvenstveno dobar trener...ovi svi ove godine su bila zesca smejurija...

#15 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 19 May 2011 - 16:11

Ali i onda da sam na mestu Aguera, sigruno ne bih izabrao Juventus. Pre bi osato u Madridu.