Jump to content


Photo
- - - - -

bojkot


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
71 replies to this topic

#46 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 27 February 2011 - 20:25

Cipelke?


Kamo srece :D restorane u okolini, pa mi sad stalno nudi hranu a ja gladna, ali samo uradim novi search i eto nas nazad na cipelkama

#47 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 27 February 2011 - 20:35

nidje veze.


šta znaš, možda su osvešane. :P

#48 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 27 February 2011 - 20:44

Kamo srece :D restorane u okolini, pa mi sad stalno nudi hranu a ja gladna, ali samo uradim novi search i eto nas nazad na cipelkama

Sam´ ti teraj svoje al nemoj posle nas da bojkotujes. :lol:

#49 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 27 February 2011 - 20:53

Sam´ ti teraj svoje al nemoj posle nas da bojkotujes. :lol:


A to nema sanse pa nisu ovo b92 oglasi nego google :rolleyes: a googleto mi treba ... bas nemam cvrstog karaktera, ne bojkotujem sve sajtove na kojima iskacu pop up i reklame stvari koje ja necu..

#50 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 27 February 2011 - 20:55

A to nema sanse pa nisu ovo b92 oglasi nego google :rolleyes: a googleto mi treba ... bas nemam cvrstog karaktera, ne bojkotujem sve sajtove na kojima iskacu pop up i reklame stvari koje ja necu..

Bog budi s tobom, Angie. Za bojkot ti uopste ne treba cvrst karakter. :lol:

#51 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 27 February 2011 - 21:00

Bog budi s tobom, Angie. Za bojkot ti uopste ne treba cvrst karakter. :lol:


cekaj, stani, kako ne treba? Pa bojkot je ono kad se ne slazes sa necim pa mu okrenese ledja (ne bukvalno) i pozivas druge da se uzdrze od koriscenja istog. Treba cvrst karakter za to, ne moze 'bojkot krzna' a setas u lisici...
Izgleda da sam ja malo konzervativna B-) mozda ima neki moderniji nacin za bojkotovanje, koji je van mog ogranicenog malog mozga ... googlala bih sada bojkot ali posle cu dobijam reklame o bojkotima :D

#52 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 27 February 2011 - 21:02

cekaj, stani, kako ne treba? Pa bojkot je ono kad se ne slazes sa necim pa mu okrenese ledja (ne bukvalno) i pozivas druge da se uzdrze od koriscenja istog.

Ne, bojkot je kad preuzmes licnu odgovornost a koletkiv te podrzi u tome. :lol:

#53 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 27 February 2011 - 21:18

Ne, bojkot je kad preuzmes licnu odgovornost a koletkiv te podrzi u tome. :lol:


onda je naslov ove teme zabluda :lol:
kolektiv se nesto nije pretrgao...

#54 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 27 February 2011 - 21:26

kolektiv se nesto nije pretrgao...

Pa rekla sam "kolektiv te podrzi u tome".

#55 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 27 February 2011 - 22:17

Ne, bojkot je kad preuzmes licnu odgovornost a koletkiv te podrzi u tome. :lol:

Hm, a sta cemo s bojkotom zbog kojeg niko ni po dupetu nece da se pocese? Reklame ostaju, novi vlasnici ne haju previse za bojkot. Za pare, da, naravno. Ne bih rekao ni da ih forum imalo interesuje. Reklame sa foruma, da. Mozda se za koji mjesec vidimo na FB? Ili nekom slicnom internet produktu novog doba.

#56 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 27 February 2011 - 22:40

Ovo sa srpskim korenima se izgleda uglavnom ''ukazuje''emigraciji...ostali znaju valjda gde zive, ne bi slucajno zaboravili... :D
Rotte jel i ti dobijas srpske korene il se kod tebe u holandskoj zemlji ne prima to korenje? ;)

#57 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 27 February 2011 - 22:42

Ja neću da bojkotujem ni slučajno, sad kad sam otkrio malusrbendskuprodavnicu.

#58 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 27 February 2011 - 22:49

Ovo sa srpskim korenima se izgleda uglavnom ''ukazuje''emigraciji...ostali znaju valjda gde zive, ne bi slucajno zaboravili... :D
Rotte jel i ti dobijas srpske korene il se kod tebe u holandskoj zemlji ne prima to korenje? ;)

Prima, znas kad. Evo recimo sad u ovom momentu kad tebi otpisujem. Evo ove reklame, npr.

PCB montage materiaal Ruim assortiment uit voorraad RoHs conform www.vanveenendaal.nl
Чувајте српске корене Не заборавите ко смо и одакле смо! Најлепши српски поклони www.malasrpskaprodavnica.com
Rent a car Novi Beograd Neograniceni Kilometri 0113130639 Mob. 0693130639 www.vozite.me

a kad citam samo forum odnosno, hajde da kazemo osnovnu stranu, onda na holandskom. Ma neka srpskih korena, za one zaboravne, da cuvaju tradiciju. Ako nas koreni ne izvade u zivotu, onda sta ce?

#59 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 27 February 2011 - 22:58

Jel to opet nastupila neka forumska kriza?

#60 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 27 February 2011 - 23:04

...a kad citam samo forum odnosno, hajde da kazemo osnovnu stranu, onda na holandskom...

mene citaju ko bukvar.
evo mi na osnovnoj

Pročisti pluća Primed 2 protiv: astme, bronhitisa disajnih infekcija, pušačkog kašlja www.primarna-medicina.com

:blink: