Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

NCAA liga


  • Please log in to reply
4701 replies to this topic

#4156 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 13 February 2019 - 10:34

radije bih tog barretta štetočinu


I radije bi ti uzeo Nateklinu umesto Young-a 😜 Ima Zion slabosti, ali sa same marketinške strane , defanzivne univerzalnosti i hustle ... vredi prvog pika. Barrett-u bi i Kobe pozavidio ponekad, a i on isto loše šutira bacanja i trojke
  • 0

#4157 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 13 February 2019 - 10:57

pusti marketing, pričam o terenu
  • 0

#4158 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 13 February 2019 - 12:02

pusti marketing, pričam o terenu


I na terenu. Ima najveći plafon i highest floor (bem ga kako se kaže na našem). U najgorem slučaju, dobijaš ultra-atletičnog igrača koji može da preuzima sve i svašta, a u današnjoj igri to je važno.
  • 0

#4159 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 13 February 2019 - 12:07

znaš kako, on sa 2.01 visinom se jedva kvalifikuje za SF poziciju (a igrači koji imaju tu visinu na SF imaju meku ručicu a neki od njih su i sekundarni kreatori)

 

koliko razumem, on se projektuje za sada kao SF/PF u nba?

živ nisam da vidim kako će to izgledati kada ga čuva neko viši od njega a jednako pokretljiv, tj dobar na nogama u odbrani

 

šut mu je diskutabilan 

lepo je to što leti kao supermen i betmen ali nisam ubeđen

 

tj nisam ubeđen da mu je toliki plafon koliki mu je i bust potencijal

 

 

 

ovaj barrett može u najgorem slučaju da bude wiggins koji ume da kreira za druge

 

ne znam ne znam


  • 1

#4160 sharp

sharp
  • Members
  • 291 posts

Posted 13 February 2019 - 12:26

Zion je definitivno PF na NBA nivou, pa čak i u nekim postavama small ball C. S time da ako igra PF-a suigrač na poziciji petice bi morao biti opasan izvana (nešto kao Brook Lopez ili barem Cousins).
  • 0

#4161 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 13 February 2019 - 12:28

ili luke kornet  : I


  • 3

#4162 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 13 February 2019 - 14:50

Ovog Howarda da nema trebalo bi ga izmisliti. Inace istorijska privatizacija Boilermakersa od strane Edwardsa. Od ostalih stvari - neoprostivo smo se zajebali draftovanjem onog mrtvog puvala od Aytona, a mogli smo imati Luku i Gafforda koji je nesumnjivo jos bolji nego prosle sezone (a i tad sam imao bball crush on him). Puna podrska za StJohn's i Maryland.


  • 0

#4163 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 13 February 2019 - 15:04

https://www.redteams...zion-williamson


  • 0

#4164 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 13 February 2019 - 23:19

znaš kako, on sa 2.01 visinom se jedva kvalifikuje za SF poziciju (a igrači koji imaju tu visinu na SF imaju meku ručicu a neki od njih su i sekundarni kreatori)

koliko razumem, on se projektuje za sada kao SF/PF u nba?
živ nisam da vidim kako će to izgledati kada ga čuva neko viši od njega a jednako pokretljiv, tj dobar na nogama u odbrani

šut mu je diskutabilan
lepo je to što leti kao supermen i betmen ali nisam ubeđen

tj nisam ubeđen da mu je toliki plafon koliki mu je i bust potencijal



ovaj barrett može u najgorem slučaju da bude wiggins koji ume da kreira za druge

ne znam ne znam


Pa dobro, Ben Wallace je bio 2.03, kao i Draymond Green. Ne verujem da ima iko, čak i u NBA, ko može da ga sačuva 1 na 1, zbog njegovih fizikalija (koje nema niko ni u NBA) i ok veštine za svoju poziciju. Mislim da će Barrett biti super igrač, mada me plaši njegova sebičnost. Mnogo puta se zabija u igrače i gubi lopte, ume da napravi baš glupe poteze i to u serijama. Ako će neko da zakopa Duke, to je on.
  • 0

#4165 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 13 February 2019 - 23:20

Duke ce da zakopa to sto im je igra go racku
  • 0

#4166 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 13 February 2019 - 23:49

Ne verujem da ima iko, čak i u NBA, ko može da ga sačuva 1 na 1, zbog njegovih fizikalija (koje nema niko ni u NBA


Nadam se da shvatas koliki je ovo overstatement. Da lika od 18.5 godina u NBA ne moze niko da sacuva 1v1. Da je ovo tacno Zion bi bio neki drugi dolazak Isusa ili sta vec...
  • 0

#4167 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 13 February 2019 - 23:53

I ja sam skeptik dok ne vidim sta jos ima da ponudi od realnih NBA kvaliteta osim svoje letece guzice
  • 1

#4168 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 14 February 2019 - 00:34

Nadam se da shvatas koliki je ovo overstatement. Da lika od 18.5 godina u NBA ne moze niko da sacuva 1v1. Da je ovo tacno Zion bi bio neki drugi dolazak Isusa ili sta vec...


Košarka nije 1 na 1, nego pet na pet. Nije dovoljno probiti svog čuvara, nego razumeti igru, handling double teams etc etc.

Ok, da ne McLeod-ujem, malo sam preterao ... zbog lošeg šuta, biće igrača koji će znati da iskoriste i sag off him. Ali od onoga što sam video, jači je od teških centara a brz i ekplozivan ko da je guard - matchup nightmare.
  • 0

#4169 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 14 February 2019 - 00:37

Duke ce da zakopa to sto im je igra go racku


Jedan od razloga je što Barrett carini loptu, ko da ju je on kupio i poneo na teren. Inače, slažem se manje više - bar što se tiče ofanzive. Defanzivno su izuzetno jaki, i dalje mislim da osvajaju u martu.
  • 0

#4170 NemoB

NemoB
  • Members
  • 870 posts

Posted 14 February 2019 - 00:40

Košarka nije 1 na 1, nego pet na pet. Nije dovoljno probiti svog čuvara, nego razumeti igru, handling double teams etc etc.

Ok, da ne McLeod-ujem, malo sam preterao ... zbog lošeg šuta, biće igrača koji će znati da iskoriste i sag off him. Ali od onoga što sam video, jači je od teških centaraa brz i ekplozivan ko da je guard - matchup nightmare.

Niži centar težišta, bolja ravnoteža nego običan centar od 210.

Edited by NemoB, 14 February 2019 - 00:41.

  • 0