Jump to content


Photo
- - - - -

FC Juventus


  • Please log in to reply
1494 replies to this topic

#106 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 20 October 2012 - 19:07

Posle pobede protiv Napolija Juve je usamljen na celu Italijanske lige...

Inace Juventus 50 utakmica bez poraza!
  • 0

#107 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 31 October 2012 - 11:23

Spoiler

  • 5

#108 bojanPFC

bojanPFC
  • Members
  • 340 posts

Posted 01 November 2012 - 13:45

^ do yaya ovo :D

nego, cekaj stani, mali djogani.. utd pustio pogbu za dz? :krsta:
  • 0

#109 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 01 November 2012 - 13:46

Mislim da sam procitao da nisu hteli da potpisu prvi profesionalni ugovor sa njim.
  • 0

#110 bojanPFC

bojanPFC
  • Members
  • 340 posts

Posted 01 November 2012 - 13:48

kakav je to propust sunce ti zareno.. gledao sam poslednjih 4-5 utakmica juvea, nachi crnja razbija, igra ko da ima 30 a ne 20 godina...
  • 0

#111 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 01 December 2012 - 23:41

aj malo da ozivim temu nekim mojim vidjenjem dosadasnjeg dela sezone. 

 

Sto se tice Serie A, losija igra u gostima a bolja kod kuce za razliku od prosle sezone, tu pre svega mislim na broj primljenih golova jer je Juve vise golova primio kod kuce prosle sezone u prvom delu nego u gostima. Nekad je igra preterano ofanzivna, primer je i sad sa Torinom kad je Torino pri 2:0 imao 2 kontre 3 na 2, jednu je Barzalji presekao rukom. Mislim da nema potrebe da se igra toliko ofanzivno u ovakvoj situaciji, to samo pokazuje da su se opustili.

 

 Napadaci su definitivno problem jer je Bendtner ocajan, nadam se da ce otici, Matri nije to sto je bio, Kvaljarela je tu najbolji, ali on iritira svojim ponasanjem kad treba da izadje iz igre, i to utice na atmosferu u timu, to bi morao podhitno da promeni, Vucinic i Djovinko nisu klasicni spicevi. Nadam se da ce Ljorente da dodje, jer savrseno odgovara Juveu, jak u skoku, visok. Juveu nije potreban napadac koji je brz da bi utrcavao u prostor i dobijao lopte, Juve ne igra tako, vec dosta po bokovima. Druga stvar je desno krilo, Isla je blago receno katastrofa, to je pokazao i protiv Milana kad mu bukvalno nijedna lopta nije prosla, a Djakerini veceras pokazao da ni on nije ta klasa. Padoin je odigrao solidno protiv Milana, ali je jos mlad. Pepe bi mogao da dobije vise vremena , ali ne znam da li je jos rovit ili sta, sigurno ne kosta probati sa njim. Mnogi ce pomisliti da bi tu Krasic odgovarao savrseno , ali Krasic nije igrao odbranu, a s obzirom da Juve igra sa 3 centralna u odbrani, bekovi moraju da pomazu, a Krasic definitivno nije taj tip igraca. Pogba sjajan, po meni u boljoj formi od Vidala ove sezone. Arturo je dao dosta golova za sada, ali to je vise na iskustvo i na osecaj za gol nego li nesto drugo, u polju nije to on od prosle sezone. Pirlo isto malo zakazao u nekoliko poslednjih utakmica ( Milan pre svega ) , ali ipak je majstor, koji u svakom trenutku moze da posalje neki pas. Markizio se sa 2 gola veceras, nadam se vraca u formu, i on je bio izgubljen malo, inace i on je fantastican igrac. 

 

Sto se tice Lige Sampiona, Juve je zajebao stvar u gostima sa Dancima, sa ta 2 boda bi sad bio siguran, i remi bi bio dovoljan za prvo, a ne za prolaz, ali niko ne moze da garantuje kako bi se odvijala situacija da je Juve pobedio Dance u gostima, mozda ne bi dobili Celzi u Torinu, tako da ne vredi zaliti ni za cim. Ne verujem ni da ce Sahtjor nesto preterano napadati jer ne zele da rizikuju da budu 2. pa da dobiju Barsu ( mada kao prvi mogu dobiti Real ) :)

 

I, ukljucite se ostali Juventini, nemojte da pisem sam ovde  :(


Edited by DelPiero, 01 December 2012 - 23:42.

  • 3

#112 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 03 December 2012 - 23:46

Evo ocemo, ocemo... Nazalost nisam mogao da gledam Torinski derbi ali lepo smo ih nakantali...

 

Sto se tice igraca Vucinic me iritira i zelim mu sto vise vremena na klupi... Ovoj ekipi fali dobar spic... Obozavam Kvaljarelu i Matrija ali nije to to... Sad nam predstoji vazan mec u Donjecku.Iako smo razbili Celzi nije jos nista gotovo... Shaktar je zajebana ekipa, nadam se barem bodu.


Edited by Ajmo Milivoje, 03 December 2012 - 23:48.

  • 0

#113 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 04 December 2012 - 08:15

Evo ocemo, ocemo... Nazalost nisam mogao da gledam Torinski derbi ali lepo smo ih nakantali...

 

Sto se tice igraca Vucinic me iritira i zelim mu sto vise vremena na klupi... Ovoj ekipi fali dobar spic... Obozavam Kvaljarelu i Matrija ali nije to to... Sad nam predstoji vazan mec u Donjecku.Iako smo razbili Celzi nije jos nista gotovo... Shaktar je zajebana ekipa, nadam se barem bodu.

 

Vucinic je bio dosta nervozan pre, ali sad se malo smirio, ne psuje sudije toliko kao pre   :) Definitivno fali spic, ali sta je tu je sad. U Donjecku ocekujem bar bod jer ne verujem da mogu da razbiju Juve dvaput kao sto je to bio slucaj u Torinu, a i nece oni srljati, ipak ima veze prvo i drugo mesto.


  • 0

#114 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 05 December 2012 - 22:45

Pobeda protiv Shaktara  :thumbs:  Na kraju prvi u grupi i izbegavanja Barse... ODLICNO!


  • 0

#115 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 05 December 2012 - 23:16

nazalost, nisam gledao, ne znam iz kog razloga je Arena prenosila Celzi - Nordsjeland , a ne ovo, al ajde, na stranu to. Bitna pobeda za samopouzdanje, ali i zbog lakseg protivnika. Real je ubedljivo najjaci koji moze da nam padne, a jedini jos Porto koliko toliko moze da parira Juveu, inace mislim da nema niko vise..Arsenal i Valensija u katastrofalnoj formi, Seltik i Galatasaraj previse slabi ipak.


  • 1

#116 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 09 December 2012 - 17:03

Minimalna pobeda protiv Palerma u gostima...

 

Kako bi veceras legao x izmedju Intera i Napolija  :kece:


  • 0

#117 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 09 December 2012 - 19:31

 da, da, sigurna pobeda danas, iako je bilo samo 0:1. Vucinic sjajno odigrao, dve stative pogodio, asistencija Lihstajneru, i pred kraj Bonuciju, koji se snasao majstorski ( malo je reci majstorski  :lol+: ). Ja sam gledao od 30-og minuta do kraja, i Palermo nije imao niti jedan sut u okvir gola, i samo jedan van okvira kada je Mikoli bio 1 na 3 sa stoperima, i sutnuo nebu pod oblake. Vraca se i Vidal u formu, sjajan mec odigrao ( kakva asitencija Matriju pred kraj prvog poluvremena ), valjda se nije ozbiljnije povredio.

 

Sledeci mec sa Atalantom kod kuce, zajebana ekipica, ali ne bi trebalo biti problema.


  • 0

#118 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 13 December 2012 - 15:25

http://www.youtube.c...nNLD8Zr5jw#t=0s

 

 

:D


Edited by Ridjis, 13 December 2012 - 15:26.

  • 1

#119 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 14 December 2012 - 18:00

:D

 

 
523923_518203358199497_1876098248_n.jpg

  • 0

#120 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 14 December 2012 - 18:10

na ovaj klip nema sta da se doda, sve je tako  :D

 

Pobeda nad Kaljarijem 1:0 u kupu, sledeci je Milan. Ne toliko bitno takmicenje, ali bilo bi lepo pobediti velikog rivala.


  • 0